0 oy
241 göst.
Diğer kategorisinde (1,054 puan) tarafından
Hepimizin hayatında stres yapacagı sıkıntıları,sorunlari var elbet.Kimininki kücük kiminin büyük.Beni uzen kim varsa en yakınlarım olsun zamanla yıprandigimi hissettim arama mesafe koydum ve artik takmyrm cogu seyi 

Fakat kendi ailemdeki esimle meselelerimi takmamaya calisyrm ama olmuyor yapamyrm.Bosuna yaptigimi kendime yaptıgimıda biliyrm .Bazen bosveriyrm ama sonra tekrar sıkıntı .Nasıl takmamalıyım asmaliym bu durumu ben .Gercekten su an bir boslukta gibiyim kendime bir seyler bulmaya caliyrm stresten uzaklasack ...

17 Cevaplar

+2 oy
tarafından

image

.               

tarafından
Hahaha :D
(4,237 puan) tarafından
Guldurdun beni yaa cok sagol valla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kafayı takmayıp stresten uzak durarak :))
0 oy
(849 puan) tarafından
Beceremiyorum :D
0 oy
(907 puan) tarafından
Onu takmayan yoktur canım, sadece bazıları kendilerini teselli edecek bir şeyler bulmuştur daha rahat gözükür ama ben dert etmeyeni gormedim
(580 puan) tarafından
İnan ne gam ne keder ben de takmamaktan şikayetçiyim kafaya bi dert takamiyorum:)
(907 puan) tarafından
Aman ne güzel işte )) takacak bir şey arıyorsun sende )) ben nasıl isterdim gamsız olmak )) keyfine bak uzun ve sağlıklı yaşarsın iste
0 oy
tarafından
Kim demiş becerdiģimizi :)
0 oy
(580 puan) tarafından
Bende dünya yansa umrumda değil havasindayim hiç birşey umrumda olmuyor ne olursa olsun eşim bu konuda şikayetçi ama ben memnunum bu halimden kafam rahat sanırım huyla ilgili içten gelen bir durum ortasi nasıl olur bilemiyorum.
0 oy
tarafından
Aynı durumdayız dua edeceksin bol bol yapacak bişey yok yani 
0 oy
tarafından
  • Hic bisey benden önemli ve kıymetli değil diyip canim kendimle kapanış yapıyorum:D
0 oy
tarafından
İki üç saat önce biraz bıraktım oda 2 saat koltuğun üstünde deliksiz uyumama sebeb oldu ne zamandır stresten uyumuyorsam artk 

Heryerim tutulmus
0 oy
(2,340 puan) tarafından

Kafama huni takicagim günler aklima geliyor vazgeciyorum :D

0 oy
(8,946 puan) tarafından
Walla beceremiom ben yapabilen bana da ogretsin
0 oy
(2,834 puan) tarafından
Öncelikle umurunda değil gibi davranacaksın. Eşinle tartıştın mi gezmye git, alışverişe git ne biliyim hiç birsey yapamıyorsan yemek yaparken ac neşeli şarkılar mırıldan.  Ben böyle böyle aşmaya başladım kafama takma huyumu. Hiç takmıyorum diyemem ama artık en azından sırf barışalım gerginlik bitsin diye hatalı olan ben olmadığım halde didinmiyorum
0 oy
(5,383 puan) tarafından
Bu bence yapı meselesi canım ya kimi insan dünya yansa umurunda olmaz kimi, insan en ufak, şeyi düşüne düşüne kendini yer bitirir. Bu saatten sonra degişmen de cok zor zaten demekki senin yapın bu 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Eşimle olan problemin bende zamanla nasıl bir deformasyon  sağlayacagını düşünürüm  şayet çözüme ulaşmadan bende çok sorunlar sağlayacak ise çözüme ulaştırırım yok sağlamayacaksa  umursamam uok sayarım buda beni mutlu eder zaten sorun onda ise mutlaka gelir konuşur konuşmazsada bende rutin hayatıma devam ederim
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Bende şarkı dinleyerek kafamı dağıtıyor öyle biraz takmıyorum 
0 oy
tarafından
Namaz kıl tesbihat çek çok rahatlarsinn

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 451 göst.
9 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 84 göst.