0 oy
696 göst.
Aile kategorisinde (9,247 puan) tarafından
Şu simsonlarmı ne o çizgifilmde bile Maraş geçiyor gemi var konteyner var

11 Cevaplar

+2 oy
(6,232 puan) tarafından

Valla o sari yaratıkların tüm herseyi çıktı 

Coronayi trumpi herseyi öncesinden anlatmışlar resmen 

Ve bugün de yangınla ilgili olan şeyi çıktı ortaya hatay da olan yangınla ilgili 

Dalga geçip bunlar amerikanin oyunları derdik sanırım gerçek oluyor 

O gemi geçtikten sokra deprem oluyor haarp gemisi 
Frekans dalgaları yüzünden 
Ama böyle bir riski varsa devlet almaz 
(1,054 puan) tarafından
+++ haklan canm
-Reklam-
+1 oy
(423 puan) tarafından
Bu konu birazcık yine kadere dayanacak ama eğer böyle bir simülasyon varsa bile eğer Rabbim istemeseydi tek insanın burnu bile kanamazdi o yüzden bunu ABD bile yapmış olsa binlerce insan gitti artık ABD nin yakasına yapisana kadar kendi mutahitlerimizin yüzüne tükürmek lazm önce utanmadan iskeleti dikili yeni parçalanan binalarınin  catlaklarini sıvayan mutahitlerin ..
(9,247 puan) tarafından
Ya kuzu zaten o ayrı konu
(133 puan) tarafından
2 3 yıl öncesinden uyarılmış bölgeye fay hattı üzerine 6 ay önce tamamlanmış bir bina inşa ettiler. Sağlamlık 0. Kâğıt gibi çokmuş bina evet ortada bir senaryo var ise ve isgal etmeye çalışılıyorsa bile biz resmen yollarını açıp istediklerini kendi ellerimizle vermişiz. Allah akıl vermiş fikir vermiş kullanılsın diye. Orda ev alanlarda bir kez olsun gidip belediye veya ilgili kurumlara benim binam sağlam mi diye arastirmamis.  Yazık oldu herkese çok yazık oldu
+1 oy
(7,269 puan) tarafından
Zaten abdden yardim geldi diyince tüylerim ürperdi biliyomusun neyin pesindeler acaba dedim iyilik bile yapiyosada insana kurt dusuyor tarih öyle seyler gördü ki yardim battaniyeleriyle hastalik yayanlari unutmadik...
(9,247 puan) tarafından
Neyin peşindeler bak borçlanamamızı bekliyorlar
+1 oy
(1,988 puan) tarafından
Deprem sinyalleri denizden gelmiyomus ama zaten bu depremin uyarısını adamlar 3 4 yıl once şehir şehir soyledi fay hali aktif hale gelcek diye 
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Gölcük depremin,Elazığ depremi ve Bu depremin 3 undede geldi bu gemi.

Deprem ve hava tahmincisi 21 sayfası var instada orda taihine kadar yazıyo görseller var.
(264 puan) tarafından
Adı ne
(2,136 puan) tarafından
Valla inanmak istemiyorum ama her 3 depremdede tesadüf olamaz
(2,136 puan) tarafından
Gecmiste burda biri post paylaşmış şimdi görün diye üste cikaricam
(7,768 puan) tarafından
Sadece deprem değil her olayı söylüyor deprem ve hava tahmincisi
(9,247 puan) tarafından
Ve bunlar yakında İstanbul'da demirler sismik dalgalar yayan bir gemi ve yapay depremler yaparak deneyler yapıyor.
0 oy
tarafından

Lütfen yayalım yardımcı olalım 

image

(7,754 puan) tarafından
Konya'da çok kişi kefen kesiyor. Yakınlarımdan da var. Gelecek Allah'ın izniyle oraya kefenler
tarafından
Teşekkürler canım Allah razı olsun rabbim yardımcılari olsun inşallah
0 oy
(2,573 puan) tarafından
Annemler Gölcükte yaşıyor.Bende şu anlık burdayım.Dün aynı şeyleri babamda söyledi.Gemi gölcüğe geldiği günün gecesi Kağıthane de 3 büyüklüğünde deprem oldu.Ardindan diğer depremler gerçekleşti.Diger depremlerde de aynı şey olmuş

Eğer gerçekten böyle bişey varsa Rabbim kahru perişan eylesin ne diyelim 
(1,579 puan) tarafından
Hayr gemi golcuge geldiği günün gecesi kagthaneye deprem oldu diyo ya arkadaş onun için diyorm oraya varana kadar mesela Gölcük flan dha yakın direk neden orda olmadı da kagthane oraya gelene kadr birsuru yer var fay hattı geçen ilk oralar olurdu mesela
(9,247 puan) tarafından
Tamam da belki Gölcük e yapmak istemediler onu diyorum
(1,579 puan) tarafından
İyide çok çok uzak iki yer birbirinden
(9,247 puan) tarafından
Kız adamlar sinyal atıyor herşeyi yapabilirler
(1,579 puan) tarafından
Okadr uzaktan yapılıyorsa gemiyi getirmelerine gerek kalmaz ki başka türlü de yaparlar yapacaklarını
0 oy
(3,137 puan) tarafından
Benim anlamadığım bizdeki bilim adamları niye yalanlıyor mümkün olamaz böyle birşey diyorlar ama adamlarda o teknoloji var iklimi değiştiriyorlar geçen hafta çöle kar yağdı yine onlar yaptı Rabbim tüm müslümanlari korusun çok kötü bir devirdeyiz 
(1,824 puan) tarafından
Ah kuzum benim çok geçmiş olsun Allah yaşatmasın ya. Ben adana depremini biliyorum sadece çocuktum ama net hatırlıyorum şükür enkaz falan Allah korudu ama o korku bana yetiyor Allah kimseye yaşatmasın
(3,137 puan) tarafından
Rabbim yardımcımız olsun inşallah fırsat vermesin pis zebanilere
(9,247 puan) tarafından
İşte korkusu başka tepemde beton olması cok başka  yorgan bile çekemem kafama ben hala 3 gündür cocugu ayrı odada öglen uyutmıyorjm sallanırsa kitlenip kalcam biliyorum
(3,137 puan) tarafından
İki hafta önce Bursa'da görülen değişik bulut yine deprem öncesi tuhaf sesler bunlar yapay depremin habercisiymiş birde uzun sürmesi normal deprem kısa sürer ama yapay deprem çok daha uzun sürer Rabbim bozsun onların planlarını şimdi de 14 şubattan bahsediyorlar Allah yardımcımız olsun inşallah
(3,619 puan) tarafından
Çünkü bizimkilerin hepsi ABD'nin okullarında okudu onlara hizmet ediyorlar evet en iyisi bile.sana kalkıp kölesi olduğu şeytanın planlarını anlatirmi doğru böyle bir şey var dermi
0 oy
(501 puan) tarafından
Allah bilir ya onların elinin olduğunu düşünüyorum  normal değil ya . 2 gün önce İstanbuldayım çok yüksek Bi ses duyuyorlar ama sallanma vs yok. Limana demir atılıyor. 2 gün sonra da deprem oluyor . Allahim kimin parmağı varsa başına çevirsin.

Allah ol demedikçe olmaz orası da ayrı.
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Allahu alem hiç iyi şeyler olmuyor.... Hayrolsun 
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Ferda yıldırımın YouTube kanalında zehirli mikrofonla yaptığı son yayını izleyin kızlar orada da frekansla ilgili birsey söylüyor depremden bir gün önce farketmisler dinleyin derim 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 534 göst.
29 Mart 2020 Aile kategorisinde Acemi bir anne (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
14 Şubat 2024 Aile kategorisinde heygirls (378 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 464 göst.
13 Şubat 2024 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,310 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 34 göst.