0 oy
788 göst.
Diğer kategorisinde (7,121 puan) tarafından

image

durumlari kritik nolur bir arama ekibi bir insan gönderin 

9 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından

En İyi Cevap

image

yagmur var diye üç yerde yardım dan başka bir yere yardıma gidilememis ve hala haber yok of inaanlar yaşıyor ama yardım yok 
tarafından
Demetece postta numara paylaşmış orayı arasana
(7,121 puan) tarafından
Yok Esma yok kurtarma ekipleri arıyoruz 3 ekip var diyorlar yağmur yagiyormus insan yokmuş araç yokmuş makina yokmuş herkes yerin altında yalnız
tarafından
Allah'ım sen yardım et yarabbim sen acı bize yarabbim
(7,121 puan) tarafından
Binlerce kişi yaşıyor ama yardım yok insan yok insan olsa malzeme yok
tarafından
Çok kötüyüm nefes alamıyorum nasıl oluyor nasıl kimse gitmiyor
-Reklam-
+1 oy
(119,225 puan) tarafından
her gordum pista yazicam burda 20 tirlik giyim esya erzak bebek mama bez hersey toplandi bi kac tir yola cikmis kalanlar icin tir bekleniyo ama ayni zamanda hava yolu sirketlerinden kargo ucagi isteniyo az degil bi suru ise yarayan seyler toplandi depolarda yer kalmadi kargo ucagi olsa yardimlar hemen ulasir
(15,644 puan) tarafından
Belçika'da mi toplandı
(119,225 puan) tarafından
evet belcika geneli 20 tir dolcak kadar var ama tirlarin ulasimi bi kac gunu bulca icin kargo ucagi istiyoruz
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Kabul etmek zor ama Ülke olarak depreme hiç hazırlıklı değiliz .Ekipler guclendirilmiyor
0 oy
tarafından

Postun üste çıksın :(

(2,297 puan) tarafından
Amin.bende Öyleyim sorma canm
(4,889 puan) tarafından
Hülya ailen batmanda dimi onlar nasıl?
tarafından
Evet batmandalar az önce de konuştum onlar da habire sallanıyorlar ama çok şükür can kaybı falan yok Allah razı olsun yüreğimiz kanıyor
(4,889 puan) tarafından
Rabbim yardımcıları olsun
tarafından
Amin canım amin herkesin inşallah ☹
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Post yukarı  :(((((( ALLAH im sen yardım et 
0 oy
(90 puan) tarafından
Alalhim sen koru sen yardım et
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Malesef yollar kapalı yollar yarılmış ulaşılamıyor Elimiz kolumuz bağlı Rabbim yardım etsin çok zor kelimeler boğazımıza diziliyor 
0 oy
(7,228 puan) tarafından
Valla canım yollar çok sıkıntılıymış. Konya'dan malatyadaki arkadaşlarımızı almaya gideceklerdi yollardan dolayı gitmediler gidemediler 
0 oy
(2,468 puan) tarafından
Açlık ve soğuktan mahvoldular yollardan dolayı yardım gecikiyor Kahramanmaraş gerçekten çok zor durumda
(7,121 puan) tarafından
Ne yolu ya ne bahane edecekler nerde zenginlerin özel ucaklari özel jetleri . Askerler niye gönderilmiyor çadır kurarlar yardım ederler madenciler gitmek istiyor izin yok
(2,468 puan) tarafından
Bahane mi bilemiyorum ama kime ulastiysam soğuk ve açlıktan mahvolduk diyorlar yollar kapalı diyorlar kara yolu olarak dediğin gibi o jetler uçaklar nerede

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 242 göst.
8 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Nagiş❤️ (10,300 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 228 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 114 göst.
11 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,210 puan) tarafından soruldu

378,964 soru

11,343,628 cevap