0 oy
153 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,334 puan) tarafından
Kızlar bulunduğum yerde kar yağıyor tutmuş market eksiklerim var bide küçük bir bebeğim sipariş vermem lazım ama içim elde vermiyor cocugumunda yiyicek birşeyi kalmadı ne yapayım bilemedim yaa verilirmi bu havada sipariş zaten versem bile bahşiş vermeyi düşünüyorum 

8 Cevaplar

+1 oy
(1,248 puan) tarafından
Don her yer burası baya kötü merkez olmasına rağmen esim zorla çıkmış dün bugün hiç düşünemiyorum eşin nerede cnm
(1,334 puan) tarafından
Ayrıyız
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Neresi orası
(1,334 puan) tarafından
Gebze
0 oy
(7,235 puan) tarafından
Yollar nasıl o önemli buzda karda kayabilir diğer türlü sen sipariş versende vermesende soğukta çalışıyorlar mecbur zaten. Evinin yolları temizse açıksa olabilir. Biz konyadayiz eşimin firması 1 gün cagirmadi karlı diye dün çağırdılar eşim gitmedi bugün mecbur gitti şuan yine hava iyi yollar açık kayma riskleri yok 
(1,334 puan) tarafından
Yolları temizlemisler ama kayarmi bilmiyorum çıkmadım hiç aslında 15 dakika uzaklıkta ama motorla geliyor bilemedim yaa
(7,235 puan) tarafından
Yollar sıkıntı değilse gelirler bide yakınsa eşimde uzak yerlere gitmiyoruz dedi yakın yerlere götürüyorlar
(1,334 puan) tarafından
Evet verdim şimdi getirdi Allah razı olsun
0 oy
(799 puan) tarafından
Zaten uygulamaya bak siparis veriliyorsa verebikirsin normal market getirirmi bilmiyorum bi dene genelde getirirler
(1,334 puan) tarafından
Uygulamada açık marketler var ama ben vicdanimla başbaşa kaldim biraz
0 oy
(4,151 puan) tarafından
Canim  esin nerde esin alamazmi heryer kar buz yazik teker ustundeler bende depremzedeler icin alacaktım almadim kendim gidip alacagim bugun
(1,334 puan) tarafından
Ayrıyız
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Yollar kardan dolayı kapanmamışsa ya da çok kar fırtına yoksa geririrler canım 
(1,334 puan) tarafından
Kapanma felan yok hatta market 15 dakika uzaklıkta ama motorla geliyorlar
0 oy
tarafından
Canım eşim evde yok ikizlerle bi başıma eşim cenazeye gitti şehir dışına ben mecbur verdim a101 KAPIDA uygulamasından sipariş 1 saat içinde getirdiler karda yağıyodu mecbur olmasam vermezdim ama çocukları bırakacak kimse yok karda kızlarla da gidemedim sorunsuz geldi sipariş 
tarafından
Birde canım çok uzaktan getirmiyolardır evinin yakınındaki marketten getiriyorlar vereceksen bence ver sipariş
(1,334 puan) tarafından
Yani bende mecburum yaa Allah affetsin
tarafından
İnşallah kuzucum evladımız için mecbur kaldık bir kere
(1,334 puan) tarafından
Getirdi şimdi adam kendimi cok suçlu hissettim dedim hakkını helal et dedim etti valla
tarafından
Allah razı olsun inşallah
0 oy
(672 puan) tarafından
Getirirler siz verin yolda sıkıntı olsa söylerler zaten 
(1,334 puan) tarafından
Baktım zaten bir çoğu kapalı bana 15 dakika uzaklıkta olan açık ama vicdanım çok sıkıntı bi yandanda evde bişi kalmadı küçükte bebeğim var bilemedim ya kötü dusunurler mi acaba
(672 puan) tarafından
Sanmam
(672 puan) tarafından
Bnce sipariş verilebiliyor sa ver

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 157 göst.
14 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde B. Sema (431 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 256 göst.
+1 oy
34 cevap 1,136 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.

379,297 soru

11,353,418 cevap

34,824 kullanıcı

...