0 oy
396 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar Diyarbakır'dayim çok kötüyüm ilk depremden beri aglamaktan gözümde yaş kalmadı.  Uykusuzluktan ayakta duramıyorum . Yatmiyoruz korkudan.  Bina gözlerimin önünde yıkıldı. İnsanların yalvarış yakarislari..... :'( aklımdan çıkmıyor.  

Uykum çok ağır normalde. Sabaha karşı uyuyorum hafif bı sallantida hemen kalkıyorum deprem oldu diye bağırmaya başlıyorum.  Psikolojim mi bozuldu.  Kızlar hemen uyanır oldum.  Gözlerim acilmazken noldu bize ne hâle geldik Allah bizim ysrdimcimiz olsun. 

13 Cevaplar

0 oy
(783 puan) tarafından
Yaşanılan lar kolay şeyler değil cnm atlatmak uzun sürer
tarafından
Sen de mi diyarbakirlisin ಥ⁠╭⁠╮⁠ಥ
(783 puan) tarafından
Adana da cnm
tarafından
Anladım canm
-Reklam-
0 oy
(2,811 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun evdemisiniz canım 
tarafından
Haayir canm yarım saat önce yine sallandık bahcedeyiz donuyoruz :(
0 oy
tarafından

Ahhh canım benim Rabbım yar ve yardımcınız olsun inşallah çok zor çok :(

tarafından
Sağol canım Allah razı olsun dua edin :'(
tarafından
Dualarımız sizinle evde misiniz canım ☹
tarafından
Hayır canm bahçede :'(
tarafından
Bahçede mi ? Zeynep nasıl offf offf içim kaniyor yarabbim sen yardım et ne olur ☹
tarafından
Zeynep arabada uyuyor çocukları arbaaya aldık :( canm çok korkuyoruz çok
0 oy
(6,216 puan) tarafından
Ahh be kuzum ben bile burdan anlattığın gibi oldum sen yaşamışsın nasıl olmayasın:(( çok geçmiş olsun Rabb'im tekrarını yaşatmasın inşallah çok üzgünüm elimizden bişey gelmiyo:(( seninde zamana ihtiyacin var bence hepimizin hayatta kalan hayatına elbet bir şekilde devam edecek zamanla:((
tarafından
Ah canm ah o korku anlatamam . Bana bişey olursa kızıma kim bakar annem babam kardeşlerim bişey olursa kahrolurum yaşayamam o düşünce beni mahfediyor sürekli aglayasim var
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Herkes aynı durumda şuan bile sanki deprem oluyor gibi sallanıyorum belkide oluyor bilmiyorum ama her dk içimde bir korku ağlama hissi rabbim herkese yardım etsin en çokta enkaz altında hala sağ bekleyenlere oyyy Allahım oyyyy
tarafından
Ah canm son cumlen zaten insanın boğazında düğüm bırakıyor
0 oy
(240 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun inşallah kardeşim 

Bolbol Rabbi yessir ve la tü assir Rabbi temmim bil hayr oku İnşallah Rabbimin yardımı tecelli edecektir
tarafından
Tamam canm Allah razı olsun ❤️
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun canım Rabbim korusun bizleri canım 
tarafından
Amin amin inşallah sağol canım benim
0 oy
(2,573 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun.Diyarbakirda çınara bağlı köyde dayım var muhtar kendisi

Kendi evini ve yas evlerini depremzedeler için kullanıma açtı.İstersen gidebilirsin
tarafından
Allah razı olsun canm . Gidecek yer var aslında. 1 de deprem olacak dediler korktuk çıktık sallandık bı de 11 gibi
(2,573 puan) tarafından
Çok kötü ya.Panikatak var bende.Diyarbakirda değildim depremi görmedim ama haberleri izledikçe mahfolduk.Annem bile daha yeni yattı.Ağlaya ağlaya bittik resmen.Evlere girmeyin sakın.İmkaniniz varsa köylere gidin.Bizim merkezdeki akrabalarin hepsi köye gitmiş
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Birde senin gibi kalbi temiz

Yüreği büyük insanlara terörist diyor ya 

Neymiş Diyarbakır insanları kurtulmasın ölsun Muş

Haysiyet yoksunu p.is kö.pe.kler

Canım rabbim senin yardımcın olsun 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsun kuzum. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun hissettiklerin normal kolay şeyler değil. Dua et bol bol geçecek bu günlerde 
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Hiç kolay değil ben mardindeyim aynı durumdayım surekli salsnıyorum aklımdan o an hiç cıkmıyor o binadan nasıl cıktıgım rabbim korusun hepimizi için yanıyor 
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Kolay birşey değil cnm yaşadıkların Rabb'im yar ve yardımcınız olsun keşke elimizden daha çok şey gelse içimiz açıyor 
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Bizler başka şehirde olmamıza rağmen perisaniz ah canım Rabbim yardımcınız olsun dua ediyoruz kolay mı yasanilanlar sakin ol Rabbim güç versin inşallah hepimize herkese ☹️

İlgili sorular

0 oy
69 cevap 1,291 göst.
4 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 255 göst.
0 oy
1 cevap 43 göst.
21 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde duldan90 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 106 göst.

380,333 soru

11,387,711 cevap

34,890 kullanıcı

...