0 oy
1,224 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

Allah kahretsin annemin babaannesi fenalaşmış hastaneye yatırmışlar 1 saat önce ölmüş galiba virüs yaaa şimdi taziye falan Allahım  aileme ve tüm Türkiye yi koru :( şuan çok kötüyüm oturmuş ağlıyorum dedem dayılarım gidiyor istanbula uçak falan annemlere gidiyor inşallah havaalanında bişey olmaz aileme de bulaşmaz kahretsin :(

Mecbur annemlere gidecekler başka yerleri yok gelinim hamile iki tane küçük kardeşim var babam da zaten rahatsızlıklar var yüreğim hopluyor yaaa

Eşimin amca oğlu da kız kaçırmış kız 1 hafta önce viyana dan gelmiş istanbula oğlan da gitti kaçırdı bi kaç gün önce  bugün jandarma aldı gitti virüs tehlikesi var diye kaçarken dibimize geliyor 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından

Basiniz sagolsun virüsten mi ölmüş 

tarafından
Saol canım
Ondan şüphe ediyorlar büyük ihtimal ondan ötürü :(((
-Reklam-
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Oncelikle basiniz saolsun Allah annenlerin yardmcisi olsun insallah insanlar hemen gderler evlerne
tarafından
Umursamaz sıcak kanlı dost kanlıyız aka yerine göre olmak da fayda var:(
(2,104 puan) tarafından
Valla bi kotu bse olsun hic birbrbni tutma yok bu erzurum milletnde en azindan cevremdekilerde yok millet brbrnin kuyusunu kaziyo
tarafından
Bak işte buna imzamı atarım o ladar haklısın ki tabi istisnalar hariç ama var böyle tipler hemde çok
(2,104 puan) tarafından
5 parmagn 5 i bir olmaz zaten arada bi iki kisi var
tarafından
Aynn öyle kuzum :(
0 oy
(622 puan) tarafından
Rabbim yardimcilari olsun insallah icini ferrah tut bol bol dua et Rabbim buyuk kuzum basiniz sagolsun
tarafından

Taziye yasak canim sehitlerimiz oldu onlarda bile taziye olmadi kimsesiz gibi bikac kisiyle gömulecek basiniz saolsun buarada :(

tarafından
Saol canım aynn öyle Allah büyüktür inşallah daha fazla kimsenin canı yanmaz :((( kimse üzülmez daha da bulaşmaz
tarafından
Amin kuzum zor bi surec insallah millet dinlerde cikmaz disari mecbur kalmadikca
tarafından
Amin canım saolasın
0 oy
(309 puan) tarafından
Tv demisti 80kusur yasinda bi hasta demisti omu yoksa basiniz sagolsun cnm ya tüh cenaze torenine fln izin vermezler sanirim hastaliktansa cenazeyide gostermezler sanirim Allah sabir versin keşke gitmeselerdi diycem ama sonuçta oda onlarin cani diycek bisy bulamiyorum Allah sonumuzu hayretsin
tarafından
Vermezler de kuzum eve gelir bu anlamaz insanlar dedem 4 dayım gidiyor annemlere yolda ya bulaşırsa dedim de 60 küsür yaşında :(((   haberlere bakamadım şuan çok üzüldüm :(( uzakta olunca birde daha fena oluyor insan
(309 puan) tarafından
60yas ve üstü zaten risk grubunda şuan normal bi durumda degilizki herkes böyle ölüsüne gitse herkes virüs kapar Allah korusun canım Allah sabir versin zor gitme desen ordakide can ne denirki bilemedim insallah sagsalim gelirler cnm
tarafından
Amin canım evet çok haklısın ama dedemin de annesi sonuçta :((( elinden. Bişey gelmez ki
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Basin sagolsun canim. Acini korkunu anliyorum ama Allah kahretsin demene uzuldum su zor gunlerde Allahim kurtar diyecegimize Allah kahretsin demen cok uzdu beni 
tarafından
Saol canım ama napayım zaten yüreğim ağzımda bide eşimin amca kızı kız kaçırmış kız 1 hafta önce viyana dan gelmiş istanbula bugün jandarma aldı gitti virüs tehlikesi var diye ve evlerimiz yan yana gelde şimdi anla beni
(1,822 puan) tarafından
Anliyorum canim gercekten cok zor bi durum Allah yardimciniz olsun sabirlar versin sadece dikkat etmek gerek boyle seylere Allahin dua kapisinin ne zaman acik olacagini bilemeyiz cunku guzel dualar edelim ki hersey bir an once guzel olsun beni yanlis anlamadigin icin tesekkur ederim
tarafından
Amin canım ne güzel konuştun
Aaa öyle şey mi olur neden yanlış anliyim asıl ben o an panik ve üzüntü ile öyle yazdım sayende düzelttim Allah razı olsun senden
(1,822 puan) tarafından
Amin cumlemizden
0 oy
(468 puan) tarafından
Başımız sağolsun Allahim rahmetiyle muamele etsin inşallah tvdeki mi aceba
tarafından
Saol canım her gün bakıyordum annem arayıp söyleyince bıraktım herşeyi olabilir belkide odur  :((( annem diyor almıyorlar hastaneye falan :( annemlere hastane arası 5 metre falan zaten
(468 puan) tarafından
85 yaşında miydi
tarafından
80 üstüydü ama tam bilmiyorum kuzum o İstanbul da ben Erzurum da sadece çocukken görmüştüm tam kaç bilmiyorum ama 80 yaş üstü onu. Biliyorum
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Allah rahmet eglesin dikkat etsinler oyle bisey varsa gittikleri yerdeki insanlarda olabilir cok dikkat etsinler
tarafından
Gelecek olanlar bulaştırmasa inşallah dedem 4 dayım başka yerleri yok mecbur orda kalacaklar :( onlar taziyeye gidip gelecekler annemler gitmese bile ne var ne yok eve getirecekler :(
(3,669 puan) tarafından
Ay ewet ya RABBİM korusun hepsini
tarafından
Amin canım saol ❣
0 oy
(288 puan) tarafından
Başınız sağolsun ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun insALLAH cnm 
tarafından
Saol kuzum Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Kuzum gordum yazdiydim zaten ama elden hic bisi gelmiyo rabbim rahmetiyle muamele etsin insallah herkesi korusun ama dikkat ederler taziye yasak cunku devlet gozetiminde oluyo sanirim cemaze islemleri:(
tarafından
Kusura. Bakma kuzum dalgınım yoksa isimleri kaçırmazdım :(
tarafından
Olsun canim Allah sabir versin dua edelim baska yapcak bi seyimiz yok malesef:(
0 oy
(1,186 puan) tarafından

Başın sağolsun canım benim hangi hastaneye kaldrmışkardı babanneyi Rabbim seni aileni bizi korusun giderek yayılıyor malesef napıcaz bilmiyorum :'(

tarafından
Saol kuzum teşekkür ederim
Çerkezköy devlet hastanesi :((
Aynen öyle hemde hızla yayılıyor
0 oy
(179 puan) tarafından
Daha annenizin baba annesi dediniz kadın belki kalp krizi veya başka bişey yüzünden öldü. Hemen panik yapmayın dua edelim sadece ramazan ayı yakın virüs ten korktuğumuz kadar Alllah tan korksaydık genel konuşuyorum şu anda dünya güllük gülistanlık olurdu. Inşallah bu günler gelip geçecek ve bize de büyük bir ders olacak. Artık akraba akrabayı evine almak istemiyor herkes birbirinden kaçar oldu. Dua sadece bol bol dua edelim de biran önce bu günler geride kalsın Rabbim artık  dert keder hastalık göstermesin. Bugün cuma yarın da miraç kandili var Allah a yalvaralım 5 vakit namazımızı kılıp kur-an okuyalım tesbihler çekelim ALLAH a yönelelim belki acır bize
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Başınız saolsun canım. Ama eğer virüsten öldüyse kimsenin dokunmasına yaklaşmasına izin vermezler uzaktan gösterirler sanırım. İçini ferah tut işallah virüs değildir canm. 
tarafından
Saol canım evet göstermiyorlar ama uzaktan giden akrabalar hem annemlerde olacak beni ürküten de buu:((( yok taziyesi yok mevlidi anlayışsız lar bu dönemde yapmayalım da demiyorlar
(2,159 puan) tarafından
Bu yüzden işte virüs sayısı 359a çıktı hayırlısı olsun.
0 oy
tarafından

Basın sağ olsun rabbim ailene sabır versin ...

tarafından
Saol kuzum teşekkür ederim ❣️
0 oy
(12,504 puan) tarafından

Allah yardımcınız olsun canım :( basınız sağolsun :(

tarafından
Teşekkür ederim kuzum Allah razı olsun
(12,504 puan) tarafından
Senden de canımm :(

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 133 göst.