0 oy
448 göst.
Diğer kategorisinde (215 puan) tarafından
Başımıza gelmez demeyin lütfen önlemlerinizi alın. Deprem çantasını, ihtiyaçlarınızı hazırlayın dursun kapınızda. Rabbim herkesi korusun.

10 Cevaplar

0 oy
(347 puan) tarafından
Fay hattının üzerinde çoğu şehir biz aydın dayız Allahım korusun 
-Reklam-
0 oy
(4,988 puan) tarafından
Istanbuldayim bende hazirlayacagim birazdan.
(215 puan) tarafından
İst dada olur mu ya bende istanbuldayım
(4,988 puan) tarafından
Belli olmaz Rabbim afetinden korusun
0 oy
(323 puan) tarafından
Kızım için hazırladım bez mama kıyafet kapının önüne koydum. İstanbul'dayım  kaç gündür içimde bi sıkıntı vardı zaten bu gecede hiç gözüme uyku girmedi sonra deprem haberini aldım. Rabbim yardımcımız olsun 
(13,825 puan) tarafından
Bende İstanbul'dayım bugece ben de hiç uyuyamadim deprem aklımdan hiç cikmadi sonra bu haber☹️Rabbim yardımcımız olsun herkesin yardımcısı olsun
tarafından
Bnde istanbul avcılardaym bende hazırladm valla çanta kızıma giyicek koydm yiyicek bişeylerde koyucam marketten alıp evimde büskivi vs kalmamıl
(13,825 puan) tarafından
Allah'ım sen koru herkesi Rabbim yaşatmasın tekrar
(863 puan) tarafından
Bende İstanbuldayım o kadar üzüldüm ve o kadar korkuyorum ki acaba burda da olur mu öyle bi risk açıklama varmi
tarafından
Tabikide risk var canm risk her zaman var  bangır bangır kaç senedir söylüyolar cnm istanbul depremide kapıda diye allah yardımcımız olsn
0 oy
(5,358 puan) tarafından
Ankaradayım hazırladım bende iki canta
0 oy
tarafından
Evet bizde bu akşam yapacağız eşimle inşallah. 

Tedbir bizden takdir Allah'tan. Ben çok korkuyorum depremden. Bütün ülke sallanıyor resmen her yer can pazarı ☹️
0 oy
(7,431 puan) tarafından
Kütahyadayım burda olur korkuyom kardeşim olmaz diyo ben bügün uyamam bebeğimde çok kücük 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Benim hep hazır onu almaya yetiştirecek miyiz ki kuzum ben zemin katta oturuyorum çocuğu aldığım gibi çıkma planım çantaya nasıl ulaşırım aklıma gelir mi meçhul valla
(13,036 puan) tarafından
Bende zemindeyim kuzum balkon kapısının önüne koydum hepsini
(4,061 puan) tarafından
Bende camın önüne koyayım bari
0 oy
tarafından
Denizlideyim. Kızım icin hazirladım koydum. Titriyor vücudum rsmen. 
0 oy
(2,485 puan) tarafından
Sivas deprem riski az sehor bu yaşımda şehrinde aynı gün içinde üç kez deprem oluyo şuan 32 yaşındayım bir kez 8 yaşındayken deprem oldu hissetmemiştik bile diyeceğim o ki en güvenli sanılan yerler bile güvenli değil deprim.ulkesiyiz her an tedbirli olmalıyız 
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Karadenizdeyim burayada uğrar mı uğrar belki belli olmaz diye ben bile hazırlamaya kalkıyorum şimdi bebeğimde var yanımda ona da haziiyorum

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 702 göst.
6 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 157 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 448 göst.
0 oy
22 cevap 956 göst.
3 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu

380,344 soru

11,388,354 cevap

34,893 kullanıcı

...