0 oy
241 göst.
Diğer kategorisinde (7,379 puan) tarafından
Ben gibi olan varmı düşünmeye başladım  burda olurmu diye uyamıyom en çok bebeğim ıcın korkuyom ama bunu yaşayanlar var bizat Allah yardım etsin hep aklım deprem bölgelerinde

9 Cevaplar

0 oy
(3,181 puan) tarafından
Bende aynı canım nsakaryadayım uyku tutmadı 
(7,379 puan) tarafından
Sorma bebeğimi yatağa koyamıyom eşimde yok işte
-Reklam-
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Nerede oturuyorsun cnm insallah birşey olmaz dua et rabbim korusun 
(7,379 puan) tarafından
Kütahyalım olmaz deniyo ama insan tedirgin oluyo her sanıye haber bakıyom
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Ben de ayni durumdayım....
(7,379 puan) tarafından
Allah yardım etsin düşünmeden yapmıyom aklıma geliyo
0 oy
(3,009 puan) tarafından
Ben de izmirdeyim bende korkuyorum eşim işte iki çocjk var :((
(7,379 puan) tarafından
Bende aynı kütahyadayım olmaz deniyo ama ben uyum uyom bebeğimi yatağa dahi yatıramadım
(1,555 puan) tarafından
İzmir'deyim bende canım iki sene öncekini yaşadın demi nasıldı Rabbim yardımcıları olsun bende korkuyorum eskiden korkmadım şimdi bir kızım oldu onun için çok korkuyorum
(3,009 puan) tarafından
Allah yardım etsin hepimize iki senw önceki depremi unutamadım bile
(1,555 puan) tarafından
Bende öyle o zaman çocuğum yoktu bu kadar korkmadım evde tektim o kadar uzun sürmüştü ki tamam dedim olceksin hazır ol yıkılıyor gözümü kapattım bitti ellerim titriyordu eşimle yardıma gitmiştik insanların hallerini göçen evleri gözümün önünden gitmiyor Allah herkesin yardımcısı olsun inşallah
(3,009 puan) tarafından
Aminnn canımmm o sene kızım 1 yaşındaydı şimdi oğlum da var rabbim evlstlarımızdan ayırmasın bugün dışarı çıktım bir yerde kıyamet kopuyor buralar hiçbir şey olmamış gibi üşümeye bile utandım
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Kayserideyim ara ara sallantı oluyor. Evimizden başka gidecek yerimiz yok. İki tane evladım var eğer birşey olursa onları koruyamazsam diye korkuyorum. Kendi canımın kıymeti yok şuan gözümde. Rabbim yardımcımız olsun. Rabbim enkaz altındakilere güç kuvvet versin hayatta kalsınlar. İnşallah bu günleri de atlatacağız..
(7,379 puan) tarafından
Bende kendi canım umrumda diyil tek bebeğim kucağımdan alıp yatağına koymak ıstemıyom
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Bende aynıyım korkuyorum evimiz müstakil Eskişehirdeyim ama korkuyorum ya olursa ya bebeğimi kurtaramazsam Allah'ım sen oradakilere yardım et 
(7,379 puan) tarafından
Bende 4  katayım burda olmuştu deprem çok önceden o salantıya daire salandı büyük deprem olsa göcer burası ben kendim korkmuyom cocuğum ıcın
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Aydın'da yım bende ama çok korkuyorum habire dua ediyorum 
(7,379 puan) tarafından
Allah korusun hepimizi
(4,651 puan) tarafından
Amin kuzum
0 oy
(13,007 puan) tarafından
Ankara'dayiz bizde paranoyak oldum inan ki boh deseler kaçmaya çalışacağım sürekli ağlıyorum kalbim sıkışıyor Allah'ım dayanma gücü ver 
(7,379 puan) tarafından
Aynen Allah hepimizi korusun
(1,368 puan) tarafından
Ben de ankaradayim çok korkuyorum
(13,007 puan) tarafından
Neresindesin
(1,368 puan) tarafından
Şentepe
(13,007 puan) tarafından
Altındağ benimde
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Karadenizdeyim .dünkü olan deprem burada da hissedildi öğlen.  Bende çok korkuyorum .Allah'ım korusun Ya Rabbim tekrarini da göstermesin.  Hiçbir cana zarar gelecek afet göstermesin bidaha . Amin amin amin
(7,379 puan) tarafından
Amin işallah tedidirgin olduğum için kendimden utanıyom depremi yaşayan var
(3,794 puan) tarafından
O durumda olmadığımız için bi yandan şükür ediyorum bi yandan  korkuyorum bi yandan içim yanıyor.   Bir yandan utanıyorum. ALLAHIM yardim etsin herkese korkularimizdan emin eylesin bizleri

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 511 göst.
6 Mart 2023 Diğer kategorisinde Melikenur (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 164 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ygmur21 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 37 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ygmur21 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 416 göst.