+1 oy
279 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çocuklarınızı nerde uyutucaksiniz bu Gece ben boş bir odam var oraya yatircam cnki salonumda kocaman bir TV ünitesi var Allah korusun devrilebilir sağlam değil ayakları üstlerine düşer onun korkusuyla başka odada uyutucam montlarini da kapının arkasına attım ama çanta hazirlamadim istanbuldayiz bizde

12 Cevaplar

+1 oy
(692 puan) tarafından
Elimde dudugum yanımda çantam üstümü başımı giyindim bekliyorum bisey olursa saniyesinde kapıya uçarım evde herkes uyudu bi ben uyanığım
-Reklam-
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Kızım babasıyla uyuyo bugün odasında uyutmadik oğlumda benimle koltukda içerde uyucaz tedbir bizden taktir Allah'tan:(
0 oy
tarafından
Oglumu yanımıza aldık bu gece ama uyuyabilir mıyım bılmıyorum ankaradayız cok kotu oldum gerçekten nasıl bır acı :'( 
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Ben bursadayim sabahtan beri hazırlayım dedim durdum ama ben de hazirlamadim.montlarimiz baş ucumuzda tek benim de.7 aylık hamileyim 1 buçuk yaşında kızım var zerre gücüm yok bişey olsa ne yaparım bilmem tek im evde
0 oy
(3,880 puan) tarafından
Evimiz dubleks yeni yapıldi . Esime aşağıda  hepimiz mutfakta yatalim dedim. Yok yukarda odalarda yatalim dedi. Esim kızimla odasinda yatiyor ben de oğluşlarimda onlarin odada yatıyorum.  Öyle  büyük  bir sey yok . Yani dusebilecek konumda degik.Allahım muhafaza eylesin korusun hepimizi. 
0 oy
tarafından
Bende egedeyim ve burda olmadi ama oglumla kanepede uyuyombi canta hazirlafim kapiya koydum hala uyumadim stresten ve üzüntüden 
0 oy
tarafından
Kızımı yanımıza aldim ne olur ne olmaz Rabbım korusun hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah 
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Eşim işe giti bebeğim yanımda uyku tutmuyo 
0 oy
(6,165 puan) tarafından
Ben bugün Instagram da yıkılan iki binayı gördüm bi sağa bi sola gitti aninda çöktü yarım saniye sürmedi yani o kadar kısa sürede yıkıldı Allah başlara vermesin böyle biseyle karsilaşsak ben çıkamam da bi yere 3.kattayim evde en güvenli yer nere ise oraya sığınırım bide bu insanları gece uykuda yakaladı deprem nasıl kaçsinlar ki kacamazlar kaçamadilarda zaten:(( o yüzden ben çanta hazirlamadim oğlum yatağında uyuyo benim uyku yok zaten:(( Rabb'im ölümün de hayırlısını versin inşallah 
(13,824 puan) tarafından
Amin☹️diyecek söz bulamıyorum artik
(6,165 puan) tarafından
Bende elif:((
(13,824 puan) tarafından
Yandı iclerimiz yandı Allah'ım sen yardım et
0 oy
tarafından
Yatakta 3muz uyuyacağız çanta hazırladım ama çanta için emin değilim en üst katta oturuyorum çünkü inemem dışarı büyük ihtimalle bişey olursa
0 oy
(12,979 puan) tarafından
16 katlı binanın -3 unde oturuyorum çanta ayakkabı vs. Balkon kapisinin önüne koydum kolay alayım diye salonda yatıyoruz yani kızım uyuyor şuan biz uyumuyoruz eşim uyudu uyandı :/ TV ve TV ünitesi duvara monteli üzerimize yıkılacak eşya yok şükür salonda o yüzden burası daha güvenli 
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Boş olmasın kanepe yani olsun ki Allah korusun bişey olduğu zaman bir yanın açık olsun korusun seni öyle söyledi boş odada daha kötüymus canım.

Ben hazırlik yapmadım bekliyorum sadce TV izleyip dua edip ağlıyorum:((

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 120 göst.
8 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 205 göst.
23 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Biriiste (411 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 147 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

379,212 soru

11,351,606 cevap

34,822 kullanıcı

...