+1 oy
335 göst.
Diğer kategorisinde (1,539 puan) tarafından
gönüllü olarak deprem bölgesine gitmemiz konusunda demek ki ekipler yetersiz hanımlar yani deprem ülkesiyiz nasıl bunun tedbiri alınmadı hayretler içerisindeyim bu kadar vurdumduymaz olunurmu biz ne depremler yaşadık hiçmi akıllanmadık ya ölüyorum sinirden sinir bi taraftan üzüntü bi taraftan resmen insanlar ihmal yüzünden pisi pisine can çekişe çekişe ölüyor allahım acısın halimize 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından

Amin canım amin sen nerdesin :(

tarafından
Ablacım Allahim sana güç kuvvet versin eline emeğine sağlık Allah yavrularını sana bağışlasın sen güçlüsün Allahin izniyle bu son olsun yaşadıklarımiz Allahim korusun
(1,035 puan) tarafından
Amin hülyam Bogazım düğümleniyor
tarafından
Ablacım ağlamaktan gözlerim açılmıyor artık inanki bütün gün kendimi tutamadım ben ağladım yavrum diclem gelip sarılıp göz yaşlarımı sildi ☹
(1,035 puan) tarafından
Ateş düştü her eve bizim evde aynı akşama kadar gözyaşı döktük ne yedik ne ictik biz sıcaktayız Allahım kardeşlerimiz ne haldeler yardım et yarabbim
tarafından
Amin abla Amin Rabbım yardım etsin bu son olsun inşallah Rabbım birdaha yaşatmasın çok kötü çok ☹
-Reklam-
0 oy
(209 puan) tarafından
Amin canım hiç bı şeyin önlemi zamanında alınmamış ki. Anca gövde gösterisi yapıp kürsülerde konuşsunlar
(1,539 puan) tarafından
Yemin ediyorum güzelim ülkemden soğuttular beni herkeste soğudu şuan eminimki böyle bi acıyla nasıl devam edebiliriz biz yıllar öncesinin şokunu atamadık daha üstümüzden bide bu insanda vicdan olacak bak daha hataya el sürülmemiş kim bilir ne haldeler
(209 puan) tarafından
Aynn Elazığ depreminde 3 gün Gücük altında kalan 3 yaşındaki kız çocuğunun cikarilisini unutmadan  şimdi gebe minicik bedenlerin ne olup bittiğinden haberi olmadan daracık soğuk karanlık yerlerdeki çırpınışlarıni hissediyoruz. Yazık günah dimi bu millete
(1,539 puan) tarafından
Ahh yavrum ah zekasızların eline kaldık ne zeka var ne vicdan ondan bu haldeyiz keşke birinden biri olsaydı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 207 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (805 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 596 göst.
11 Ekim 2023 Aile kategorisinde Burdanbiri12 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 315 göst.
0 oy
18 cevap 781 göst.
2 Ekim 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu