0 oy
597 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Cocugu bızım dıyıp almıslar goturmusler, ınsanlar nereye yetıssın kıme dıkkat etsınler, belkı o bolgede cevresınde toplama yerınde goren olur bu bebegı nolur su numarayı arayın

20 Cevaplar

0 oy
(15,823 puan) tarafından

Olamaz böyle bir şey yaaa:'(:'(Rabbım fırsat vermesin kahru perisan olsun boylelerııı

tarafından
Insanlar canlarının derdınde bunlar cocuk kacırıyor, saglam olanları da kaybedıyoruz ya
(15,823 puan) tarafından
Çok acı cokkkkk Rabbim yardım etsin:(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allahım sen sabır ver , dünde canlı yayındayken söylediler hrsızlık olmuş 
tarafından
Gözde daha bırcok cocuk annesı babası vefat etmıs alıp goturmus bırılerı ıyı dusunmeye calısıyorum sahıp cıkmak ıstedıler dıyorum ama bu durumda kim benegın sorumlulugunu alır herkes can deedınde
0 oy
(663 puan) tarafından
Allah'ım aklımıza sen sahip ol bu nasıl bir acı...
tarafından
Anne baba sag ama cocuk yok heryere bakmıslar hastaneler sıgınma evlerı cocuk yok resmen alıp goturmus beyaz bır araba gorenler var
0 oy
(79 puan) tarafından

Yaaa nasil vicdansiz insanlar var ya tez zaman bulunur Inshallah:'(

tarafından
Su zaman da bır de bebek arıyoruz
0 oy
tarafından
Bu haldeyken boyle bir sey yapan insanlar.  Bu deprem olduguna uzulmuyordur.  Aksine seviniyordurlar.   Vijdansizlar
tarafından
Beddua etmek ıstemıyorum belkı cocuk usumesın dıye sldılar dıyorum ama bu durumda kımse baskaısnın cocugunu dusunemez
0 oy
(438 puan) tarafından
Müge Anlı da paylaşmıştı bı bebek, firsatçılar yaa dün gecede haberleri izlerken uzmanlar söylüyordu bebeklerinize sahip çıkın diye hem yangınlarda hem depremlerde sık karşılaşılan bir durummuş. Müge dekide bebek çıkınca mafya biz komşusuyuz demiş almış götürmüş beyaz bir araca binip götürmüşler. Sonra ailesine ulaşmışlar aileside biz öyle birilerini tanımıyoruz demiş. Onun peşine düştüler şimdide ne istiyorlar el kadar bebelerden bu soğukta vicdan yoksunlarıyaa... Depremin acısı yetmiyormuş gibi bide evlat acısı çektiriyorlar insanlara. Allah böylelerine fırsat vermesin inşallah...
tarafından
Bebege nasıl sahıp cıksınlar mıllet taşın altında bırbırınden haberı yok kımsenın, dısarı cıkan can derdınde kımse kımsenın cocugunu gormez kendı cocugunu arar boyle kahpelık dunyanın hıcbıryerınde yapılmaz delırıcem artık
(438 puan) tarafından
Öyle diyorlardı gece uzmanlar. Yangın olduğunda bile meydana cikiyomus bu iblisler, psikolojim bozuldu iyice gece uyuyamiyoruz hem psikolojik olarak hem korkudan gece çok sucluymusum gibi hissettim kendimi eşimle çok dedik birbirimize biz evde böyle yataklarımizda sıcacık yatarken onlar orda o haldeyken bize yatmak harammiş gibi geldi kız :( :( :( Kocaelideyiz bizde. Böyle depremzedeleri ailelere verseler çocuklu olan bir aileyi evimizde ağırlasak keşke :( onu çok istiyorum acaba böyle bir imkan olurmu ki
(315 puan) tarafından
Burda devletin sahip çıkması lazım zaten enkaz altında bazı bebeklerin ailesi öldü fırsatçılar fırsat vermemeliler
(438 puan) tarafından
Mesela biri çocuğu alacakken sorgulasalar annesinin babasının çocuğun ismi ne diye sorsalar dicemde o hemgamede canı kurtaralım diye uğraşıyorlar. Canı kurtarmisken bu seferde can alıcıların ellerine teslim ediyorlar bilmeden her bir arama başında polis olsa bitane biraz çözülür sanki. Yada kurtarılan çocukları tek bir yerde toplasalar aileler orada bulsa polis eşliğinde.. annesi babası ölen çocuklar ne yapıyor acaba şimdi :( bu soğukta ister polis olsun ister başkası annenin yerini nasıl alacaklar şimdi :((( çok üzücü ama fay hattı bilmem ne hepsi bahane. Allah'ın gücü işte yıllarca ev araba alalım diye uğraşıyoruz tek bir dokunuşla yerle bir oluyor. İnsan gözü doymuyor elinde varken daha iyisi olsun ister ama şimdi sağlık olsun yeterli diyoruz şimdi anlıyoruz sağlığın ne kadar değerli olduğunu Allah kimseye bu acıyı yaşatmasın biz Kocaelideyiz İstanbula çok yakınız İstanbul depremi olacakya ondan çok korkuyorum bende en çokta çocuklarımdan uzak bir yerdeyken yakalaniriz diye korkuyorum Allah evlatlarimizla eşimizle sevdiklerinizle sinamasin bizi :(
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Müşler diyorsun nerden geldi bu haber sana... Şuan cocuklar annelerin den ayrınevet ama hepsi hastahanelere yaayıldı kim nerde belli değil
tarafından
Fbı dan geldı haber bana, nerden gelebılır sosyal medya paylasımından goruyorum, bu cocugu beyaz bır arabaya bındırıp goturmusler aılesı de onları tanımadıgını belırtmıs, muge anlı bıle paylasmıs sonrasın da, cocuk hastanede degıl aranmıs butun heryer
(9,247 puan) tarafından
Ne kadar ukaşaca bir cvp insan gibi soruyorum sana nerden geldi diye dili geçmiş zaman milli geçmiş aman ekleri yanında olmayan şeyler için kullanılır bende soruyorum nerden duydun diye böyle adam terleyeceksenız oooo.
tarafından
Ben eklerın hangı zamanlarda kullanılcagını bılıyorum bu da gecmıs zaman da olan bır olay(dün) okdugu ıcın miş eki kullanıyorum, sen kendı soruş seklıne bak ben uyduruyormusum gıbı konusursan bu sekılde cevap alırsın, suan haberlerın cogunu sosyal medyadan alıyoruz afadla bırebır gorusecek degılım, burda belkı sıgınma yerlerınde toplanma yerlerınde olan varsa gorurler dıye paylasıyorum
(9,247 puan) tarafından
Uyduruyormus gibi yazmadım nlamak istediğin gibi okumussjn dediim belkide sende o bölgedesin. Ha bu arada dün oldugu için o ek kullanılmaz. Neyse umarım herkes ailesine kavuşur
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Allah kahretsin bunları kahretsin ☹️
0 oy
(15,244 puan) tarafından
17 Ağustos depreminde de yaşanmış aynı durum. Malesef o kadar vicdansız ******** kansız insan var ki. Allah'ım planlarını baslarina dolaşın. O yavrular da bulunur inşallah 
tarafından
17agustosta mılletın kollarından boynundan altınlar calınıp goturumus, ölen ınsanın ustunden altın alıyorsunuz barı cocugunu almayın ınsan kurtulduguna sevınemez ya
(15,244 puan) tarafından
Allah'ım o vicdansizlara fırsat vermesin inşallah
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Bende şok oldum zaten insanlar can korkusu yaşıyor bide hayatta olan evlatlarının kaybolma acısını mi yaşasınlar nasıl vicdansızlar var bu hayatta
0 oy
(4,974 puan) tarafından
Bizim insanimiz ne ara böyle fırsatçı şerefsizz oldu ya hangi birine üzülecegimizi şaşırdık,Allah'ım yardım et
0 oy
(13,047 puan) tarafından
Millet bime gidip yağmalama yapmış bu insanlık nereye gidiyor 

Çocuk kaçırmak nedir Allah belalarını versin
0 oy
(583 puan) tarafından
Allah'ım yarabbim nasıl bı dönemdeyiz ailesi can derdinde belki enkazda çıkamayan var yardım bekleyenler var bunlar insan değil gerçekten insan değil inşallah hastaneden flan çıkar şuan o kadar kalabalıkta kimse kimseyi görmez alan gidiyor
0 oy
(209 puan) tarafından
.:(( Allah belalarını versin inşallah vicdansız mahlukatlar.
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Instagram da biri daha paylaşmis götürmüşler diye offf Allah belalarını versin :'(  bu pisliklerin 

0 oy
(351 puan) tarafından
Ayni seyler 99depremindede duzce depremindede yasanmis gozde simdi simdi cikiyo ortayaAllahimfirsat vermesim insallah biyerlerde tedavi altındadır bu yavru
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Sahipsiz caresiz o telasta cocuk kacirmak suan firsatciligin dibi. Her benim denilene cocuk verilmemeli. Enkazdan cikanlar guvenli bir yerde tutulmali once
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Allahim nasıl insanlar yarabbim millet can derdinde bunlar ne herseyi bir fırsata çeviriyor kurtulduguna mi sevinsin ailesi yaşıyor ise yoksa kaybolduguna mi üzülsün qllahim sabır versin hepsine 
0 oy
(48,703 puan) tarafından
hey Allahım ya insallah bulunur 
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Şaka olsun ya böyle şey mi olur. Allahım esirgesin yaa.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 243 göst.
10 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Yeni evli1 (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 98 göst.
+1 oy
6 cevap 467 göst.
10 Nisan 2021 Aile kategorisinde Aylin 35 (316 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı