0 oy
443 göst.
Diğer kategorisinde (242 puan) tarafından
Biz Çankırı'dayız elimizden geldiği kadar yardım gönderdik ama olurda bir yavru için koruyucu aile olursak çokta mutlu oluruz kızlar bu koruyucu aile işi nasıl olacak deprem çocukları için biraz anlatırsanız sevinirim 

10 Cevaplar

0 oy
(6,512 puan) tarafından
Valla bı bilgim yok canım çok güzel düşünmüşsün postun yukarı çıksın 
-Reklam-
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Inanır mısın  bacım bende bugün onu düşünüyordum  ama eşim kabul etmez evde tek yaşamıyorum diye hiç  konuyu  açmadım:( ınanki çok isterim bende 
0 oy
(3,738 puan) tarafından
Bildiğim kadarıyla maddi ihtiyaçlarını sen karşılıyosın izinli günlerinde alıp dışarı çıkarabiliyosun oraya gidip beraber zaman geçirebiliyosun 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bilgim yok kuzu post üstte çıksın 
0 oy
(743 puan) tarafından
Aciklama yaptilar vermiyorlar kimseye ailelerini bekleyecekler bir sure kurumlarda bakilacak cocuklara.
0 oy
tarafından
Canım bugün haberde bu konuda yetkili biri konuştu depremzede ailesi olmayan 140 çocuk İstanbul'a getirilecekmiş. Koruyucu aile talebi çok fazla alıyoruz ama bu durumda buna ihtiyaç yok diyorlar.  Devletin himayesinde çocuklara bakilacagini koruma altına alacağı söylendi 
0 oy
(76 puan) tarafından
Ben başvurdum e devletten 183 ü aradım mesai saatlerinde arayın dedi öncelik akrabaların . Akrabası olmayan çocuklarında bizi araştırıp uygun gorurseler veriyorlar evlatlık olursa nüfusuna geçiriyorsun koruyucu olursanda ayda bir heralde eve gelip kontrol ediliyor maksat yuva sıcaklığı bı miktarda bakım parası veriliyor 
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Koruyucu aile olmak için kamu görevlisi olmak gerekiyomuş dün çok takipçili bi sporcu başvuru yapmıştı öyle demişler
(3,162 puan) tarafından
Öyle bir şart yok canım. 25 65 yaş aralığında düzenli bir gelir sahibi en az ilkokul mezunu kişiler başvurabilir
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Canlarım koruyucu aile olma talebi ile yaşadığınız yerde bulunan sosyal hizmet merkezi veya il müdürlüğüne başvuruda bulunun. Müracaatınızın kabulünün ardından istenecek belgeleri tamamlayacaksınız ve uzmanlar tarafından sosyal alan incelemeniz yapılacak. Uygun vasıflarda iseniz uygun bir çocuk oldugunda başvurunuz olumlu sonuçlanır 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 604 göst.
2 Mart 2024 Aile kategorisinde Meliha37 (30 puan) tarafından soruldu
+4 oy
21 cevap 1,076 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 393 göst.
9 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Prensannesizey (522 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 347 göst.