0 oy
86 göst.
Diğer kategorisinde (983 puan) tarafından
Aklimiz fikrimiz deprem bolgelerinde telefonada baksak tvyede baska biseyle ilgilenemiyoruz bebegim strese giricek diye korkuyorum ama bilgi almadanda duramiyorum siz napiyosunuz nasil uzak durucaz cok kotu durumlar 

5 Cevaplar

0 oy
(6,235 puan) tarafından
Vallahi şu an öyle bir durumdayız ki Siz kesin göbeğindeyiz yani hiç uzak durabileceğimizi düşünemiyorum hissetmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Duramiyoruzki her an aklimda bisanoye bile cikmiyor allah yardimcilari olsun
0 oy
tarafından
Kaç gündür ne uyku var ne başka birşey.  Dün markette gittim arabada oturdum ağladım hava çok soğuk insanlar orda ne yapıyor diye. Arabaya geçene kadar dondum...
0 oy
tarafından
Eşim sosyal medyalarımı siliyor sabah giderken ben o kapıdan çikar çikmaz indiriyorum. TV açmam yasak her dakika açiyorum. Elimden telefon düsmüyor. Duramıyorum. Sinirsel rahatsızlığım var geçmişti. Yeniden başladı. Emziriyorum ilaç kullanmiyorum. Deliriyorum evin içinde. Eşim kapıdan cıkınca nazım yükseliyor kalbim deli gibi oluyor o gelene kadar bitmiyor. Dua ediyorum bol bol okudukça sakinliyorum. İnan kızıma yemek dısında birşey yapmiyorum. Koltukta aksama kadar öyle oturuyorum sadece. Tükeniyoruz.
(1,134 puan) tarafından
Benimde ataklarım geldi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 142 göst.
17 Aralık 2023 Aile kategorisinde sweetlady (629 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 457 göst.
24 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hanifemm (1,490 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 248 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu