0 oy
74 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar Peygamberimiz s.a.v Yasin için kuranın kalbidir ve Yasin ne için okunursa odur buyurmuş  Rabbım hayırlısı ile kelamı kurani okursak dualarimizi kabul eder inşallah hepimizin duası istediği şeyler var kimimiz evlat sahibi olmak kimimiz sağlıkla kucagimiza alalim ister gelin yarına kadar 41 Yasin tamamlayalim herkez kac tane alabilirse alıp kendinide bizi de duasina katsın yasinini okuyup duasini etsin tesiri olsun inşallah biz birlik olalim alırsanız sayı tamamlanirsa yarında ben duasini edeyim Rabbım her kapıyı açar inşallah 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Duayı genişletmelisin bence burda sadece hamile olanlar yok cocugunu kucağına alanlarda var detaylı bi şekilde duasını yapacaksan bende okumak yardımcı olmak isterim
tarafından
Örnek verdim canim kimin ne isteği varsa kabul olsun inşallah okuyalim herkez özel duasını eder isteyeni bende duama katarim konu ne olursa olsun
tarafından
Tamamdır dönüş yapan olursa bana yaz olur mu
tarafından
Tmm cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından

Yok mu kizlar yasin okumak isteyen günümüz boş gecmezdi dualarımiz kabul olur Allahin izniyle yokmu 25 30 yasin okuyacak yiğit :D gerisini ben okur duasını  yaparim

0 oy
(3,276 puan) tarafından
2 tane alayım canım 
tarafından
Allah razı olsun dualarinkabul olsun sayiya ulaşırsak duasınidayapicam yarın gece inşallah
(3,276 puan) tarafından
Çokça almak isterdim hem yeni öğrendim hemde kızımdan fırsat bulamıyorum canım günde 5 sayfayı bile zor okuyorum
tarafından
Tamam canim Allah razı olsun

İlgili sorular

+3 oy
20 cevap 321 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 423 göst.
9 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,004 göst.
5 Mart 2021 Diğer kategorisinde Mekiye (1,217 puan) tarafından soruldu