0 oy
495 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Lütfen Bosan demeyin çok istiyorum ama ailem arkamda değil, oğlum var. Az önce ben hakliydim tartıştık konuşma telelfonu kafanda patlatırim diye beni susturdu ki yapardı da. Herşeyi içine atmaktan bıktım. Korkutarak sürekli üste çıkıyor. Çok kötüyüm. Herkesi herşeyi arkamda bırakıp gitmek istiyorum ama oğlum var i var diye çaresizce katlaniyorum gidecek yerim yok mesleğim yok. Oğluma bile tahammülum kalmadı yemek yemiyor süt istiyor vermek istemiyorum 

7 Cevaplar

0 oy
(1,824 puan) tarafından
Boşanma değil de bir süre evden gitme ihtimalin bile yoksa evde sürekli bakara suresi oku ya da yt dan aç canım Allah yardımcın olsun gözü korkmadan düzelmez bu tipler 
tarafından
Defalarca gittim aylarca gelmedim yine aynı
(1,824 puan) tarafından
Önceden olsa boşan derdim ama şurda okuduklarımdsn sonra anladım ki herkes o kadar şanslı değil. Elimden sadece dua etmek geliyor keşke başka çaresi olsa
(14 puan) tarafından
Böyle katil ruhlu erkek için değil bakara suresi, bütün kuranı baştan sona kadar okutsan bile fayda etmez.
tarafından
Saatlerdir ellerim ayaklarim buz gibi üşüyorum çok kötüyüm artık bedenin de kaldiramiyor, çaresizce susmak katlanmak beni bitiriyor artık..
(1,824 puan) tarafından
Haklısın Beyza da boşanamam gidemem diyen birine başka ne diyebilirim ki çok yazdım burda boşan dava et vs ama herkesin dinamiği o kadar farklı ki çaresizlik karşısında bende bir şey diyemiyorum artık
-Reklam-
0 oy
(242 puan) tarafından
Çok zor heleki arkanda ailen yoksa. Aynı seyler yaşıyorum oğlum için sabır ediyorum daha 1 buçuk yaşında bende çok gitmek istiyorum ama hep.onu düşünüyorum. Zaten çocuğumuda benden almakla tehdit ediyor bir sekilde geçiyor hayat. Çaresizlik çok zor seni anlıyorum.
(242 puan) tarafından
Şuan çalışior canım. Çok şükür maaşı iyi asgeri ücretin üstü. Eylül de çalışmıyordu. Sonra işe girdi. Onun belirli süresi var ozaman bitmişti süresi cnm. Bizimki doğalgaz ama isinamiyoruz 45 de yakıyorm 2 milyar geliyor. Soba bacam var benimde ama baca dolu sanırım biz kurduk çekmedi bir iki kaldırdım bende.
tarafından
Sen kaç yaşındasın çocuk var mi
(242 puan) tarafından
23 yaşındayım 1 buçuk yaşında oğlum var. Sen :)
(2,352 puan) tarafından
Masallarulkesi ya gercekten bende o durumdayim benimde kızım 1.5 yaşında onun icin katlaniyorum ailem arkamda değil kadinlar için çaresizlik çok zor benide eşim hep tehdit ediyo kızımı alirim senden diye
(242 puan) tarafından
Gerçekten çaresizlik çok zor. Bende küçük ilçede yaşıyorum iş imkanım şuan hiç yok. Çalışsam da kreşe versem çocuğumu diye çok düşündüğüm oldu. İs imkanım olmadığı için ailemde arkamda olmadığı için çocuğumu yanıma alamam diye korkuyorum.. sen kaç yıllık evlisin
0 oy
(48,690 puan) tarafından
zor durum canim Allah yardimcin olsun
0 oy
(280 puan) tarafından
Oğlunun suçu ne yazık değil mi annesi lütfen ne yaşarsan yaşa evladına sarıl Allah'a sığın. Birikimin, mesleğin var mı ? Burda boşan demek kolay hep mi böyleydi eşin sonradan mı degisti ?
tarafından
Kuzu öyle olmuyor işte .Yaşamayan bilemiyor .ağır depresyonda belli ki .Kimseyi gözü görmez bu durumda .
(280 puan) tarafından
Bilmez olur muyum ben de çok zor günler yaşadım şiddet,kavga her gün ağladığımı biliyorum. Sadece o çocuk dünyaya gelmeyi seçmedi bizler anne baba olmayı seçtik depresyon diyip süt bile vermemek ne demek? Canım o benim herkes bir yana ne yaşarsam yaşayayım o Allah'ın emaneti diye düşünüp bakmak lazım
tarafından
Ağır depresyon çok farklı .Yaşamayan bilemez.
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Gidecek yerin yok kimse sahip cikmiyorsa sende suyuna gitmeyi dene baska caren yok cunku sana kizdigi seyleri yapma  guler yuzlu ol al karsina konus  hic biseyini eksik birakma bskalim nasil sorun cikacak yani bak asiri sorunlu bi adamsa fazla munakasaya girme cocugunla ilgilen  buyuyene kadar idareet
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kardeşim seni öyle iyi anlıyorum ki bizim çaresiz olduğumuzu bildikleri için böyle yapıyolar biliyorlar ki başka kapımız yok Allah eşine kendi yanından hidayet versin 
0 oy
(10,947 puan) tarafından
Ah bacım.neredenntutsan elinde kalıyor.ben boşandım ama ailem arkamdaydi.oylw bile kolay olmadı ki seni anlıyorum.istedigin kadar mesleğin olsun .çocuğun varsa elin ayağın bağlanıyor.benim mesleğim olup ailem arkamda olmasına rağmen neler yaşadım.sana tek önereceğim yok sayacaksin onu.ne yarsa yapsın yorum bile yapmayacaksın.au an görmezden gelmek senin için çok daha iyi.tartismaya girme.elbet bu çocukta büyüyecek.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 227 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 326 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 161 göst.
24 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Damlakaramuk (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 296 göst.