0 oy
324 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ard arda deprem olduğundan beri uyuyamıyorum.Artik beynim uyuştu resmen .Basım donuyo sürekli .

Eşim ve yiğit efe uyuyo ben nöbette durmak zorunda hissediyorum kendimi ve asla uyuyamıyorum .uyusam da çok garip bölük pörçük ve tetikteyim sürekli .

Namazlarimizi kıldık ,dualarımızı ettik ,şimdi abdestli yaticam ama içim çok karardı ,ruhum daraldi yani korkuyorum :(

Allah rızası için bana dua edin kuzular ,ruhum içim ferahlasin.Sabaha sağ salim ulaşalım :'(

12 Cevaplar

0 oy
(176 puan) tarafından
Amin bende aynı durumdayım gece namaZını kıl kardesim insirah süresini oku bol bol
(176 puan) tarafından
Tesbih cekerek yat ben sana dua edicem sende bana et
tarafından
Tesbihim yanimda zikir çekerek uyuycam :( edicem busracim :'( çok kötü bı hismis bu
(176 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum kardesim ama rabbize sıgmaktan baska çagremiz yok bizi yaradan ALLAHIMIZ VAR İÇİMİZE ELBET FERAHLIK VERİCEK İNSALLAH
tarafından
Zikir çekerek uyumaya çalışayım doğru diyosun busracim :'(
-Reklam-
0 oy
(6,209 puan) tarafından
Serife nasılsın çok kişiye sordum seni 

Neredesiniz eviniz ne durumda 
tarafından
Sirnaktayiz kuzu evimizde şu an bir şey yok ama 3 kez sallandik sonra yine sallanmis ben hissetmedim .Askeri motel ve msiafirhamede kaldık prefabrikti .a bı şekilde evimize geçtik .Yine de korkuyorum :( çünkü artık çok tedirgin oldum yaşananlardan sonra .
0 oy
(3,003 puan) tarafından
Ayetel kürsiyi oku canım ben birkaç ay önce izmirde hissetmeyen kalmamış depremi bir ben hissetmemişim düşğn ben rabbime sığndım sen ailen de ve bütün ümmet  Allaha emanet olalım tek sığınağımız
tarafından
Canimmm okudum şimdi :( yine okuyim zikir çekerek uyumaya çalışayım :(
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Rabbim ferahlık versin canım☹️inan bizler de ayniyiz dualarımız eksik olmuyor ☹️Rabbim korusun 
tarafından
Elifim çok zor coook :( içim çok karardı Allah'ıma siginiyoruz sürekli
(13,824 puan) tarafından
Başka elden bir şey gelse keşke yardım ve duadan başka bir şey gelmiyor elden ☹️Rabbim sen koru sen güç ver ☹️
0 oy
(7,276 puan) tarafından
Şerifeeemmmm kuzummm iyimisin sen guvendemisiniz 
tarafından
Fatmamm çok şükür iyiyim :( ama içim hiç iyi değil .ne psikolojim kaldı ne kafa .Sürekli düşünüyorum
(7,276 puan) tarafından
Kuzummm sakın olman lazım oğlum için geçicek allhain izniyle allhaım içine ferhalik versin sizi korusun rabbim
0 oy
(6,165 puan) tarafından
Size de çok geçmiş olsun Rabb'im tekrarını yaşatmasın inşallah inşirah okuyun bol bol korkmayın Allah büyük dua edelim inşallah 
tarafından
Sağ ol kuzu :( içim çok karardı uykuya gecemiyorun.Rabbim Ümmeti Muhammedi korusun
(6,165 puan) tarafından
Aminn inşallah ülkece çok zor zamandan geçiyoruz ama bunu da atlaticaz hep birlikte Allah'ın izniyle
0 oy
(1,351 puan) tarafından
Serifem nasılsın canım geçen yine sordum seni çok şükür iyiymissin hulyadan sordum sağolsun iyi haberlerini getirdi canım rabbim gönlüne ferahlik versin "bismillah tevekkeltu alallah vela havle vela kuvvete illa billah"   bu duayı oku Allah'a tevekkül et bu duayı okuduğun zaman cenabı Allah senin için bir melek yaratıyor ve o melek seni herşeyden koruyor çünkü bu dua tevekkül duası bende senin icin dua edecegim zaten cümle depremzedeler için sürekli dua halindeyiz canım ☹️❤️
0 oy
tarafından
Her an dualarımızdasınız her an.. Namazlarımızda secdelerimizde kuranlarımızda oruçlarımızda attığımız adımda dualarımızdasınız.. Sözün bittiği yerdeyiz duadan başka sığınağımız yok Rabbim yardımcımız olsun dayanma gücü versin inşallah kardeşim evladın için toparla kendini sen annesin güçlü olmak zorundasın Rabbim isterse saniyede bütün dünyayı yok eder isterse de yeniden yaratır onun katında imkansız yok bu deprem değildi bu Allahın gazabı inşallah ders alırız inşallah artık müslüman gibi yaşarız Rabbimize kulluğumuzu hatırlarız inşallah.. İnşallah uyumuşsundur, Allaha emanet olun ❤
0 oy
tarafından
Dualarımız hep sizinle canım benim Allah yar ve yardımcınız olsun biz burda böyle isek sizi hiç düşünemiyorum o anı kendim yaşadığım için burdan ben uyuyamıyorum psikolojim bozulmuş resmen Rabbım tekrarını yaşatmasın inşallah 
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Rabbim  ferahlık versin inşallah serifem  bende aynı  durumdayım  :(
0 oy
(48,626 puan) tarafından
Rabbim korusun canim.benim Rabbim bi daha yasatmasin
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Ah kuzum sende deprem bölgesinde misin? Çok geçmiş olsun Rabbim bir daha göstermesin. Yardımcınız olsun. 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 157 göst.
31 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 201 göst.
26 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Sude ceylan (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 174 göst.
18 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde 2323 dicle (1,032 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 323 göst.