0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde (1,377 puan) tarafından
Sıfır olmak zorunda diyorlar doğru mu yanlış mı bilmiyorum aranızda gönderen var mı benim çocuklarımın birer kez ikişer kez kullandığı taptaze uyku tulumları kışlıkları var bunlardan göndermek yardımcı olmak istiyorum ama sıfır olmak zorunda diye de duyunca elim kolum bağlandı aranızda bu şekilde az kullandığı temiz olan kıyafetlerini gönderdiği insanlar var mı yani nasıl yapabiliriz bilmiyorum ikinci el gönderip de kirli yırtık pırtık bir şeyler göndermeyeceğiz sonuçta

4 Cevaplar

0 oy
(129 puan) tarafından
Gönül tabii sıfır yepyeni koyalım ister  ama imkanın ne ise koy canım atacak değiller şuan kışlık herşeye ihtiyaç var 
(1,377 puan) tarafından
Tamam canım diyeyim eşime
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kullanılmış olabilir ama temiz durumda olması lazım.  
(1,377 puan) tarafından
İnşallah olursa öyle çok iyi olur
tarafından
Ben gönderdim kabul ediliyor ama lütfen hava şartlarına uygun şeyler koyun.  Yardım kolilerinde yazlık terlik kıyafet koymuşlar
0 oy
(447 puan) tarafından
Canım ben koydum bebegime sadece bi kez kullandığım seyler vardı. Eski degil sonucta ayarlayanlar cöpe atarlarsa da kendileri bilir dedim
(447 puan) tarafından
Paketin üzerine not düştüm sadece bir kez kullandık diye. Eşim verirken de söyleyecekti gelince soracağım sorun ettiler mi diye
(1,377 puan) tarafından
Haber edersin canım
(447 puan) tarafından
Almışlar canım temiz ve az kullanılmış olması yeterliymis
0 oy
tarafından
Hayır temiz ve kullanılabilir durumda olmalı. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 215 göst.
6 Şubat 2023 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.
21 Şubat 2024 Aile kategorisinde Melek8663 (678 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.
28 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
12 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hellomam (4,961 puan) tarafından soruldu

385,892 soru

11,537,007 cevap

35,209 kullanıcı

...