0 oy
403 göst.
Diğer kategorisinde (1,937 puan) tarafından
Kızlar ben Adana merkezdeyim evimde var olan ufak tefek çatlaklar vardı büyük depremlerle çok az açıldı bugün beşlik bir artçı vurdu maraşa ben evde değildim yeni geldim çatlaklar iyice belirgin oldu çok korkuyorum birşey olacak diye 

9 Cevaplar

0 oy
(6,991 puan) tarafından
Neden hala ordasin yok mu gidebilecegin bi yer 
(1,937 puan) tarafından
Canım burada herkes evi öyle Adana'da çatlamayan ev yoktur ama hafif çatlaklar büyük iri değil eşimde diyor bundan birşey olmaz ama korkuyorum üç çocuğum var
(6,991 puan) tarafından
Valla şiddetli bi sorsintida alah korusun valla ne diyim
(1,937 puan) tarafından
Bende aynısını diyorum Adana'da olsa demek yıkılacak Allah muhafaza
-Reklam-
0 oy
(13,006 puan) tarafından
Niye eve girdin canım geri çık hemen 
(1,937 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım ben Adana'da bu kadar korktum ve korkuyorum sizleri düşünemiyorum
(13,006 puan) tarafından
Canım nereye gideyim diye birşey yok evde çatlak varsa bulunmayın artcilar devam ediyor ısrarla girmek niye toplanma alani var çadır var oteller kapılarını açtılar lütfen canın önemli senin lütfen ya durma orda
Bende Ankara'dayım bu arada nerde kaliyorsunuz bir ihtiyaciniz var mı
(1,937 puan) tarafından
Adana canım Allah razı olsun büyük çatlaklar değil o yüzden söyledi ama korkuyorum eğer açılma devam ederse çıkacağım
(13,006 puan) tarafından
Hasar tespiti yaptırın o zaman canım ona göre baksınlar binaya
(1,937 puan) tarafından
Bugün yeni gördüm sabah muhtarlığa gidip söyleyeceğim bakalım ne yapacaklar
0 oy
tarafından
O evde durmautfen bak antep de catlayanlar ikinci dalgada düştü nolur dikkat edin 
(1,937 puan) tarafından
Çok büyük değiller eşimde diyor korkma ama korkmamak elde değil bilmiyorum canım bakalım
tarafından
Allah korusun bizi
(1,937 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Olmaz demeyin lütfen☹️☹️durmayın 
(1,937 puan) tarafından
Kesinlikle canım bir post daha açtım sordum insanlara duvar çatlağı dediler kolon kadar olmasada tehlikeli bir durum Allah muhafaza eylesin yarın sabah muhtarlığa gidip söyleyeceğim bakalım ne yapacaklar
(13,821 puan) tarafından
Lütfen ne olursa olsun önlemini al çocukların var kalmayın orda☹️
(1,937 puan) tarafından
Canım arabam yok hava buz gibi bebeğim var ve annem kaynanam dahil çatlak olmayan ev yok yarın sabaha kadar uyku yok bekleyeceğim sabahta gidip soracağım inşallah bir sorun çıkmaz
(13,821 puan) tarafından
Rabbime emanet olun
(1,937 puan) tarafından
Amin cümlemiz
0 oy
(57 puan) tarafından
Sen eşini  asla dinlenme cnm 6 nokta bir deprem  olsa o ev hemen yikilir  başka şehire  akrabanıza gidemiyorsunuz  galiba yollar kapalı ama az önce yollar açıldı diyor 
(1,937 puan) tarafından
Canım deprem bölgesi olmayan bir yerde akrabam yok canım korkuyorum bende diyorum da çok büyük değiller canım ama marasta beşlik vurdu böyle oldu Adana'da vursa ne olur bilemedim
0 oy
(5,837 puan) tarafından
Al 3 çocuğunu Eskişehirdeyim gel bacım evimde ne varsa senindir.. Ücretsiz uçuşlar var kimsen yoksa ben hazırım.. 
(1,937 puan) tarafından
Allah razı olsun canım çok büyük değiller eşim burada çalışıyor nasıl bırakayım işler tatil değil gidiliyor Adana'da
(5,837 puan) tarafından
Rabbim korusun hepimizi inşallah bu son olsun daha büyüğünü görmeyelim
(1,937 puan) tarafından
Amin inşallah canım gerçekten çok zorlu bir süreçten geçiliyor
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Afad i ara söyle belediyeyi ara itfaiyeyi ara önlem alınsın.  Cevre ve şehircilik bakanligini ara gelip tespit etsinler
(1,937 puan) tarafından
Bugünkü artçı da oldu yeni geldim gördüm sabah muhtarlığa gidip söyleyeceğim
0 oy
(1,199 puan) tarafından
Canım gel bartina Karadenize atla uçağa otobüse kapım her zmn açık ya durma sakin orda lütfen riske atma bebeleri 
(1,937 puan) tarafından
Allah razı olsun canım çok teşekkür çok büyük değiller bugün artçı da oldu yarın sabah muhtarlığa gidip söyleyeceğim bakalım ne diyecek yapacaklar
(1,199 puan) tarafından
Amin sendende inşallah iyi olur canım benim
(1,937 puan) tarafından
İnşaallah post açtım dedim nedir diye duvar çatlağı imiş kolon kadar olmasada tehlikeli bir durum yarın söyleyeceğim
0 oy
(671 puan) tarafından
Daha niye duruyorsunuz Allah aşkına 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 400 göst.
24 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
17 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,379 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 296 göst.