0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde (53 puan) tarafından
Benim yeğenim 19 aylık ne emekleme ne yürüme ne oturma ne  eliyle biberon tutma hicbirseyi yapamıyor  gelinimiz de çok geç fark etti peşine düştük emar çektik  sonucu çıktı başında bir kaç leke var teşhisi konulmadi bize ya kayseriye ya adanaya gidin dediler adanada yaşayan hastaneye yakın olan veya hastanede tanıdığı çalışan varsa bana ulaşır mısınız lütfen 

2 Cevaplar

0 oy
(5,747 puan) tarafından
Canım balcalıda çocuk polikliniği hizmet veriyor şükür o binada hasar yok. Ama çok çok kalabalık. 
-Reklam-
0 oy
(735 puan) tarafından
Canım benim oğlumuda ilk aylar balcalı takip etti sen hastaneden balcaliya direk sevk işte o şekilde randevuya gerek kalmadan girersin hangi bölüme sevk ettiyse Adana şehir hastanesi de çok kapsamlı biz şehir Hastanesi'nde devam ediyoruz tedaviye şehir Hastanesi'nde bölümü varsa proflar var hep araştırma olduğu içinde çok detaylı araştırılıyor herşeyi 
(53 puan) tarafından
Sevk vetmedi kuzum burda beyin doktoru var diye sevk vermeyiz ama siz gidin dedi doktor  burdaki beyin cerahida leke yok öyle birşey dedi ortada kaldık neye inanacaz

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 84 göst.
0 oy
3 cevap 72 göst.
0 oy
0 cevap 80 göst.
13 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SAsya (1,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Elisa lina (0 puan) tarafından soruldu

378,419 soru

11,326,922 cevap

34,780 kullanıcı

...