0 oy
506 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Geçmişte çok acılar çektim aldatıldım hırpalandım hakaretler yedim ama evladım için susup sabrettim dua ettim kan kusup kızılcık şerbeti içtim derler ya aynen öyle evladım anlamasın diye içim kan ağlarken yüzüm gülüyordu mecbur ama Rabbim sabır verdi sabrettim şimdi nasılsın derseniz elhamdülillah eşim düzeldi çok çok iyi bir dediğimi iki etmez bende hata kul için dedim affettim affettiğim günden bu yanada bişey görmedim neden yazdın diyecekseniz öyle aklıma geldi geçmiş okadar zor bir durum ki Rabbim sabır versin inşaallah herkesin evine huzur bereket nasıp etsin 

Hayırlı geceler ❤️

9 Cevaplar

0 oy
(5,376 puan) tarafından
Ne güzel sabrının karşılığını vermiş Rabbim kimsenn yuvası bozulmasn ya en çok çocuklara üzülüyorum bütün hayatını etkiliyo ister istemez benm annem babam ayrı iyi bilirim 
tarafından
Aynen öyle canım çok kötü mutlu ailelere hep özenerek bakıyolar
-Reklam-
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Ablamda aynı sekil cocukları İcin hep sustu en son babalar Bi dovdu ayırdı sonra köpek gibi yalvardı barıstılar simdi eniştem melek gibi yasaları 38 falan ama cok Baska bakıyor ablama 
(3,669 puan) tarafından
Rabbim seninde mutluluğunu daim etsin
tarafından
Amin kuzum hepimizin inşallah
0 oy
(3,921 puan) tarafından

Amin inslh hayırlı geceler <3

0 oy
tarafından
Helal olsun sana ne güzel annesin yavrusunu bırakan anneler mi diyim artık keyfı için bırkan mı dıyım onlar gibi olmak yerıne rabbımın sınavınj gecmıs ve mükafatınj almıssın kardesim allahım daha mutlu gunler nasıp etsin sana ve evlatlarına sabır en güçlü düsmandır dertlerın gercekten helal olsun snaa
tarafından
Allah razı olsun kuzum belki birilerine umut olur okuyan olur geçinmek çok zor olmuş artık burda nerdeyse her gün bir boşanma konusu geçiyor ve inanki çok üzülüyorum heleki arada kalan masum çocuklara
tarafından
Bende aynı seyleri yasadım canım senın gibi agladım bagıramdım kızım duyacak dıye içime içime agladım ezildim sustum asagılandım cok sey yasadım evladım dedim sustum sabrettim cok sükür iyiym simdi daha güçlüyüm bi kzım daha var ve ben daha güçlü bi amneyım kımseye ezdırmjyorum kendımi allahım sabır verdi sınavımızı geçtik rabbım daha buyuk sınavlar vermesin ama su varkı ben esimi affedemiyorum rabbım affetsin benı ama yapamıyorım düzeldi ama ben affedemiyorum neden bilmiyırum
tarafından
Kuzum unutulmuyor evet dilde diyorsun affettim düzelmesi için çabada gösteriyor insan haklısın geçmiyor bazen yüzüne bakınca hatırlıyorum gözlerim doluyor ama ne yapıcan işte mecbursan katlanıyorsun
tarafından
Evet zman la hissizlesiyorsunn afetdemiyorum ama artık yasıyorum yanı cocuklarımla dayanırım herseye diyorum
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Rabbim daha da mutlu etsin inşallah iyi geceler canim
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Amiinn amin..
0 oy
tarafından
Helal olsun sana saliha kadınsın insallah sen örnek alınacak kadinlardansin ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
tarafından
Allah razı olsun kuzum sağol hepimiz öyleyiz
0 oy
(7,186 puan) tarafından
Rabbim sabretmeyi gerektirecek hayatlar yaşatmasın 
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Aminnnn cnmm bnm inşallah 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 627 göst.
15 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Dolunay65 (670 puan) tarafından soruldu