0 oy
532 göst.
Diğer kategorisinde (2,355 puan) tarafından
tabiki rabbimin işine karışmıyorum ama sizcede öyle değilmi depremler arttı kadınlar erkek erkekler kadın oldu zinalar arttı bugun yollar su içinde kalmış rabbimin bir uyarısı bu ama maalesef kimse anlamıyor rabbim sonumuzu hayır eylesin 

12 Cevaplar

0 oy
(6,192 puan) tarafından
Küçük alametlerin hepsi gerçekleşti büyük alametler de gerçekleşmeye başladı zaten 
(2,355 puan) tarafından
gercektende oyle oldu
-Reklam-
0 oy
(7,300 puan) tarafından

image

.... ALLAHİM BİZİ KORUSUN 
(13,027 puan) tarafından
Bunu alıp wp durumu yapıyorum canım
(2,355 puan) tarafından
amin insallah
(7,300 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
(211 puan) tarafından
Zaten herşey kıyametin alametleri ALLAH bizleri affetsin
(2,355 puan) tarafından
amin insallah
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Hepsi de ibretlik ders çıkarmamız gerekiyor aslında . Kendimize çeki düzen vermemiz gerekiyor. Kıyametin küçük alametlerinin hepsi de gerçekleşiyor gerçekleşti de . Rabbim imandan ayirmasn ona layık kul olmamızı nasip etsin . Ölümün de yaşamında hayırlısını versin inşallah 
(2,355 puan) tarafından
amin canim insallah
0 oy
(423 puan) tarafından
Kıyamet sadece Türkiye'ye kopmayacak canım diğer ülkeler içinde ahir zaman ama ne zaman işte  evet bunlar deprem alameti ama o gün bu bize ölüm gibi gelen günler gibi olmayacak 
(4 puan) tarafından
Neden bu alametler musluman olmayan ulkelerde olmuyor ki.
(12,856 puan) tarafından
Tsunami hortum kasırga bunlar da diğer ülkeler de oluyor canım
0 oy
tarafından
Verecek bir canımız var kendimden geçtim çocuklarım için çok korkuyorum çok 
0 oy
(3,265 puan) tarafından
Burada bile post açıldığında yorum yapınca onun hayatı kendş tercihi yok özgürlüğü diye çok savunuldu yanlış haram olan şeyin özgürlüğü tercih olur mu. Tövbesi olur pişmanlığı olur. Hepimiz payımıza düşen dersi alırız inşallah 
(6,512 puan) tarafından
Alen üsül cinsel ilişki yaşadilar daha bu yaz kızlar kızlarla evleniyor erkekler erkeklerle cinsiyet değiştirme moda oldu tövbe estağfurullah tövbe
Ne olacakda rabbim gazabını yağdırıyor üstümüze onların yanında bizde yanıyoruz bide şimdi gelir linç tayfa sanane onların hayatı bizi ilgilendirmez diyen cinsler alın işte onların narına bizde yanıyoruz bağıra bağıra ağlamamak için kendimi zor tutuyorum niye ağlamıyorum kızlarım çok korktu onlar için içime atıyorum ne yerdeyim ne gökte.....
0 oy
(3,085 puan) tarafından
Bencede  başka bi örnek neredeyse çoğu kadınlar kız doğuruyor bu da kiyametlerin alametlerinden kadınlar erkeklerden fazla olacak... 10 arkadasimdan 8i kız dogurdu 2 si erkek..
(323 puan) tarafından
Bunu bende duymuştum ve evet artık çoğu bebeğim cinsiyeti kız. Rabbim hakkımızda hayırlısı neyse onu nasip etsin.
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Bence kiyamam yakın tabi bilemeyiz ama öyle baba kızını taciz eder insanlar birbirini öldürür anlaşamak yok saygı yok 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Büyük alemetler . 

Çocuk olumleri artacak ( insanlar kendi çocuklarını öldürecek . Yada çocuklar ölecek oldurulecekler ) 

Zina sokak ortasına taşacak kenara çekilin diyene saygı duyulacak . 

Savaşlar çoğalacak .

Depremler olacak ( yerdekiler yukarı .yukardakiler aşağı inemeyecek ) 
0 oy
tarafından
Hayır yaklaşmıyor. Bunlar insanlığın olduğu her an her uygarlıkta vardı. 
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Kıyamet alametleri bunlar malesef hepsi gerçekleşiyor  rabbim yardım etsin:( 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 593 göst.
14 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,030 göst.
4 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Halime cengiz (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 522 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Huysuz Prenses (1,446 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 373 göst.
28 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

380,201 soru

11,382,807 cevap

34,882 kullanıcı

...