0 oy
219 göst.
Diğer kategorisinde (487 puan) tarafından
Çocuğumun kıyafetlerini kendı kıyafetlerini hazırladım ama bir kaç yerde kullanılmamış olmalı yazıyordu elimizden bu geliyor paraylada alamıyoruz sıfır mi göndermek zorundamıyız 

4 Cevaplar

0 oy
(1,663 puan) tarafından
Öyleymiş giyilmemş etiketli olmalıymış 
-Reklam-
0 oy
(4,060 puan) tarafından
Valla canim bizim burda illa kullanılmamış denmedi valilik açıklamadı yirtigi vs yoksa temiz ise getirin dediler ben bir yada iki kez giydiğim kızımın benim birçok eşyasını koydum kabul edildi ama heryer uğraşmak istemedi galiba bizde tek tek kıyafetlere bakılıyor kötü olanları almıyorlar ki bizde tir yolladık aynı şekilde tek tek baktı gönüllü arkadaşlar 
(487 puan) tarafından
Öyle tabiki bende temiz eşyaları koydum ama sıfır yazılınca kaldım öyle koyacağım inşallah gönderirler
(4,060 puan) tarafından
Götürecek kişiye de almazlarsa ziyan etme ikinci eşya gönderimi olur elbet ileri donemde
0 oy
tarafından

Biz nakit yardımda bulunduk. Ve bebeğimin kullanmadığım battaniyesi.guymedim  sıfıra yakın kislik bir montum ve  2 bere gönderdim yardım toplama merkezine yardımın iyisi kötüsü olmaz şuan herşeye ihtiyaç var.illa etiketli olması gerekmez ki..

0 oy
(743 puan) tarafından
Biz hep sıfır etiketli gönderdik, bilmiyorduk sıfır yada giyilmiş diye butikten gönderdik biz de. Nakit desteğide yapacağım İnşallah Rabbim yardımcımz olsn

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 131 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde clk38 (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 485 göst.
8 Şubat 2023 Diğer kategorisinde .SU. (5,190 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 153 göst.
6 Şubat 2023 Diğer kategorisinde _sema_ (1,595 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.
29 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zisan (1,154 puan) tarafından soruldu

397,261 soru

11,881,725 cevap

36,001 kullanıcı

...