0 oy
509 göst.
Diğer kategorisinde (877 puan) tarafından
Ablam gözlükçü bu zamana kadar ellerinden geleni yaptılar sabahtan beri gözlügum yok deyip geliyorlarmis ablamda para talep etmeden yapıyormuş depremden gelen hallleri yok diyor çoğu kişinin ablam gerçekten kime inanacaz tamam çok üzülüyoruz yardım yapıyoruz ama iyi niyetleri su istimal eden çok kişi var 

7 Cevaplar

0 oy
(2,432 puan) tarafından
Adres kaydına baksanız gerçekten depremzede mi
(877 puan) tarafından
Deyim de öyle yapsinlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
E devleti açtırıp ikametgah bakin
(877 puan) tarafından
Tamam canım deyip te öyle baksinlar
0 oy
(1,634 puan) tarafından
İkametgaha bakın canım 
(877 puan) tarafından
Dedim öyle yapacaklar
(1,634 puan) tarafından
Ya nekadar haram yemeyi seven insan var
0 oy
(8,934 puan) tarafından
Nedense hiç şaşırmadım ya milletimiz ne zaman akillanacak ya bu tip yalanci pislikler gebersin onlar yüzünden gerçekten ihtiyac sahiplerine güven olmuyor insan korkuyor
(877 puan) tarafından
Gerçekten ihtiyac sahibi olsa isterken utanır kendini belli eder yani
(8,934 puan) tarafından
Depremzedeyim demislerde o durumda insan gözlüğünü mu düşünür gerçi acil ihtiyaçta olabilir e devletten ikamet kaydına baksin mağazasında kamera vardır mutlaka eğer yalan beyanda Depremzedeyim diyen olursa hepsini ifşa etsin yüzleri gözükecek şekilde bizde görünce yüzlerine tükürürüz
(877 puan) tarafından
Ablam diyo ki üstleri başları benden iyidi hiç ordan kaçıp gelmiş halleri yoktu dio bir sürü müşteri geliyo akşama kadar bilirler öyle bir durumda elbette hallerini ama bazı insanlar çok değişik gerçekten
(8,934 puan) tarafından
Ablanda hiç supehelenip araştırmayı dusunememis mi hadi o an nutku tutuldu belki bizde olsak acıma duygusuyla aklımıza gelmezdi ilk olarak araştırıp bakmak ama 3ten fazla olduysa artık Bi ayılmak gerek sonuçta yardım hakeden ve gerçek kişilere yapılmalı yağmacı yalanci pisliklere değil bu arada ablandan Allah razı olsun bereketi kazancı bol olsun hayrını kabul etsin allah
(877 puan) tarafından
Amin inşallah canım bizim yolladığımiz şeylerde gerçekten ihtiyac sahiplerine ulaşır inşallah
0 oy
(15,332 puan) tarafından
Ya ne günlere kaldık. 
0 oy
tarafından
Çok basit ikametgah baksn böylelikle anlar 
0 oy
tarafından
Eşim veteriner eşime de öyle yapıyorlarmiş

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 131 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde 2801 (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
26 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (925 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.
17 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu

381,723 soru

11,428,004 cevap

34,988 kullanıcı

...