+1 oy
521 göst.
Diğer kategorisinde (3,823 puan) tarafından

image

https://www.instagram.com/reel/CoZQB9PLkSt/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Hep soruyorsunuz ya neden sıfır diye işte bu yüzden sıfır. Onlarında bir gururu bir onuru var. Yardıma muhtaçlar diye evdeki herşeyi göndermek gerekmiyor.

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nakit göndermek daha iyi 
(3,823 puan) tarafından
Ya nakit ya bazı alişveriş siteleri senin aldığını bölgeye götürüyor onları almak daha iyi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kirli iç çamaşırı yolluyolarmiş birde :((
(3,823 puan) tarafından
Yazlık kıyafet yollamışlar ya kış ortası
(13,821 puan) tarafından
Yazık Allah merhamet versin
0 oy
(133 puan) tarafından
Onedio sitesinden bakabilirsiniz gelen esyalara gerçekten öyle leş düşünceli insanlar varki utaniyorum hepsinden 
(3,823 puan) tarafından
Onu gördüm paylaşmak istedim ama burası izin vermedi
(133 puan) tarafından
Makyaj malzemesi yollayan var ya amaç yardim etmek değil evdeki fazlaliktan kurtulmak.
(3,823 puan) tarafından
Aynen canım
(6,441 puan) tarafından
Onedioda bulamadım canım bana link atar mısın merak ettim de
(133 puan) tarafından
Link attım ama onay bekliyor instagram onedio sitesine girip bio daki onediodeprem linkine tiklayin 4. 5. Sıralarda deprem bölgesinde yardim olarak ikinci el kıyafet kabul edilmemesinin nedeni diyerek fotoğraf çıkacak
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Bunu gonderen her kimse ne diyim bilmiyorum. Gene kötü düşünmek istemiyorum belki yakmak için kullanirlar diyemi yolladı diye iyi niyetli olmaya çalışıyorum ama egerki dalgasina yada bilinçli bi halde yollandiysa Allah ıslah etsin 
(3,823 puan) tarafından
Evde ne varsa yollama çabasındalar ama bu onlara yardım değil.
0 oy
(3,244 puan) tarafından

Bence en iyisi trendyol

image

(3,823 puan) tarafından
Aynen ben oradan alışveriş de yaptım
(3,136 puan) tarafından
Bende ordan bağış yaptım
(3,244 puan) tarafından
Aslında giyilmiş klyafetlerden virus hastalık bulaşma olasılığı var. Devlet şuanda bide virus istemiyor
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Kullanılmış ic çamaşırı bile yollamışlar el insaf ya
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Ay mayo bile yollamışlar 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bizde eşimle gururdan dolayı ikinci el istemediklerini düşünüyoruz çünkü zaten zor durumdalar birde eski püskü şeyler verilmemesi için mesela tişört gönderen olmuş kar yağıyor ya ne tişörtü 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Bence çok iyi yaptılar ikinci el kabul etmemekle
0 oy
(66 puan) tarafından
Sifir kiyafet değil giyilebilir kışlık eski olmayan kıyafetleri kabul ediyorlar zaten 
0 oy
(13,001 puan) tarafından
Yazık günah ya edepsizler
0 oy
(128 puan) tarafından
Allahim sen büyüksün bunlar neyin kafası ile yapıyor bunları evdeki çöpleri atmak için yapıyorlar resmen pislikler
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Ben hep temiz hiç kullanilmayan yeni olan kazaklar koydum bu kadarda insan düşmemeli giymeyecegi şeyi gönderiyorlar yazık ya

0 oy
(2,835 puan) tarafından
Boyle bir zamanda da böyle kahpelik yapıyorlar ya daha diyecek birşey bulamıyorum topuklu ayakkabı terlik ve sandalet gönderenler kafaları iyi mi hakket  şaşırıyorum resmen dalga geçiyorlar Allah'ın dan bulsunlar benim bir sürü kıyafetlerim vardı hepsi yeni daha giymedim bazılarını ama yine yollamadim para çok daha iyi
0 oy
(1,195 puan) tarafından
Linclemeye gelmistim + verip gidiyorum . 
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Ben kullanılmış da gönderdim inşallah atmazlar. Ama çoğu giyilabilir çocuk kıyafetleri falan. Yazlık koymadim dalga geçer gibi olmasın diye. Ama düşüncesiz çok malesef. Şimdi sanki abiye lazım, fantazi takım lazım onlara. Allah akıl fikir versin kendince yardım etmiş sanırım...
0 oy
(1,555 puan) tarafından
Ben kızımın kışlık olan tertemiz bazilari giyilmedi bile onları seçtim gönderdim battaniye gönderdim tertemizdi kullanmamıştım ama abiye nedir arkadaş ya 
(3,823 puan) tarafından
Az kullanılmış temiz giyilebilir olanları kabul ediyorlar canım ama bunlar resmen dalga geçiyor gibi

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 717 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 781 göst.
18 Kasım 2023 Aile kategorisinde Bebegimdogdu (107 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,123 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,038 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 351 göst.