0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde (1,125 puan) tarafından
Günlerdir yağmur kar yağsın diyen bizleri affet Allahım ne olur dursun artık kar yagmasin yağmur onlar soğuktan donuyor biz evimizde oturuyoruz elimizden bişey gelmiyor ateş düştüğü yeri değil hepimizin içini yaktı yiyemiyorum içemiyorum uyuyamıyorum evladımı sevemiyorum evlatsiz kalanlar kardeşsiz kalanlar ana babasız kalanlar yandı içimiz yandı kavruldu...

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yarabbim merhamet et bize yarabbim☹️
(1,125 puan) tarafından
Amin amin aminnnnnnn inşallah esmammm
-Reklam-
0 oy
(209 puan) tarafından
:(( bugun hep bunları düşünerek geçti
(1,125 puan) tarafından
Ben hayatımda böyle acı yaşamadım:(
0 oy
(3,131 puan) tarafından
Rabbim tüm müslümanlarin yardımcısı olsun inşallah bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine enkaz altında kalanların yardımcısı olsun mucizelerini göstersin bize :(((
(1,125 puan) tarafından
Amin aminnnn inşallah:(
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Elin ayağım tutmuyor tutmadı bütün gün hiçbir şey yapmadım amin☹️kavruldukki ne kavrulduk
(1,125 puan) tarafından
Valla bende öyle yemek hazırladım kardeşim falan da var diye sofraya oturduk ağlaya ağlaya kalktık yemin ederim yiyemedik utandik eşim doğalgazı yükselt dedi elim varmadı uykum var yatamiyorum:(
(13,824 puan) tarafından
Hepimiz yandık kavrulduk Rabbim yardım et☹️
0 oy
tarafından

Allahim sen yardım et ne olur içimiz paramparça oldu :(

(1,125 puan) tarafından
Amin canım aminnn elim ayağım tutmuyor TV açık saatlerdir başında oturdum ağlıyorum elimden bişey gelmiyor bebeğim küçük olmasa bırakıp giderdim yemin ederim oralara bir bardak su bı tabak çorbada olsun verirdim ama yok elim kolum bağlı:((
tarafından
Canım dua etmekten başka bir şey gelmiyor elimizden bende ayni senin gibiyim inanki ve bizim burda öyle bir kar yağdı ki boyum kadar daha çok kötü oldum nefes alamıyorum ☹
(1,125 puan) tarafından
İnşallah kar yağmur durur biran önce buralara yağsın oraya yağmasın :(
tarafından
Amin inşallah canim inşallah ☹
0 oy
(1,125 puan) tarafından
24 saat oldu bir binadan 12 cansız beden daha çıktı 
(3,198 puan) tarafından
Bu enkazlar nasil biticek Rabbim yardım et :/
0 oy
(2,469 puan) tarafından
Kesinlikle sadece ağlıyorum yalvriyorum Rabbime sen merhametine muamele eyle Rabbim 
(1,125 puan) tarafından
Aminnnnn canım inşallah elimizden bişey gelmiyor uyuduğum zaman ihanet edecek gibi hissediyorum kendimi yatamiyorum
(2,469 puan) tarafından
Rabbim hepimize metanet versin deprem bölgesindeki kardeşlerimizi Rabbim merhametiyle muamele etsin keşke elimizden bişey gelse keske
(1,125 puan) tarafından
Keşke canım bebegim küçük olmasa emzirmesem giderim bir bardak su vermek için hizmet etmek için giderim ama gidemiyorum elim kolum bağlı..
(2,469 puan) tarafından
Benimde oğlum 28 aylık asla bensiz durmaz malesf

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 505 göst.
17 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 125 göst.
28 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hlmeren (672 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 211 göst.
4 Ocak 2023 Diğer kategorisinde 2121erva (771 puan) tarafından soruldu