+1 oy
825 göst.
Diğer kategorisinde (1,538 puan) tarafından

Yapmıcam bunlardan alışveriş zehir zıkkım olsun batacaklar sanki image

20 Cevaplar

0 oy
(240 puan) tarafından
Allahim sen yardım eyle
(1,538 puan) tarafından
Aminnn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende sabahtan beri diyom acaba ordaki zincir marketler bisey veriyomu ins veriyordur ne olucak bi hafta verselet
(1,538 puan) tarafından
Bunlar günahını vermez cimri köpekler görürler yarın bütün mahalleyi şoka sürüklicem hepsine attım kadınların aklı vicdanı olan yapmasın şok dışında ölmezlerdi bedava o marketi dağıtsalardıda batmazlardı
tarafından
Sokmu dagitti hayret yani bi hafta verselerde batmazlar
(2,357 puan) tarafından
Koli koli göndermişler kızlar twetteeda var bakın ordan
0 oy
tarafından
Offf Allahim insanlık öldü yaa yemin ederim kafayı yiyecem kıyamet kopuyor bunlar hala neyin derdinde 
(1,538 puan) tarafından
Vallahi bu kadar şeye iyi nefes alıyoruz düşününce hala açgözlü pislik insanların arasındayız allahım şu dünya malına meyledenleri kahretsin bütün zenginlere sinirliyim şuan
tarafından
Amin amin Allahim gözlerini doyurmasin hiç bir zaman
tarafından
+++lar
tarafından
Ahhh canım içimiz parçalandı bunlar neyin derdinde Allahim bunları gördükçe daha çok kötü oluyorum yarabbim
0 oy
(3,012 puan) tarafından
Bunlar yüzünden belalar yağıyor ya herşey masum insanlar ödüyor
0 oy
(172 puan) tarafından

Canım burda manavcılar fırsatı değerlendirip eşyaları iki katına satıyorlar :'(

0 oy
(7,121 puan) tarafından

Deprem olan yerde bunu bekleyemezsin eğer aaglikliysa yapmıyorsa birşey diyemem ama . 

Onlarda göçük altında olabilir yakınlarınin yanlarına gitmiş olabilirler sonuçta bir ev bir bina yıkılmadı binlerce bina binlerce insan altında kaldı bunu göz ardı etmeyin lütfen . 
0 oy
tarafından
Su satmiyorlar su Allah bu Zoe zamanda bunu yapan herkesi unutmasn
0 oy
(3,243 puan) tarafından
Abim de büyük market zincirinde ama ya o çalışanlar da göçük altında kaldıysa veya kalma ihtimali varsa adam ha deyince mağazayı bırakıp nereye kaçsın. Onlar da başka yerlerden erzak paketli gıda illa ki temin ederler yani 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Biz kayserideyiz bütün retorantlar kafeler hepsi açık 
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Pazarcık büyük nacar köyünde arkdasimin annesinin de babasinin da vefat ettiğini öğrendim dqha duymadigim cok vefat haberi vardır ailem kyde pazarcigin aklim orda ben edirnedeyim dayanamiyorum elim yetmiyor gozum görmüyor 
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Rabbim sen yardım et
0 oy
tarafından
Açık kalan bazı marketleri yağmalıyorlar insanlar yardıma izin vermiyorlar

Bu yüzden bizler alıp deprem bölgelerine göndersek daha iyi olur 
0 oy
(15,984 puan) tarafından
Başka bir şey olsa evet okey boykot edilsin derim. Ama insanlar evine bile giremiyorken korkudan çalışanlar nasıl gidip mağazaları açsın reyonların erzakların üstlerine devrilme ihtimali var..belki de şimdi devrilmistir de kim bilir. Tuvalet su ihtiyaçları etraftaki camilerden de karşılanabilir. 
0 oy
tarafından
Onlar devlet marketleri mi
0 oy
(2,357 puan) tarafından
Twetteedan bak canım göndermişler kolileri paylasmislar.
0 oy
(3,244 puan) tarafından

Belkide onlar mağaza çökerse içerde kimse kalmasın diye açmamıştır. 

Belkide müdür çalışanlar bir yakını için koşturmuştur. Ya da yardım ekiplerinde hizmet yapıyordurlar . Biri marketden gelib alamıyordur. Belki kendisi uapa bildiği yardımı arabasına koyub olay yerine gitmiştir.
0 oy
(583 puan) tarafından
Ayda yılda bir olan bı yardım olacak bu kadar zor olmasa gerek keşke yardım etseler o bebeler anneleri yaşlılar bir sürü insan Allah'ım korusun gerçekten en kotu günlerden biri keşke bizim market bakkalimiz olsa da depoları boşaltana kadar dağıtsak evimde yemek yapıp yedirsem ama uzağız amca kıyafet eşya yardımı geliyor elimden
0 oy
(1,937 puan) tarafından
İnsanlık ölmüş ya bazı yerlerde battaniye yok millet almaya gitmiş iki üç katına satmışlar yazık ya 
0 oy
(221 puan) tarafından
Bakin suan 4 bir yandan tirlar yardimlar ulastiriliyor migros ilk tir cikaran buyuk marketlerden kiz kardesim denizlide q101 de çalisiyor gida battaniye ihtiyac yolladilar halki galeyana getirmemek lazim yollar cok fena durumda haluk levent bile paylasim yaptim 
0 oy
(352 puan) tarafından
Yani bilmeden yazmayın zira depremi fırsat bilip soydular bimi vb bazı yerleri komple bosattilar 

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 516 göst.
31 Mart 2022 Diğer kategorisinde BsrByr (846 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 479 göst.
23 Aralık 2021 Aile kategorisinde BsrByr (846 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 380 göst.
23 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 305 göst.
19 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...