0 oy
438 göst.
Diğer kategorisinde (829 puan) tarafından
Hanımlar merhabalar nasılsınız . Ben çok kötüyüm . Biliyorum böyle bir zamsnds buna dert yanmam çok yersiz ama içimde kalırsa n öleceğim o derece daraldim. Bundan 10 gün önce kaynımin alacak verecek meselesi yüzünden kaynım ve eşim kursunlandi eşim ameliyat oldu dizine platin takıldı yatalak durumda iki kişinin yardımı olmadan lavaboya gidemiyor toparlanması baya bı zaman alacak ev de aldık bir sürü borcumuz var eşim taburcu edildi kayınpeder ile kaynana dediler ki bizim ev büyük kimse sizin evinizi tanımıyor herkes buraya gelecek ayıp olur burda kalin dedj bizde tamam dedi bende hamileyim bu arada yoksa hayatta eşimi kimseye muhtaç etmezdim. Eşim bebeğe birşey olur diye lavaboya onu götürmemi istemiyor sadece diğer herşeyini ben karşılıyorum. Dün  yani 9 subat evlilik yıldönümümuzdu ben evden cikamadigim için görümcemin oğlundan eşime hediye kıyafet almasını rica ettim görümcemde pasta da al kardeşim sevinsin dedi moral olsun ayıp olmaz mı niye olsun ki esininjn morale ihtiyacı var bende öyle dedi diye pasta da aldirttim. Akşam oldu küçük görümcem ile eşi de geldiler  onada durumu anlattım moral olsun diye yaptığımı iyi yaptın dedi küçük bir pasta  aldirmistim gorumceler de kola ile tatli almislar  csgirdim gelince hep beraber yiyelim diye kaynanam  gelmedi kalktım ayağına kadsr goturdum bsna diyir oglumun parası gitmiş diğer oğlum sakat kalacsk sen kalkmis yıldönümü kutluyorsun pastani yemem dedi bana sakat kalacsk olma ihtimali olan da eşim hamileyim kız kardeşim deprem bölgesinde mahsur eşim bu durumda ok na rağmen eşimin morali bozulmasın diye tek kelime etmedim öyle söyleyince çıkıp kapinin onunde ağladım sinirim boşaldı çünkü ağır geldi hepsi ust üste kayınpederim de sobaya odun almak için dışarı çıktı  baktı ağlıyorum ne oldu dedi bende birşey yok dedjm biri birşey mi dedj hayır basım ağrıyor ondan ağlıyorum dedjm kalk bı ağrı kesici iç elini yuzunj yıka yoruldun dinlen dedi kaynnamdsn anladı ne olduğunu sonra kaynnam gelip sana şikayet mi etti yilandir o şeytandır iki gözyaşı döktü hemen onu savundun dedi hâlbuki ben birşey anlatmamistim ona durduk yere benim huzurumu bozanın bende huzurunu bozarım hayatını kaydirirm kimse benle edemez dedj  5 gündür hastaneden cikmisiz kaynnamin ağzı durmuyor oğlumun parası gitti ne yapacak beş parasız kaldı herkes yiyor içiyor yıkanıyor keyfine bakıyor sadece ben üzülüyorum ben ağlıyorum diyor millet ziyaret e geliyor getirdikleri meyve suyu kola çikolata meyve gibi şeyleri önümüzden saklıyor . Evden sanki cenaze çıkmış gibi kaç gündür evde yemek yapmıyor doğru dürüst bizim yapmamıza da izin vermiyor eşim disardan kendine yemek istiyor acikiyor ilaçları içmesi lazım beslenmesi gerek onun umrunda değil derdim yetmiyormuş gibi bı de laf sokuyir sanki ben bu hale getirmisim gibi Allah aşkına benim yalnisim var mı ben kötü birşey mi yaptım boyle oldu inanin eşim anlamasın diye bı saat yanına gidemedim ağlamaktan gözlerim kıpkırmızı oldu hala ağlıyorum yanında iken hicbirsey olmamış gibi yapıyorum yapıyorum o üzülmesin diye bana bir akıl verin lütfen yalnis mi yaptım ben pasta almakla

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canım bence bu kadar çok susma kimse üzülecek diye düşünme. Herkese söyle yoksa olan bebeğine ve sana olacak. 
(829 puan) tarafından
Eşim yürüyemiyor üzülür diye ses edemedim ayağa kalkar kendine bir zarar verir diye
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kıyamam :'(canım Allah yardımcın olsun. Böyle sünepe kaynanalarinda Allah bin belasını versin. 

(829 puan) tarafından
Amin Allah afettsin ne diyim bilmiyorum
0 oy
(7,120 puan) tarafından
İnsan değil, kaynanan insan... Üzülme sen bebeğini de düşün lütfen.
0 oy
tarafından
Onun evinde kaldiginiz icin boyle konusuyordur sanki onlara muhtacmisniz gibi.  Susma canim susma
(829 puan) tarafından
Kendi zorla getirdi evine biz istemedik ki zaten yemek yapmama bile izin vermiyor lokmalarimi sayıyor
0 oy
(11,170 puan) tarafından
En büyük hatan saklamak.bunu yaptığı anda çıkıp herkese anlatacaksin..pat pat yuzune diyeceksin.en sonda ben sana bakarım.gel evimize gidelim en azından sanangelen meyve suyunu içersin dicektin eşine .ayağı platinlis çok rahat destekle ayağa kalkar.gerisni zaten sen yapiyormussun
(829 puan) tarafından
Görümcem ile kayınpeder anlatmadigim halde ortalıkta bağırdı şeytan fesatlar varken bize huzur mu var dedi Allah a havale ediyorum onu eşim için susuyorum eşim ayağa kalkıp ayağına zarar vercek doktor hiç oynamamasi lazim demiş yoksa kötü olacak
0 oy
(15,646 puan) tarafından
Bence artık kendi evinizde gidin olmaz böyle o s.lak kaynananın da yeri genişlesin
(829 puan) tarafından
Canım geçen eşim gideceğiz dedi kıyameti kopardılar izin vermediler üstüne de böyle yapıyor
(15,646 puan) tarafından
Canım doğru mu anladım yani kaynının borcu harcı yüzünden senin kocanın başına bunca şey gelmiş. Akıl vermek gibi olmasın ama bence sen baskın çık. Ben baya zamandır böyle bir taktik uyguluyorum kafam rahat. En azından sana bulaşmaz ya da daha usturuplu şekilde kocana anlat durumu
(829 puan) tarafından
Canım kaynimin durumj çok iyi üç kuruş daha fazla kazanayım diye iki araba birden arkadaşı olacak herife vermiş herif dolandırmış bunu eşimi almış gitmiş konuşmaya orda onlara silah sıkılmış eşim anju oldu ameliyat oldu ya 6 ya da 1 sene sonra tekrar bı ameliyat daha olması lazım şuan yatalak durumda iki kişinin yardımıyla lavaboya gidiyor büyük kaynimda eşim ile kaynimi öyle görünce kanlar içinde elindeki silahı alıp adamın kafasına vurmuş yarmis büyük kaynım da cezaevinde . Kaynım üç kuruş kazanacak diye biz iki aile perişan olduk
(15,646 puan) tarafından
İşte kaynananın tavrı hem suçlu hem güçlü arsız belli ki arsizla arsiz ol senin oğlunun ac gözlülüğüne biz perişan olduk de kavga ise de kavga susup oturursan önünü alamazsın
0 oy
tarafından
Kız direkmen evine git eşini de al ne duruyorsun o cadoloz kaynanin yanında ya hamilesin bişey olmaz ne alacak ayağına platin takmışlar yavaş yavas yardım edersin ben olsam evimden çıkmam kaynanan evinde ne işim var ya git evine eşine yardım edemiyorsun demir var al onunla tutunsun yürüsün ya evin rahat olur başına boş yere dert almisin gizlice de ağlama eşine şöyle görsün al kocanida cik Allah'ını seversen ya bı pastadan olecekmi bu kadın ya boşver evine git
(829 puan) tarafından
Annem ile günden dedi evinize gitseydiniz diye benim erkek kardeşim bulunduğum ilde 112 de çalışıyor gelsin sizle kalsın dedi yardımcı olur diye arada biz de geliriz bizim babamlar bırakmıyor gitmek lazjm dedi gördü
(829 puan) tarafından
Başkasının parası yüzünden eşim sağlığından oldu yürüyüp yuruyeyemecegi belli değil kaynana cadısı beni teselli edeceğine benle uğraşıyor sanki bunların sorumlusu benmişim gibi
tarafından
O önceden çocuklarını terbiye ogretseydi şimdi bu durumları yasamiyacaklaridi sen ne yapacan bizleri el kızı görürlerde gelsin kardeşin 112 olan alsın durmaya gerek yok
(829 puan) tarafından
Geldik evimize çok şükür
(829 puan) tarafından
El kiziyiz ya içimiz acimiyormus bizim onun kadar üzülmüyormusuz
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Bence bir hır cikarma zamani geldi
(829 puan) tarafından
Allah'a havale ediyorum onu bu ona yeter

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 234 göst.