0 oy
228 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bir yandan deprem bir yandan hastalık ama insanlar hiç akillanmiyorlar hala deprem yerlerindeki marketleri yagmaliyorlar oğlumda covid olmuş ateşi çıkmıştı götürdük test verdik pozitif ne olacak bilmiyorum ilaç falan verdi inşallah iyi olur 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Insallah iyilesir.  Üzerlik diye bir ot var kurumuş olanini bir kap ustune at yak tutsu seklinde evin icinde cok cok faydali covid icin.  Hem nazar icinde cok. Iyi.  Bir cok faydasi var. 
tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim
tarafından
Lutfen okuyup gecme.  Biz yurt disinda yasiyoruz. Buraya covid bir sure gelmedi.  Rekora bile girdi covid yok diye.  Tabi sonrasindan geldi ama.  O kadar cok degil.  Cunku burda o otun kurusu yakilir her evde cok faydasi var.  Alimler de  bu otun yakildigi icin korona gelmedi diyor
(15,827 puan) tarafından
Menya sen nerelısınn canımm
-Reklam-
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin 
tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından

image

iste bunlar mutlaka dene

0 oy
(15,827 puan) tarafından
Cok gecmisss olsun canım Rabbim şifalar versin inşallah 
0 oy
(671 puan) tarafından
İyileşir Allahın izniyle çok geçmiş olsun 
0 oy
(154 puan) tarafından
3 gün inatci ateş sürüyor 4 saat arayla dönüşümlu ateş düşürücü vermistik biz sürekli duş aldirdim atesin düşmediği yerde paranox s fitil koydum canım doktor öyle demişti bize. 3 gün atesini kontrol et 3 gün sonunda düzeliyor inşallah. Emiyorsa bol bol emzir daha cabuk toparlaniyorlar o zaman 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 186 göst.
7 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,059 göst.
24 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Esraaa_temell (448 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 500 göst.
9 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,236 göst.