0 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde (2,599 puan) tarafından
Tepki veririsiniz postumu şikayet edersiniz.. 22 aylık kızımla şarkı söylerken onnla gülerken kızıma sarılıp öperken kendimi suçlu hissediyorum.

6 Cevaplar

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Sadece ondamı su içerken bile canım yanıyor . Demekki hala insanız başkasının acısıını duyuyoruz
(2,599 puan) tarafından
, onların acısı bizimde acimizdir... Hepimiz muslumaniz kardeşiz
(9,247 puan) tarafından
Yok bacı bugun bır arkadasın dogum gunu kutladı.benndaha üzüldüm diyene de inanmam ateş düştğhü yeri takar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Neden sen suçlu hissediyorsun ki . Senden önce suçlu hissetmesi gereken çok insanlar var hatta suçlu hissetmesi değil suçlu insanlar . Çocuğunu kendinden mahrum etme el kadar çocuk tabiki gülüp güldüreceksin onun suçu ne 
0 oy
(2,796 puan) tarafından
Her battaniyenin altına girdiğimde suçluluk duygusu çöküyor içime
0 oy
(13,889 puan) tarafından

Üzülüyoruz atlatamıyoruz ama bizimde sonumuz belli değilki biz de sonsuza kadar yasayamıycaz  elbet bizde ahirete göçücez .ben üzüntüden oğluma vakit ayiramadığımı farkettim ve kendi kendime dedim ki nereye kadar böyle devam edeceksin kendine gel yaşananlardan ders çıkar hayatına çeki düzen ver diye kendimi sürekli motive etmeye çalışıyorum :'( bu günlerin hayırlısıyla geçmesini bekliyorum ve bol bol dua ediyorum 

(2,599 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah
0 oy
(847 puan) tarafından
Bende bu deprem vidyolarini izlerken acıkıyorum mesela yemek yiyemiyorum veya oglum bir şeyi yerlere döküyor içimden diyorum ona muhtaç o kadar insan varken cocugum israf ediyor ona bagiriyorum niye döktün inşallah duzeliriz
(2,599 puan) tarafından
İnslalah canim
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Inanirmisin benimde 2 yaşında oğlu. Var ona sarılırken öperken oyun oynarken birdaha hiç birbirlerine sarilamicak anneler babalar çocuklar geliyor aklıma vicdanım sizliyor
(2,599 puan) tarafından
Benimde canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 142 göst.
28 Aralık 2023 Aile kategorisinde Minikii (472 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 247 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 321 göst.
5 Eylül 2022 Aile kategorisinde Ayca6273 (57 puan) tarafından soruldu