0 oy
649 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ülkedeki Suriyeliler yurda yerleştirilmiş nargile getirmişler sexs yapıyorlar odada videoları var Twitter da gelen yardımları yağmalıyorlar sakın yalan demeyin sakın yalan diyenin vicdanı yoktur açın Twitter’ı bakın somut kanıtları var adam marketti yağmalarken prezervatifs almış Suriye’de deprem oldu ben oradakilere üzülüyorum ama burada vatanını satmış olanlar var ya felaketimiz onlar

22 Cevaplar

+3 oy
(414 puan) tarafından
Kendi ülkesini satip kacandan ne beklenir asla masum olanlara lafim yok doğrular bunlar.
tarafından
Aynen öyle hala yok bunları istemedik diye deprem geldi deniliyormuş şaka gibi
(414 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah.
(1,195 puan) tarafından
Kadına yaşlıya çocuga tabiki lafımız yok ama eli silah tutan adamın burda n işi var. Kendi vatanını savunmamış adam da vatan aşkı yok, bizi bugün satmasa yarın fırsatı olsa satar.  Vatan sevgisi imandandır. Böyle kişileri istemedik diye sanmıyorum, bize gıybet zina faiz ne ettiyse o etti bize
-Reklam-
+1 oy
(7,663 puan) tarafından
Hepsi icin diyemem ama zaten çoğu pislik önceden de cinayete, tecavuze kadar suclular var. Bir sey diyemiyorum artık ne desek boş 
+1 oy
(215 puan) tarafından
Toplayıp göndereceksin hepsini kendi ülkelerine. Hepsi aynı, 
tarafından
Nerde o yürek
(215 puan) tarafından
Hükumette biter iş
tarafından
Yeni şerefli namuslu hükümette biter evet elimizdekine kalırsak daha artık biz dışarda Suriyeliler evlerde kalacak çünkü
(215 puan) tarafından
Namuslular mı sence değiller. Öyle olsa önceliği kendi vatandaşları olur. Utanmasalar siz gidin onlar kalsin diyecekler.
tarafından
Bende onu diyorum başımızdakiler değişmeli yeni hükümet namuslu koltuk sevdası olmayan derdi halkı olan insanlardan olmalı
+1 oy
(8,775 puan) tarafından
Isterseler linc etsinler umurumda değil banane suriyeden suriyelilerden önce benim milletim benim insanım gelir onları kendi devletleri kendi milletleri düşünsün banane Türk miletinden ricamizdir yagmacilari bulup bi temiz dövüp ifşa edip ülkelerine postalasinlar haydi orda olan degerli Türk milletim yürekli insanlarımız ellerinize sağlık simdiden
(8,775 puan) tarafından
Vatan hainlerinden ne beklenir ki keşke hepsi geberse Esada helal olsun suya sabuna dokunmadan ne kadar pislik varsa hepsinden kurtuldu bizim başımıza bela oldu simdi milletçe biz onlari atmazsak yakında onlar bizi vatanimizdan atacak
tarafından
Büyük İstanbul depreminde ölmemeye korkuyorum bu olaylar yüzünden
(8,775 puan) tarafından
Asıl şimdi ölemeyiz tabi allahin işine karışılmaz lakin ölürsek meydan bu pisliklere kalcak o yüzden tedbir kuldan taktir allahtan diyip milletçe onlemimizi alcaz
tarafından
Öyle de kuzum yaşasak çoluk-çocukla başımıza ne gelir arabamız var arabada kalsak arabayı bile yağmalar bunlar
(8,775 puan) tarafından
Sopalarla ellerimizde bekleyecez öyle bi durumda ahh bana Bi denk gelse
0 oy
tarafından
Onlardan zaten hıc hayır gelmedı kı memlekete sasırmadım 
tarafından
Aynen öyle
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Kendi vatanına hayır etmıyen bızemı edecekk sasmammm boyleysede
tarafından
Yazıklar olsun onları ülkemize dolduranlara
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Günahım kadar sevmiyorum ne yalan söyliyim. Kendilerine ne faydaları vardı bize olsun zaten kaç senedir parazit gibi olduklarının farkındayız ama bari böyle durumlarda iğrenç pislik taraflarını gormeseydik. Tam içler acısı. Tanıdığım onuruyla yaşayan Suriyede avukat olup burda tamirhane de calisan adam gibi adam olanları ayrı tutuyorum. Ama istisnalar kaideyi bozmaz. Kanları bozuk genel olarak 
tarafından
Kesinlikle düştük ilk tekmeyi güya din kardeşimiz olacaklar onlardan aldık alıyoruz da
(1,369 puan) tarafından
Dini çok gereği gibi yaşıyorlar sanki. Tamam bizde mükemmel değiliz ama ne bileyim kim ne derse desin aramızda derin bir kültür ve insanlık farkı var. Aynı ortamı kabul edemeyecek kadar farkiydik zaten. Baştan beri hataydi ama hala Suriyeli guzellemesi yapan insanlar var. Yok neymiş suriyelileri kinamisiz ama şimdi Suriyeliler gibi sokakta kalmışız hass.tir ordan diyesim geliyor afedersin
0 oy
tarafından
KENDİ VATANININ HAİNİ SENİN VATANINA DOST OLMAZ!!!
0 oy
(8,975 puan) tarafından

Hepsini ensesinden tutup ** gibi atacaksın ulkelerine :angry: müslüman din kardesiymişmiş Müslüman müslümana bunu yapmaz. Size kucak açan bu millete bunu yapamazsınız. Allah bunu yapanların belasını versin. Vatan millet sevgisi bilmeyen ülkelerini bırakıp kaçan ******** bir millyetten başka ne beklenir. 

tarafından
Aynen öyle
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Şeref mağduru her yerde öyledir ama şu gerçek ki biz bize yetiyoruz kötülük konusunda herkes değil ama insanlığını kaybetmiş kişilere diyorum kullanılmış ped fantezi gecelik makyaj malzemesi gibi saçma sapan şeyler gönderenler oturup yeniden deprem olsun diye dua edenler taha duymazın ölmesi için dua edenler ekmeğe battaniye ye kiraya zam yapanlar ne arasan var maalesef ırkı cinsiyeti fark etmiyor bazıları gerçekten şiddeti hakediyor 
tarafından
Evet bunlarda var onlar için de aynı şeyleri düşünüyorum böyle bir durumda sevinen güçsüzü ezmeye çalışan herkese ama herkese lanetler olsun
(1,937 puan) tarafından
Aynen Canım allah nasıl biliyorsa öyle yapsın böylelerini
0 oy
(57 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Onları ülkemize alanlar bunu düşünsün  
(3,447 puan) tarafından
Coktan yaptilar bile onlara bir sey dersek bizi direk cezaevine atarlar
(57 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Aynen öyle
0 oy
(4,610 puan) tarafından
gecen camiye gittim bisey sormam lazimdi 4kisiye sordum hepsi de suriyeliydi turk bulamadım hic 
0 oy
tarafından
Vatan hayini vatanı bırakıp kaçan insandan herşey beklerim niye bazı sureliler süriyede demeki kacanlarinda bir kabahita olmasadi kacmazlardi ben size bişey söylemi Suriye de niye savaş oldu özgür devlet istediklerini söylüyorlar besarin fotosunu yapıp köpeğin yüzüne asip sağda solda gezdiyorlar di  savaşı onlar baslati sonra kaçtılar özgür devltei orda yapmadılar burda yaptılar 
tarafından
Şeref yoksunları
0 oy
(349 puan) tarafından
Gerçekten başka ülkeler bile onlardan bin kat daha ise yarıyor geçen bir Suriyeli bir genç kızı evine kadar kovalayıp tecavüz etmek için asil pislik ******** Suriyeliler şimdide hatayı yağmalamaya çalışıyorlar bunlar acilen def edilmeli yıllarca türk kurt bir arada yaşadı asla böyle pislik şeyler yaşanmadi her gün bir taciz tecavüz olayları çıkıyor nalet olsun onların geldiği gune...
tarafından
Kürt Türk laz Çerkez bu ülkede doğmuş bu topraklarda yaşayan herkes karedeşimdir ırkçı değilim ama Suriyeli nankörlere karşı tek bir insafım kalmadı
(349 puan) tarafından
Bende ırkçı asla değilim şuan görüyoruz milyonlarca Türk Kürt yardımlasiyor  az önce iki Suriyeliyi yine bizim insanimiz çıkardı göçükten ama bunların yaptıkları artık tak etti canımıza
0 oy
(9,159 puan) tarafından
Allah ülke fark etmeksizin vicdanı Merhamet olmayan bütün insanların belasını versin Başka da bir şey demiyorum
0 oy
(2,466 puan) tarafından
Zaten neden hala bursalar gitsinler ülkelerine kadınlar cocuklar kalsın tamam adamları delikanlı olanları yollayın iş tutsunlar ev bulsunlar dönsünler geri valla ben kendi ülkemdeki insanı bırakıp hic suriyeliler üzülmem onlarada kendi vatandaşı yardim etsin üzülsün bak benim milletimde bir lokma ekmeğe başını sokacak bir eve muhtaç şimdi nerde bunca yıl  beslediğimiz suriyeliler destek değil köstek oluyolar
0 oy
(9,159 puan) tarafından
Inanmayanlar varsa twittere girip yağma yazsın herşey ortada görunuyor zaten. Mersin kyk yurdunu ele geçirmişler
0 oy
(643 puan) tarafından
Daha bu ülkeyi çok kötü günler bekliyor onlar büyük sıkıntı olacak zamanla çoğalacaklar nankör pislikler
tarafından
Ah ah verecek bir canım var kendim için değil tek korkum iki evladım var benim tek korkum onlara zeval gelmesin tek isteğim o
(643 puan) tarafından
Benimde iki evladım var canım Allah'ım esirgesin bunları başımıza bela ettik
tarafından
Allah evlatlarımızı bizlere bağışlasın onların yüzü suyu hürmetine bizlere merhamet etsin
(643 puan) tarafından
Amin amin canım
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Deda suriyeliler kadar turkler de dolu  eşek kadar 50 yasimk gecik 101 den camasir makinasi sirtlamis  50 yasini gecmis kadi lar yagmaliyor 101 i araba kasasini doldurmus yaaa simdi demem  o ki TÜRKLER YAPMIŞ ELIN SURİYELISI YAPMIŞ COKMU...
(5,954 puan) tarafından
Hayir kendi milletimiz yapiyor Suriyelilerde firsati çeviriyor kendine bizim halkimiz yapmasa   yaoan suriyelinin tepesine binse ama kendi yaptığı icin suriyeliyi görmüyor o bimi yagmalarken yerle bir olup geberseler altinda nettt babam olsa yagmayalan anam olsa ben olayimm kim bu zamanda bunu kendine dirsat bilip bim 101 yaglamliyorsa altinda inim inim inlesin guzel kardesi. Burda sexi mexi savunana Suriyeliyi savunun yok beni rahatsiz eden milletim caliyor yagmaliyo suriyeliler yapmış cok degil
tarafından
Bizim insanımız marketlerden ekmek yiyecek alıyo çoğunluğu ki onlarda kendi için değil orada depremden daha kötü etkilenenler için aldıklarına eminim elbette bir çoğu yapıyordur ama bu Suriyeli pis yağmacı soysuz kansızları savunma hakkını kimseye vermez kimseye
(5,954 puan) tarafından
Yav he ekmek nerde kapali bimi kirmis 101 ne ekmegi erzak yardimi geliyor zaten hirsizliga giriyo surelide calan hırsızlık yapan benim milletunde olsa belasini versin allah
(3,447 puan) tarafından
Ohal cikti ya yagmalayani vururlar asker polis
(5,954 puan) tarafından
Natodan karar bekleniyor az kaldi gördüğünü indircek devlet
0 oy
(1,858 puan) tarafından
Her ırkta da kani bozuk oluyor maalesef. Gerçekten iyi olanlarda var yardim yapanlarda var

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 548 göst.
7 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hurremsultan01 (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 461 göst.
0 oy
20 cevap 841 göst.
28 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
29 cevap 969 göst.
22 Temmuz 2023 Aile kategorisinde cceyhan (210 puan) tarafından soruldu