0 oy
241 göst.
Diğer kategorisinde (10,163 puan) tarafından
Adıyaman bi saat ötemiz. Eve girip alabildiğim kadar mont ayakkabı vs koliledik. Arkadaşım sesler kesilmeye başladı dedi. Dün geceki ayazı sağ olan atlatamaz. Sinirlerim çok laçka. Bugün kızım için gideceğim buradan Batı 'ya. Eşim burda kalacak hem yardım için hem ailesi Diyarbakır' da. Sağız diyorum şükür ama ne kadar Sağız bilmiyorum 

9 Cevaplar

0 oy
(3,403 puan) tarafından
Canim aciyo elim kolumuz bagli yardim gonderip evimizi acmaktan baska bir sey yapamiyoruz batida dogudaysa tum akraba tanidiklarimiz yerle bir oldu 
(10,163 puan) tarafından
Canım evini açmak nimet 5 10 demeden yollamak nimet dua etmek nimet.
-Reklam-
0 oy
(476 puan) tarafından
Adıyamana abim gidiyor şuan 50-60 km kalmış varmasina yardıma arkadaşlarını da toplamış yemek dağıtmaya yardım yapmaya inşallah faydalı olur Allah yardımcımız olsun biz giresunluyuz
(10,163 puan) tarafından
Allah razı olsun canım ben urfadayım afet bölgesi ama biz  de yaramızı sarıp başka yaraya koşmaya çalışıyorux
0 oy
(762 puan) tarafından
Dün abim gil gitti 1 kişi sağ ve 3 kişi ölü çıkardılar kendi çabaları ile baldızı idi daha çok geçti iki de kızı biri 12 diğeri 15 yaşlarında 22 yaşındaki oğlu tek kurtuldu orda durumlar çok vahim erken müdahale edilse idi 4 du de sağ çıkabilirdi 
(10,163 puan) tarafından
Afet müdahale ekipleri daha fazla lazım bizim ülkemize
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Çok yetersiz kaldık çok. Çoğu insan beklerken öldü Allahım yardım et
0 oy
(768 puan) tarafından
Evet ailem Adıyaman'da haberlerde gösterildiğinden daha kötü durumda çoğu donarak öldü 
(10,163 puan) tarafından
Başın sağolsun canım
0 oy
(133 puan) tarafından
Az önce intagramda gördüm keşke bir ekran cekseydim şimdi bunu görünce baktım bulamadım tekrar. Anons geçemedikleri için ulasamiyorlarmis kimseye dışarda kalan vatandaşlar için yardim tırları yanasmis bir parka ( adini bilmiyorum). 
(10,163 puan) tarafından
Adını bulursan yaz bana parkın canım. Ben paylaşayım. S
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Haberlerde de var canım gösteriyorlar ama yollardan dolayı ne iş makinası ne normal araç gelebiliyormuş kış soğuk ama bizim ilimiz gibi değil ki ne kar kesiyor ne yağmur hepsi engel oluyor rabbim yardımcıları olsun bir sürü insan gitti yabancı ülkeden geldi yardıma bakalım 
0 oy
(1,518 puan) tarafından
Kizlar ulkemiz icinde kolay degil. Yasadiklarimiz cok zor. Bi de tek bir sehir degil ki 10 koca sehir yerle bir oldu. O yuzden yardimlar ister istemez geciyodur. Gonul ister ki her yere es zamanli mudahale edilsin ama olmuyo iste:( rabbim dayanma gucu versin insallah
0 oy
(3,823 puan) tarafından

Dünyanın şu zamana kadar gördüğü en büyük deprem. 10 il az değil. insanlar yetişmeye çalışıyorlar. 

Erken müdahele edilseydi diyemeyiz çünkü en erken şekilde her yere yetişmeye çalışıyorlar. 
Hatay da bile şuan sadece %2 3 binaya müdahale edilebilmiş. Hatay Maraş Adıyaman nerdeyse %70 yok olmuş. Keşke daha hazır olsaydık bu duruma ama kimse bu kadar büyük olacağını bilemezdi. 
Allah herkesin yardımcısı olsun. Keşke elimizden daha fazlası gelebilse inan düşünmeden gider yardım ederim. 
(3,275 puan) tarafından
Evt ne yazık ki bu yüzden canlar gidiyor 6aylik bina yıkıldı yaa. Bir site de de 4tane binadan 1tanesi yıkılmış onun da altı dukkanmis ve yer açmak icin kolonun 1tanesini yıkmış akıllılar bunun yüzünden de yıkılan çok var.
(3,823 puan) tarafından
İşte bu zihniyet olduğu sürece daha çok canımız yanar
(10,163 puan) tarafından
Sağol duygu canım benim kardeşlerimin yanına gidiyorum Ankara ya oradan da zonguldak a geçicem yarın anne babamın yanına inşallah
(3,823 puan) tarafından
Allah yolunu açık etsin canım ❤️
(10,163 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 56 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 783 göst.
6 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Nehirr1562 (7,122 puan) tarafından soruldu
0 oy