0 oy
337 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar çocuğum usutmus. Evimiz de balcalı Hastanesi'ne yakın. Oraya gittik acilden. Bir sürü ambulans var. Neyse içeriye girdik. Ana baba günü. Bir gencin kolunu kesmisler sargılı idi. Başka bir sedyede Bebek vardı 2-3 aylık :'( ay gerçekten kötü oldum. Yaşlılar var yatıyor. Çok kötüler çok :'( Rabbim uzak etsin gerçekten bütün kötülüklerden :'( 

Karabukten bile yardima gelmişler. İçeriye adım atılmıyor. Bizde hemen geri çıktık. Sedyelerin biri geliyor biri gidiyo. Allah'ım darda zorda kalanların yanında olsun inşallah. Bir kez daha kötü oldum ya :'(

3 Cevaplar

0 oy
(6,165 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Aminn Rabb'im önce depremzedelerin yardımcısı olsun şifa versin sonra onlar için gecesini gündüzüne katan görevlilerimizin yardımcısı olsun Rabb'im ayaklarına taş değmesin inşallah ❤️
tarafından
Amin canım aminn :( dillerine sağlık
(13,824 puan) tarafından
Aaminnnnn
-Reklam-
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Rabbim herkesin hepimizin yardımcısı olsun 
tarafından
Aaamiiin aammiinn
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Evet canım kuzenimde şehir hastanesine yardım bırakmak için gitti yaralı deniliyorda nasıl yaralı acaba birini görmüşler hem el hem ayaklarını kesmek zorunda kalınmış Allah yardımcıları olsun Rabbim imtihanları kolaylaştırsın
tarafından
Amiin amin :(

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 195 göst.
22 Haziran 2022 Diğer kategorisinde nefestugce.asaf (837 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
0 oy
0 cevap 81 göst.
13 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SAsya (1,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
27 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ssule5151 (22 puan) tarafından soruldu

379,092 soru

11,347,903 cevap

34,813 kullanıcı

...