0 oy
905 göst.
Diğer kategorisinde (663 puan) tarafından
Bilen bilir Hatay'dan depremzede yakınlarımızı ağırlıyoruz. Küçük çocuk ve bebek de var. Hâliyle ses oluyor. Alt komşum tam bir ö*kz alttan sopayla vuruyor. Eşim gitti güzellikle anlattı, depremzede yakınlarımızı misafir ediyoruz bir süre ses olacak dedi. Küstah küstah cevap vermiş. Şimdi yine mesaj attı şu saat oldu hâlâ bebek ağlaması geliyor diye! Ben bunu nasıl polise vermeyeyim? Polisi aramak istiyorum ben mi alınıyorum acaba?

26 Cevaplar

0 oy
(5,021 puan) tarafından
Nasıl insanlar var ya. Biz bile tanımadığımız insanlara evlerimizi açmak istiyoruz. El kadar bebeklere koruyucu aile olalım diye başvurular yapıyoruz. Allah hidayet versin..
-Reklam-
0 oy
(1,130 puan) tarafından
Polisi arayıp durumu anlatın ve bu konu hakkında mağduriyetinizi de söyleyin böyleleri yüz bulmasın bu tarz insablarla muhatap olmamak polis gibi aracılar koymak en doğru olanı
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Allah merhametsiz insanların şerrinden korusun ne düşüncesiz vicdansiz insanlar var yaa..
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Nasil dusuncesiz insanlar var .kapini calsin acmayin telefondanda engeleyin.bos vern .Allah akilll fikirrrr versinnnnn
0 oy
(133 puan) tarafından
Davar oğlu davara bak. Yemin ederim şu 1 haftadır stresten sinirden dogurucam şöylelerini gördükçe. Ses olabilir rahatsız da olmuş olabilir ama siz açıklamanızı yaptığınız halde utanmadan hâlâ böyle devam ediyorsa dayağı hak ediyor. Insanlar kendi evlerinde yemeğe içmeye utanıyor haspam sızı takdir edeceğine idâre edeceğine kıllık yapıyor. Utanmazlar.. hep derdim ki türkün türkten başka dostu yoktur. Ama böyleleri yüzünden dost düşmana dönüştü. Ne bu içimizdeki kin ya. 
0 oy
(124 puan) tarafından
Bebek aglar hoşuna gitmeyen defolsun gitsin ülkeden de gitsin bu. Zihniyetsizler

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 658 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde My life (289 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 349 göst.
2 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Zoelinaa (270 puan) tarafından soruldu
+1 oy
49 cevap 1,426 göst.
17 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 578 göst.