0 oy
656 göst.
Diğer kategorisinde (290 puan) tarafından
Gerçekten artık insanları anlayamıyorum yaa üst komşum yeni kapıya gelmiş kızının sesinden oğlum uyanıp ağlıyor eee ne yapayım ben bu bebek kızım kolik bir bebekti hepside biliyor bu 3 gündür de boğaz enfeksiyonu geçiriyor gece çığlık çığlığa ağlıyor ama ben ne yapa bilirim elimden geldikçe zaten ilgileniyorum 9 aylık bebeğe ne dememi bekliyor ya 

26 Cevaplar

+1 oy
(119,228 puan) tarafından
bu konuda her iki tarafta hakli valla sen haklisin cocuk bakmak kolay degil agladimi susturamiyoz benimkide susmuyo komsu hakli oglunu uyutmus benimkilerde uyuyumca bi ses duysam sac bas yolasim geliyo 
(290 puan) tarafından
Evet öyle cnm gerçekten hani 11 yaşında oğlum da var 8 yıldır burdayım bir güne sesiniz yukarı geliyor diyemez çünkü biz o konuda dikkat ederiz ama kızım gerçekten çok hasta hani ağlaması çok normal kızımdan önce zaten onun oğlu hastaydı ve aynısı kendiside yaşadı anlamaması üzdü
(119,228 puan) tarafından
anlayisli olmak lazim ama iste insan bi anda geriliyo
(290 puan) tarafından
Aynn öyle ya
-Reklam-
0 oy
(7,372 puan) tarafından
bizim öyle kac kere dile getirmişti benim çocuktan diğil camaşır makinama bile lav söyledi
(290 puan) tarafından
Yaa çamaşır makinesini söylese çalıştırmam 9 aylık bebeğe ne dememi bekliyor
(7,372 puan) tarafından
boşver canım benim aşadaki diğil karşı komşu söyleniyodu geciştiriyodum
0 oy
(1,447 puan) tarafından
Ağzını bantlıcak halim yok hasta ben bilerek sen rahatsız ol diye ağlatmıyorum deyip suratına kapıyı çarpardim. Manyak mı bu tamm onun cocuguda korkabilir ama bebek senın ki daha senin elinde olan bişey yok
(290 puan) tarafından
İşte bende söyledim hani senin oğlunda bazen ağlıyor kızım uyanıyor ben gelip sana ne söyleye bilirim ki onlar Bebek kendinde biliyorsun kızım kolik ne yapa bilirim
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Cocugu atıym o zaman siz rahatsız olmayın deseydin 
(290 puan) tarafından
Çok sinirlendim gerçekten bak 8 yıldır aynı evdeyim bitane erkek kardeşi var evli iki çocuklu içip içip sitenin bahçesine girip ailesine küfür ederdi bir gün karışmadm banane der evime girerdm ve bunun sabah 6 da aşağı gelecektim demesi beni çok üzdü ya
(2,818 puan) tarafından
Valla direk dicektin biz senin ayyaş kardeşini ck çektik diye
0 oy
(5,300 puan) tarafından
Benim alttaki gece matkap yapıo uyardım şikayet ettim bide üste çıkıo bi kere yapmış oğlu halbuki kaç aydır yapıo. Bide diyomuş ki ben onun çocuğunun ağlama sesini şikayet ettim mi sanki ben bilerek ağlattım. Gelde yolma
(290 puan) tarafından
Valla bak bunlar sitede 3 aile hepsi aynı eve toplanınca ev başımıza yıkılacak gibi oluyor bir gün ses etmedik bayan Sabah 6 da kapına gelecektim diyor
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Benim de bir alt komşum var öyle kadın 2-3 ayda bir şikayet edecek bir şey bulup kapıya dayanıyor normalde tenezzül edip selam bile vermediğim bir insan benim evime sizden su damlama sesi geliyor diye gelmişliği bile var kapıya eşime söyledim tek bir kere daha gelirse ağzının payını verip göndereceğim diye o da hakkındır ne söylersen ben arkandayım dedi tanrını koymazsan devam eder çocuk bu elbette ki ağlayacak
(290 puan) tarafından
Yaa evet çok ağlıyor ama ben ne diyeyim 9 aylık bebeğe oda hasta işte anca ağlıyor ilgilendiğimi de biliyor ayak sesime kadar söyledindi yani utanmasam ilgilenmesm haklı derimde bnde 3 gündür uykuszm ne diyeym
0 oy
(17,712 puan) tarafından
Artık insanlar nasıl saçmalarım diye oturup düşünüyo heraldee
(290 puan) tarafından
Yemin ederim ya şaşırdım bayanın da oğlu var yeni 1 yaşında oda bazen ağlıyor ne diyeyim o küçük bebeğe
0 oy
(646 puan) tarafından
Defolsun gitsin müstakil evde otursun. Benim üst komşunun çocukları gümbür gümbür gidip de bir şey demiyorum valla. Çocuktur bu yani ses olacak illa. Benim oğlum da 16 aylık geçen gece kriz geçirdi gazdan. Salona götürdüm gece sakinleşene kadar insanlar uyuyor rahatsız olur diye. Ama bebek napalım yani
(290 puan) tarafından
Gerçekten bende genelde salona getiririm ama klima çalışıyor zaten kızın ateşi var oda serin olduğu için orda susturmaya çalışıyorum
(646 puan) tarafından
Anlayışsız insan her yerde...
0 oy
(15,147 puan) tarafından
Onunki cocuksa seninki de çocuk. Vicdansiz bı insanmış. Ben de geçen gün yeni taşınan alt komşuma sesimiz geliyosa kusura bakmayın dedim. O da çocuklu evde olur öyle. Ben sorun etmem. Hatta bazen bebek ağlama sesi geliyo ben de dua ediyorum dedi. Allah razı olsun dedim valla. 
(290 puan) tarafından
Gerçekten 8 yıldır burdayım onlar sitede 3 aile hepsi yan yana gelince benim evde oturulmaz sesten bir güne çıkıp ta ses etmedim bugün onun küçük bide hasta bebeğim için saat 6 da gelecektim demesi beni üzdü dedim demeki insanlık kalmamış
0 oy
(209 puan) tarafından
Benimde bu konuda canım çok sıkkın öyle bir millet oldular ki çocuklara hiç saygısı kalmamış kimsenin benimde alt ve yan komşum  çocuklarından rahatız üstlelik site de oturuyorum herkes  birbirini şikayet ediyor alttaki ikide bir alttan vuruyor yönetici güvenlik arıyor neymiş saat 9 dan sonra çocuk sesi olmasın ulan adı pislikler biz sizin isteğinize göre mi evimizde yasicaz askeriye sanki herşey yasak en sonunda alttakini yandakini üst üste koyup ölümüne girişecem o kadar bunaldim çocuklara dur yapma.azma demekten bir hal olduk çocukların evde rahat oynayamaz oldu en sonunda saçına yapılacak rahat duramıyor çocuğa saygısı olmayanlara n3 denir ki hakkı dayak 
(290 puan) tarafından
Sorma ya bide ben alt kata oturuyorum bunlar 3 aile aynı sitede hepsi bir araya gelince evimde oturulmaz oluyor bir güne ses çıkarmadım ama onun 9 aylık Bebek için kapıya gelmesi çok üzücü
(209 puan) tarafından
Ne üzül ne dr birşey et onunki çocukta seninki ne
0 oy
(12,919 puan) tarafından
Şimdi sen istedin diye ağzını bantlıyorum derdim deliyle deli olacaksın bence kimsenin kimseye çocuğun ağlamasından rahatsız oluyorum deme lüksü yok apartmanda yaşamayı göze alan bunları da almak zorunda müstakile taşınsın o zaman 
(290 puan) tarafından
Aynn söyledim hani çok büyük bir çocuk değil sus dediğim de sussun
0 oy
(643 puan) tarafından
Vala canım hakkaten iki durumu da yaşadım benim bebeğim de ağladığı oluyor napayım ilgileniyorum gece yarısı bende sussun yatayim istiyorum ama bebek napalim ama bizde lojmandayiz hepsi bebekli onlarinki de ağladı mi ses oldu mu benki uyanıyor geri yatırmak zor uykun bölünüyor zor ama kimseye şikayet etmedim halden anladım napayım bebek sonuçta 
0 oy
(295 puan) tarafından
hiç taviz verip alttan alma sen bilinçli bi şekilde gürültü yapmıyosunki eğer alttan alıp konuşursan inan ıh deseniz bile rahatsız olup fırsat bilirler
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Alttakinin kızı hasta kaç gündür ağlayıp duruyor. Zaten stresli kadın bir de ben gitsem kapısına ne kadar ayıp. Benim bebeğim hasta olunca da onlara ses gidiyordur ama onlar da hiç gelmediler kapıma. Allahtan komşularım anlayışlılar
0 oy
(3,340 puan) tarafından
Benim komşuda öyle horluyor  ki sesinden uykuya dalamıyorum  herkes  birbirinden şikayetçi  
0 oy
(1,044 puan) tarafından
23 aylık oğlum evdekı oynama sesınden rahatsızlar alt ve üst komsum ses yalıtımı yaptırıyoruz durduk yere 100 bin lira masraf.. komşuluk gerçekten eskıdenmiş yazıklar olsun valla
0 oy
(804 puan) tarafından

Snde kzıın ağlayınca ağzını kapat tovbe tovbe :D

(290 puan) tarafından
Valla galiba onu bekliyor yani kendiside yaşadı anlaşlı olması lazımken utanıp sıkılmadan kapıya gelmiş ya
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Ağzına bant mı yapıştırcam  9 aylık çocuğun diye söyle:) tavrimizi bazen koymalıyız yoksa iyi niyetle olmuyor kuzu:)) 
(290 puan) tarafından
Gerçekten hani ben alt kata oturuyorum bunlar 3 aile sitede hepsi bir araya geliyorlar evimde oturulmaz oluyor sesten bir güne dile getirmedim getirmek gerekiyormuş onu anladım
0 oy
(253 puan) tarafından
Aynı dert bendede vardı alt komşu yöneticiye şikayet etmiş bebek sesinden diye bizde onun büyük kızları var gece 3 te kavga ederler küfür edip saç başa girerler ben yine ses etmedim 
(290 puan) tarafından
Gerçekten insanlık kalmamış ya küçük bebek diş bir yandan boğaz enfeksiyonu bir yanda o ağlamasın da kim ağlayacak bu kadar anlayışsz olmamalıyız ya
0 oy
(222 puan) tarafından
Olur mu öyle bebek bu kuzum 18 19 yaşında yetişkin değil insanlar sıkıntılı cidden biriside hakli diyor 9 aylık bebeğe müdüre gibi ceza mı vericen ağlayacak bebek insan hali cenaze ölüm oluyur aglma olmasın yaşama öl yani saçmalık sen takma git yönetici fnn konus 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 1,116 göst.
0 oy
8 cevap 349 göst.
2 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Zoelinaa (270 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 905 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde AlinKara (663 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 458 göst.
28 Aralık 2020 Diğer kategorisinde bkulbilge (601 puan) tarafından soruldu