0 oy
316 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Akşam akşam burnumdan soluyorum memlekette annemle teyzem komşu tartışmislar ikisi teyzem olucak hadsizde anneme demiş kızın bir kocanın altından çıktı başkasının altına yattı diye onun kocası rezilin teki çalıştığını oruspularla yer içer sülale de adı çıkmış annem bana söyledi dedim ne yapsaydim onun gibi ömür boyu bı rezile boyunmu egseydim cocuklarimi elaleme muhtacmi biraksaydim onun ne haddine bunu söylemek kiskancligindan napicagini şaşırmış numarasını bulup ağzıma geleni soyliyicem haftada bir beni arar durumumu sorar tatlı dille konuşur arkamdan dediğine bak 

3 Cevaplar

0 oy
(1,022 puan) tarafından
Kendi o. Luğunuz yetmiyor bide benim namusumumamı göz diktiniz Allaha şükür namusum sizin gibi pis değilde evlilik olmadan şey olmadan paralarımı sağa sola millete yediriyorum alnımın akıyla evlendim mutluyum de kapat suratına 
tarafından
Ya bide her hafta utanmadan eşimi beni arar eşime diyo Allah senden razı olsun çocuklara sahip çıktın kocama bı iş bul oraya gelelim diyo arkamızdan dediklerine bak yuzsuzun ya
(1,022 puan) tarafından
Kesinlikle öyle Bişey yapma lafını say birdaha asla iyi kötü ne yaparlarsa yapsın konuşma bence içinde bu fesatlık olduktan sonra çok zarar görürsün
-Reklam-
0 oy
(16 puan) tarafından
Bence de ara.   Oyle namussuz kocayla kalacagima ikinci baharimi yasarim de sen de.  
tarafından
Annemle elbise için tartışıp tartışmanın ortasında annemi benimle vurmaya çalışması sen kaç kuruşluk adamsinda konusuyon ya madem ben yanlış bişi yaptım utanmadan her hafta ne diye arıyorsa beni
0 oy
tarafından
Ne iğrenç konuşmalar ya . Sana ne insanların kimlerle görüştüğünden . 
tarafından
İnsanlar kendi yedikleri haltlari görmezden gelip başkalarının hayatına dil uzattiginda çıldırıyorum heleki yüzüme başka konusup arkamdan başka konusanlari
tarafından
İki yüzlülük bı yana annene diyecek laf bulamiyo ya ordan laf atıyor
tarafından
Bu terzi annemde gelininin kumaşını getirmis gelinim demiski lütfen güzel diksin anneme demiş senin gelinin kimki bana diyor güzel diksin bana emir veriyor ucube bilmm ne sonra bianda beni ortaya atmış bı sabah olsun ağzının payını vericem
tarafından
Deli resmen . İnsan söyler yani bunda bişey yok

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 1,890 göst.
9 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,152 göst.
26 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 362 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Biriiii (66 puan) tarafından soruldu