0 oy
980 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bitane doktor diyo vefat eden her meftayi bı doktorun muayenesinden geçmesi lazım yaşadıkları şok sebebiyle hipotermiye girip öldü sanilanlar var ilk yardımla kalp masajiyla bile geri dondurulebilicek kişiler var diyo 

14 Cevaplar

+5 oy
(13,804 puan) tarafından
Umke ekipleri sağlikçilardan oluşuyor. Tıp eğitimi alan insanlar hepimizden daha iyi bilirler bu bilgileri. Bence kimsenin canini hiçe saymazlar ve ölmeyen insani öldü diye gömmezler. 
-Reklam-
+2 oy
(481 puan) tarafından
Boyle bir post insanları sadece acıya ve öfkeye sevk eder böyle bir şey yok arkadaşlar kimse bu vebale girmez kimse bilmediği  bit şey hakkında böyle diye yorum yapmasın zaten herkesim eli yüreğinde ayrıca bu yasal suçtur soğukta kalan her insanın nabzı yavaşlar tüm sağlıkçılar bunu bilir 
+1 oy
(481 puan) tarafından
Ölüm tutanagini doktor yazyor doktorlar bir hastayi öldü bu diye birakmaz ekg  cekilir ekg de asistol cekmesi gerekir yani duz çizgi hic atim olmaması gerekir  kimse enkazdan çıkan insani kendi başına gomemez her insan içim de olum.tutanagi şarttır yani böyle bir şeyin imkanı yok 
(481 puan) tarafından
Arkadaşım oyle bir şey olamaz diyorum hala neye diretiyorsunuz yasal suç diyorum kim neye mecbur biraktircak ya muz cumhuriyeti mi burası hersey kitabına kanuna uygun yapilir
(481 puan) tarafından
Sen o cesedi olum belgesi olmadank gomemezsin selasini verdiremezsin  nufustan düşüremezsin ben uğraştım.diyotum bunlarla hala tiktok diyorsunuz millet8n içini karartiyorsunuz
(507 puan) tarafından
Hakli aynen koronadada bircok insan oldu aynen prosedur islendi . Bircok insan 3.4 gundr uykusuz canli aramaya cirpiniyor .oyle kontrol etmedenmi gomecekler akil isi degil yani
tarafından
Eger boyle bir hata yaparlarsa cok kotu olur.  O dehşet depremden sonra gozlerini actiklarinda mezarda oldugunu dusunsene.  Bu gercekten diri diri mezara gommek olur
(10,411 puan) tarafından
Rabbim korusun inşaallah  böyle Bi durum yaşanmaz
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Hipotermi aslinda bazen olumude geciktiriormus. Ysni eger ayirt edilmezse o sekidede cok kayip olucak
tarafından
Afet yerinde nefes almadığını gördüklerini direk siyah poşete geçiriyorlar 3tane abimde deprem bölgesinde çalışıyor adım atılan her yerde ceset var ses gelmeyen binayı hemen es geciyolar
0 oy
(13,889 puan) tarafından
insAllah öyle bir hata yapmamışlardir 
tarafından
Maalesef çoğu ölen doktora goturulmeden posetleniyor
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Orda doktorlar var ama çıkanı muayene ediyo istanbuldan otobüs dolusu doktorda gitti
tarafından
İki abim Hatay'da biri diyarbakirda beton kirmada çalışıyorlar çıkarılan kişi nefes almıyorsa ilk yardım ekibi posetlenip gönderiliyor diyo
(1,559 puan) tarafından
Gerçektenmi eğer öyleyse çok insanın vebaline giriyolar
0 oy
(3,608 puan) tarafından
Her kurtarma ekibinde dr ve acil tıp teknisyeni bulunuyor. Onu vatandaşlar için dedi. Daha enkazdayken damaryolu açılıyor. Profesyonel olmayanlar için dedi onu
0 oy
(4,612 puan) tarafından
onu bende duydum canim 
0 oy
(5,132 puan) tarafından
İnşallah doktorlar hiç bir insanı ihmal etmezler. İnsna hayatı bu, bunlardan da farkındalardır
0 oy
(1,771 puan) tarafından
Doktorlar gidecek bakacak ozaman uzaktan davulun sesi hoş geliyor diri diri biz gömüldük bu dünyada ne yedigimden bişi anlıyorum ne içtiğim den 
0 oy
tarafından

Rabbim ölümün bile hayırlısını nasip etsin 

image

(481 puan) tarafından
Çıkaran vatandaş öldü diye köşeye atmasin diyor işte heryerde afad bilmem.ne yok.kendi çabalarıyla enkazda çalışan da var kimse oldu diye köşeye koymasın bi doktor baksın diyor
(507 puan) tarafından
Allah yardm etsin durum cok vahimm bir il tek degil .
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Hiç kimse DNA örnekleri alınmadan ya da parmak izi falan alınmadan (ki bunlar kimliği belirsiz kişilerse) görülmüyor. Doktor doğru söylemiş ama ilk etapta kontrol edilmeden öldü denilmiyordur emin olun. 
0 oy
(1,706 puan) tarafından

Malesef enkaz altında kalmalrı, soğukta can çekmeleri yetmezmiş gibi bir de bu durum var :'( ses gelmeyen apartmanlara yaklaşmıyorlar :'( çıkarttıkları kişiler nefes almıyorsa poşetlenip çöp gibi atılıyor üst üste :'( bu gözler bu kulaklar şahit oldu :'(

0 oy
(2,854 puan) tarafından
Yalan bilgi millet oturmuş rahatlık gö.tune batmış bunu uydurmuş

Sende inanma derim 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 463 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 175 göst.
0 oy
2 cevap 52 göst.