0 oy
505 göst.
Aile kategorisinde (467 puan) tarafından
Eşim yurt dışında 1600 euro  para gönderdi 1000 borça gideecek 600 euronun eşim 150 eurosunu bana vermelerini söyledi ama kayananm kayınbabam ve görümcemin pek gönlü olmadı çaydanlığı alamaya gittim kayınbabam ve görümcem fıısr fısır konuşuyorlardı ben girince odaya sustular kaynanamda öyle demedi 150 tl ver dedi diyor siz olsanız naparsınız kusura bakmayın bu zamanda soruyorum ama bu arada görümcem evli ve benden çok söz hakkı var şu evde 

7 Cevaplar

0 oy
(2,798 puan) tarafından
Senin adına neden yatırmıyo parayı eşin yada sana verilecek miktarı sadce senin adına yatırsn bu durumda kimseyle uğraşms olmazsnz
(467 puan) tarafından
Daha hesap açamadı  o yüzden toplu gönderiyor
(2,798 puan) tarafından
Hmmm ben olsam sert tepki verirm 15o TL verdi zaman Allah Allah 16o Euro gönderdni demişti eksik var derim
-Reklam-
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Sana vereceği parayı niye onlara gönderiyor 
(467 puan) tarafından
Birlikte yaşıyoruz hesap falan açmadı daha o yüzden toplu gönderiyor
(1,937 puan) tarafından
O zaman söyleyeceksin yine vermezlerse eşine söyle bundan sonra sana ayrı hesap açsın
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Hesap açmak bi bankaya gitsen bşr dakikanı alır kartını kapına getirip verirler hatta gitmene bile gerek yok ara onlar kendisi evine gelir. Bş dahakine direk sana yollasın eşin parayı. Öncelikle buna sebep olan insan eşin. Ailesine senden daha çok değer verdiği belli. Seni düşünen insan direk sana yollar.
0 oy
(7,257 puan) tarafından
Ezdirme kendini eşini ara söyle al paranı illaki seninde ihtiyacın vardır para senin paran koca senin kocan valla hiçte hakları yok
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Burda en büyük hata paranın tamamının sana değil ailesine gitmesi kocanın maaşı ben varken niye ailesine gitsin ki
0 oy
(3,246 puan) tarafından
Akrabamız aynı senin durumunda. Çok çekiyor çok. Allah sana kolaylık, kaynanangile insaf versin
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Bacım eşinin maaşı hangi bankaya yatıyorsa o bankanın herhangi bir şubesini gidip hesap acabikirsin benim eşimde yurt dısında calısıyo bana ek kart cıkartmıstı nikaha 1 hafta kala işe gidecegi zmanda hesabı ortak yaptı ayrıca benim adıma da ben gidip hesap actırdım bazen ortak hesaptan cekiyorum parayı bazende benim kendi hesabıma gönderiyor ben hem döviz hem TL hesabı actırdım genellikle eşim kendi mobil bankasından bozduruyo TL hesabına düşüyo zaten TL hesabı ortak oldugu için cok rahat cekiyorum bazende kendi hesabıma istiyorum TL olarak

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 290 göst.
9 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hmzftmnr (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 419 göst.
9 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,614 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 547 göst.
23 Şubat 2024 Aile kategorisinde Ozlemadayldrm48 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 226 göst.
11 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı