0 oy
318 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hamileyken herşeyi yedim hiçbir şeyden sakınmadım. Doğumdan sonra da dikkat etmedim gaz yapar demedim herşey yedim gazlısından acısına çok şükür Kızımda hiçbirşey olmadı pişik gaz VS. Şimdi de herşey veriyorum pilavından fasulye çorbakndsn çökeliğinden ne derseniz nasıl alışırsa öyle gider bence fazla takmayın yemediği zaman da zorlanıyorum keyfi isterse yer kzıım 9 aylık 10 aylık olacaz kısa sürede 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Belki sende olmamış ama başkaları yese rahatsız oluyo sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş 
tarafından
Bende de rahatsızlıklar olması değil amaa herşeyi takıntı yapmamak gerekiyor canım
-Reklam-
0 oy
(738 puan) tarafından
Ben hamileligimi zehir ettim başta kendime tabi herşeyi de yemiyorum ama zararlı şeylerin hiçbirini yemiyorum diyebilirim asla kola içmiyorum kizartma falan yemiyorum kilo alırım diye dikkat ediyorum ben pimpirikliyim doğunca da kesin öyle olurum çocuk gelişimi ve eğitimi bölümünü de okudum keşke de bende öyle olsaydım ama elimde değil cidden.
tarafından
Bende o bölümü okudum ama ona göre gitmedim tabikide zarari şeyler yemedim ama dikkat edersen günümüzde herşey zararlı herşeyi oluruna bırakmak gerekiyor arkadaşımın çocuğu robot gibi bence dikkat etmelisin
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Biraz önce arkadasin teki post acmis boyle.

Katiliyorum canim kizim 8 aylik ben ona ayri bisey yapip yedirmiyorum aksam ne yemek varsa onada bi kase koyup veriyorum sabah ben ne yersem peynir vs herseyi yediriyorum ve boyle alisti hic zorlanmiyorum cok şükür. 
tarafından
Aynen canım bende öyle yapıyorum kesinlikle ayrı yemek yapmıyorum acıyada tatlıyada alışsım
0 oy
tarafından
Aslında çok haklısın ne kadar üstüne düşersen o kadar çabuk hastalanıyor 
tarafından
Kesinlikle öyle ne bwşiğe ne ayakta sallamaya hiçbirşey alıştırmayın
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Sende bendensin bende aynen senin gibiyim sadece hamileyken sakatat ve ciğerden uzak durdum 
tarafından
Bende zararlı yiyecek dışında aynısını yaptım canım
0 oy
tarafından
Sonunda benim kafadan birini buldum 2 oğlum var ikisinde de aynı şeyi yaptım yapıyorum ne gaz var ne pişik çok şükür 
tarafından
Bende ikincisine inşallah aynısını yapacam nasıl gidersen öyle yol alır
tarafından
Aynen canım nasıl alışırsa öyle gider

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 69 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Hfee6oolhddd5u (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 211 göst.
0 oy
2 cevap 69 göst.