+1 oy
422 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ben şikayet ettim kızlar. Depremi bahane ederek marketleri YAĞMALIYORLAR. Evlere hırsız olarak giriyorlar. Yeter artık. Çok bile kaldılar. Birlik olalim gönderelim şunları. 

Birisi yardım var diye 1 otobüs dolusu Suriyelilrri Bulgaristan sınırına bırakıp kaçmış. Ne güzel olmuş valla. Bizde bırlik olalım şikayet edelim gitsinler :angry:

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Kendi ülkemizde biz suriyeli olmuşuz bacım
tarafından
Tamam işte olmayalım artık yeter. Faydaları yok zaten gönderelim gitsinler.
-Reklam-
+1 oy
(8,908 puan) tarafından
Dikkat ette terörist diye seni içeri almasınlar kimi kime şikayet ediyorsun zaten kimlerin getirdiği belli halk başından beri istemiyor halkı dinleselerdi şuan bela olmazlardı başımıza tek çözümü var hepsini bizler halk olarak orgutlenip döve döve göndermek 
tarafından
Kesinlikle doğru kimi kime şikayet ediyoruz Suriyeliler den oy alacak daha onlar gönderirler mi lanet olsun koltuk sevdaları batsın
+1 oy
tarafından
Biz antalya dayız.  Eşim otelde çalışıyor. Depremzedeleri otelde misafir edicez diye bir sürü hazırlık yaptılar. Olan suriyelileri göndermişler içine de bir kaç türk serpiştirmişler. Yalan söylemeyeyim çok sinirlendim duyunca . Artık bol bol ürerler rahat yatağı buldular.
0 oy
(7 puan) tarafından
O kadar haklısın ki. Vefat edenlerden ziynet eşyası çalıyorlar, market yağmalıyorlar, enkazlardan ayakkabı çalıyorlar. Zaten insan olsalardı kendi ülkelerindeki deprem için yardıma koşarlardı. Kendi derdine mi yansın insanlar yoksa bu kansızların peşini mi takip etsin. 
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Hepsini bombalı topla yok edicen bebekler hariç havadan karadan 
0 oy
(4,959 puan) tarafından
Bizim diyarbakirdaki kız yurdunda hep onlar var gidip gördük çıktık nefret ettim koca Koca insanlar elleri altınlar dolu hiç umurlarinda deil gülme sesleri nerelere geliyor   biseyler dağıtıldı onlar yüzünden ihtiyaç sahiplerine veremiyoruk Allah affetsin gerçekten lüzumsuz insanlardır 

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 344 göst.
27 Eylül 2022 Diğer kategorisinde amine.mm (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
4 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 94 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Fatma.elifrana (279 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 267 göst.
19 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde elaa (1,663 puan) tarafından soruldu

379,448 soru

11,358,244 cevap

34,833 kullanıcı

...