0 oy
46 göst.
Diğer kategorisinde (442 puan) tarafından
3.5 yaş sadece öksürük var çok şükür ateş halsizlik yok neler yapsam geçer yada sağlık ocağına götüreyim mi yarın 

5 Cevaplar

0 oy
(8,926 puan) tarafından
Götür bence. Bi ciğerlerini filan dinler doktor. Boğazına bakar. İnşallah bişi yoktur ama için rahat eder en azından 
(442 puan) tarafından
Sağol Canım ins haklısın
(8,926 puan) tarafından
Gıcık olur ya bazen insanda öyle bişidir belki
(442 puan) tarafından
İns ama gün içerisinde bakayım ya evde çorap giymez gece üzerini örtmez malesef onlardanda olur diye korkuyorum
(8,926 puan) tarafından
Benimki de gece üstünü hiç örtmez. bu birkaç gündür yeleğini çıkarıp atıyor. Dün de eşim biraz karla oynasın diye götürmüştü. Hırıl hırıl şimdi.
-Reklam-
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Bizimde bi ıksurukle basladi pazartesi bize yol gorunuyor gibi suan hiril hiril öksuruyor burnuda akmaya basladi canim ates bizdede yok ama artti baya öksurugu
(7,249 puan) tarafından
Hemen dogal tariflere basla derim ilk yapmadim simdi iyice artti bizim hafif bi öksürükle basladi
0 oy
(7,300 puan) tarafından
Öksürüğe iyi gelecek bişey varsa banada söyleyin Dr a gitik antibiyotik yazıldı ama öksürük geçmiyor ☹️
tarafından
1 yk tereyağ erit 1 yk pekmez koy 2 fokurdasın onu yiyin öksürüğü kesiyo canm
(7,300 puan) tarafından
Tereyağı yokki canım ya onun yerine başka bişey koyabilirmiyim acaba ☹️
tarafından
Yok cqnm tereyağ olması lazm
(7,300 puan) tarafından
Tamam canım teşekür ederim ❤️
0 oy
(6,724 puan) tarafından
Benim oglumda da var aynisi ya sadece öksürük. Ihlamur , süt falan veriyorum. ☹️Neden boyle oluyorlarsa. Evden ciktigimizda yok 
0 oy
tarafından
Ağzını gözünü kapat sağlık ocağına götür canm . Sıranızıda açık havada bekleyin içerde beklemeyin maske kolonya ne varsa al yanına . Sağlık ocaklarında o kadar çok hasta varki oradanda bişeyler kaparsınıx die söylüyorm . Kızımı pqzartesi aşıya götürdüm ağzınu gözünü her yerini sardım sıramızı aürekli kontrol ettim  son 1 kişi kalmadanda  oda bölümüne geçmedim sırayı görünce şok oldm 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 213 göst.
30 Nisan 2023 Aile kategorisinde Fairytalee (2,415 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 99 göst.
15 Kasım 2022 Aile kategorisinde mr (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
30 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 41 göst.
1 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tugce12. (580 puan) tarafından soruldu

379,973 soru

11,374,635 cevap

34,857 kullanıcı

...