0 oy
465 göst.
Diğer kategorisinde (210 puan) tarafından
Gerçekten her yere bakıldımı orada olanlar var mı yoksa insanları ölümemi terkettiler az önce haberlerde gördüm 

13 Cevaplar

0 oy
(1,824 puan) tarafından
Yanlış haber olmasın canım Kahramanmaraş ın tamamı bitmesi henüz mümkün değil 
(210 puan) tarafından
Evet Şanlıurfaymış ben yanlış hatırlamışım düzelttim sonra
-Reklam-
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Maraş'ta nasil bitsin milyonlarca enkaz var. Şanliurfada bitti
(210 puan) tarafından
Ya olabilir durumu sileyim o zaman yanlış duydum veya aklımda böyle kaldo bende korktum dediğiniz gibi o ladar enkaz var
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Sadece urfa bitmis  orasi en hafif olanmis cunku
0 oy
(5,320 puan) tarafından
Urfa bitmiş galiba haberde diyordu inşallah başka kalan yoktur 
(210 puan) tarafından
İnşaAllah çünkü instagramda birini takip ediyorum video atıyorlar ona sesimi duyuyorlar ama bakıp gidiyorlar daha gelen yok diye hangi ilden hatırlamıyorum ama çok videolar geliyor bu şekilde
(5,320 puan) tarafından
Of of çok acı dayanılarak gibi değil
(210 puan) tarafından
Aynen öyle başımıza gelmeden kalbimiz duracak gibi oluyor orada olanlara enlaz altında kalanlara Rabbim yardım etsin yüklerini acılarını hafifletsin Çalışanlara güç kuvvet versin kolaylaştırsın işlerini amin
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ya nerden aliyorsunuz bu haberleri niye bitsin çalışmalar . Ses gelmeyen enkazlari ellemiyorlqr . 

Diğer enkazlara yöneliyorlar yollar enkaz dolu . Enkaz kaldırılıyor deniyor hayır diğer enkazlara ulaşmak için yollardaki enkaz molozlarini kaldırmak lazım elbet saçma sapan şeylere inanmayın ses gelen arama yapılan her yere koşmaya gitmeye çalışıyorlar 
(210 puan) tarafından
Haberlere bakıyorum canlı şanlıurfa bitmiş kusura bakmayın yanlış durum açmış oldum
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Maraş değil Şanlıurfa Kilis adana bitti diye biliyorum 
(210 puan) tarafından
Evet yanlış aklımda kalmış kusura bakmayın yanlış haber vermiş oldum o şekilde aklımda kalmış
(3,823 puan) tarafından
Önemli değil canım Maraş'ın bitmesi henüz mümkün değil şehrin %70 in yok  çünkü
(3,339 puan) tarafından
Adana bitmedi henüz arama çalışmaları devam ediyor sadece Şanlıurfa ve Kilis için bitti ekipler diğer yerlere yönlendiriliyor dediler canlı yayında
0 oy
(9,206 puan) tarafından
Urfa ve adana bitmis evet canım. Allahın izniyle diğer yerlere de ulasıp bitirsinler artk :(
(210 puan) tarafından
Amin. Keşke bizimde elimizden birşey gelse o kadar çok dua ediyorum ki
(3,535 puan) tarafından
Adana bitmedi yavrum komşumuz hala enkaz altında arama ya bugün başlamışlar
(9,206 puan) tarafından
Doğrudur Kuzum benim belki ben yanlış görmüşümdür Allah yardımcıları olsun inşallah sağ çıkarlar :((
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Her sehir ayni derecede etkilenmedi. Yikimlarin az oldugu yerler var ulasimin hemen saglandigi merkezi yerlerdir onlar tamamlanmistir
(210 puan) tarafından
Diğer illerde çabuk halolur inşaAllaj soğuktan donarak ölen insanlar varmış Rabbim yardımcıları olsun enkax altında kalanlarada sokakta kalanlara da işçilere de yardom etsin güç kuvvet versin
0 oy
(7,036 puan) tarafından
S.urfanin ilcesindeyim cnm Urfa en hafif olan ama çok sidetlide his etik şükür çok enkaz yoktu ama Maraş adana Antep ve Adıyaman'da hala var ve Adıyaman'da yetisemiyorlar her yere abimler gitti Adıyaman'a berbat durumdaymis her yer ceset kan kokusu ve daha bir sürü koku var dayanılarak gibi değildi diyor Allah hepimizin yardımcısı olsun amin 
tarafından
Merkez felaket benim evim paramparça bizzat
(664 puan) tarafından
Elimin eci egrilmis nenemhalamlarinki harap olmuş ici kaynanası çok çatlamış betonu kolonu
(7,036 puan) tarafından
Allah yardımcimiz olsun  amin benim evde az önce gelip baktılar şükür bir şey yok bina sağlam dediler içim rahat eti
(7,036 puan) tarafından
Meltem kuzum gelmek istersen kapım hep açık lütfen çekinme valahi diyorsan gel bize
tarafından
Sağol kuzum köye geldim anneme yozgata
0 oy
(6,166 puan) tarafından
Ya insanlari neden ölüme terketsinler kilis ile Şanlıurfa bitmiş ekipler diğer yerlere geçmiş 
(210 puan) tarafından
İnstagramda orada olan biri paylaşıyor sürekli sesi duymalarına rağmen gidip daha gelmiyor diyorlar paylaşıyorlar çoğu yerde AFAD hiç birşey yok Hataya kimse gitmiyordj şimdi herkes oraya gidiyor yollar yardım tırları dolu yollarda kalmışlar ilerleyemiyorlar trafikten şimdide diğer illerde yardım azalmış diyorlar
0 oy
(8,318 puan) tarafından
Bitmiştir illaki canım yıkılan her yere bakılmıştır
(210 puan) tarafından
İnşaAllah  Rabbim yardımcıları olsun
0 oy
(5,293 puan) tarafından
Neden ölüme terk etsinler ya. Nankör olmayın günlerdir aç susuz uykusuz durmadan çalışıyorlar kurtarmaya çalışıyorlar. O kadar ölüyü diriyi kim çıkardı kendilerimi cıktı 

Illaki heryere yetişmeleri zor ama ellerinden geleni yapıyorlar. 

Tüm türkiye perişan ölüme terketmek o kadar kolaymı. Ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar
(210 puan) tarafından
İlk önce bilmeden yargılama nankörlük bunun neresinde? İnstagramda sürekli mesajlar geliyormuş yardım edenlere paylaşıyorlar sesimizi duyuyorlar bir daha gelmiyorlar diye hangi il nereden hatırlamıyorum.
Yardım edenlere elinden geleni yapanlara sözüm yok tek sözüm bol bol dua etmek.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 153 göst.
10 Nisan 2024 Aile kategorisinde Masum anne (305 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.
0 oy
1 cevap 77 göst.
0 oy
4 cevap 249 göst.
26 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,453 soru