0 oy
578 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Gelecek kaygısı yasiyorum cok fena aklımdan bir sn çıkmıyor. Seneye kizim birinci sinifa baslicak.ve ister istemez hazırlanma telaşıyla alta ses gidecek. Oyle cok korkuyorum ki.sikayete gelecek diye. Ustelik hamileyim. Doğumla birinci sınıf çakışacak. Tutar birde gürültü diye şikayete gelirse ne yaparim ben.yardim edin. Aşamiyorum. Çok kaygılıyım.

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ay kızarsa soğuk suya otursun, bebelisin anlayışlı olmalı hiç kaygılanma derse sende çatır çatır söyle çocuk bu bir kere durur ikinciye durmaz anlayış şart.
(1,191 puan) tarafından
Hahhahahah☺☺☺cosssss sesi kulağıma kadar geldi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sana bu kadar psikolojik baskı yapıyorsa o evden çık ya da onunla konuş daha olmamış bı şey için kaygı duyman normal değil babasının evinde oturmuyorsun aleni rahatsizlik vermiyorsan korkma 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Komşun haklımı abartıyor mu
0 oy
(12,489 puan) tarafından
Çocuklu evde sessizlik beklenmesi saçma gelirse sende ağzının payını ver beleşe oturmuyorsun orda 
0 oy
(2,699 puan) tarafından

Bunun neyini kaygı ediyon kız çocuk bu benimkileri bir görsen aklını yitirirsin valla gürültü hat safhada 3 çocukla ama Allah Razı olsun buradaki tanımıyorum ama çok anlayışlı insanlar şikayet etseler bile bişey olmaz gece olmadıkça

0 oy
(3,887 puan) tarafından
Niye korkuyosun ki bu kadar cevabını verirsin olur biter, kendini hiç mı ses yapmıyor 
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Kızarsa kızsın ya cehennemin dibine kadar. Bilerek yapmıyorsun sonuçta. Düşünceli olsun azıcık. Şimdiden kendini strese sokma
0 oy
(181 puan) tarafından
Bazı komşular abartır normal sese bile zırt pırt kapıya gelir.Ama gerçekten rahatsız edici gürültüye geliyorsa biraz dikkatlı ol canım çocuk diye salmamak lazım benimde 3 oğlum var hep anlattım konuştum altta komşu var komşu hakkı var günah olur biraz dikkatlı olun burası ev insan evde koşmaz bağır çağır yapmaz parka götürdüğümde istediğiniz kadar koşar oynarsınız derim.

Biz kiraciyiz üst komşumun çocuğu  askere gitmiş küçük çocuğu yok her akşam 12 dan sonra elektrikli süpürge yapar çamaşır makinası çalıştırır balkonunu hortumla yıkar bütün pis suyu benim balkona düşer hiç bişey demedim belki geçer diye bekledik yok öyle devam hiç muhattab olmadık taşındık kurtulduk :) 
0 oy
(514 puan) tarafından
Çocukların çok çok fazla gurultu yapmıyorsa anlayış göstermesi gerek bence yaa ayaklarını omuzlarına mi alıp yürüsünler 
(1,667 puan) tarafından
yok uçmalari gerekir bence .bazen bu komşulara ayar oluyorum biraz müsama göstermeeleri gerrekir aslinda
0 oy
tarafından
Ben 3. Katta oturuyum 1 kattaki komşumun 2 oğlu küçük felaket ses yapıyorlar olduğu gibi ses bizde birgün birşey demedim. Üstüne birde kadın şarkı açıyor son ses. Hiç birşey diyemez çocuk elini ayağını baglayamazsin. Gelirse böyle dersin. Rahatsız oluyorsa bir paket pamuk al ver tikasin. Gayle etme kendine 
0 oy
tarafından
Aptmanda sitede oturanlar melaesef bu ses olayını kabul etmeli gece 10dan sonda ses olmaz 

Ama gun içindeki sese kimse karışamaz. 

Sessiz yerde yaşamak isteyen kendine mustaki ev alsin
0 oy
tarafından
Bebek ağlamasına kesinlikle bişey demem ama çocuklar ordan oraya koşup gürültü yaparsa valla ben dayanamam yani. Pat pat pat sesleri aşırı rahatsız edici gerçekten,bir kez yaşadım ben başıma ağrılar girmişti çok zor dayanması. Ama bebise bişey diyemem ağlar yani,hatta annemin komşusuna bi tanıdığı gelmişti bebek sürekli ağlıyordu,biseye ihtiyacınız var mı istersen ben de bakabilirim bebeğe annesi falan da rahat etsin dedim yani. Ama büyük çocuklara gerçekten tahammül edemem gürültülerine
0 oy
(191 puan) tarafından
Bizim de aynı evi sattık başka yere taşındık para düşse yere yukarı geliyordu teyze eşimle sürekli tartışır olmuştuk. Şimdi de üstümüzde oturanlar aynı öğretmen komşu çok zor biraz gürültü olsun hemen vuruyorlar geliyolar sorunlu insanlar 
(268 puan) tarafından
Kiz  ogretmen olmakla ne alakasi var
(191 puan) tarafından
İkisi de öğretmendi komşularımın. Psikolojik olarak gürültü dinleyip susturma ihtiyacına giriyorlar iş deformesi gibi düşünüyorum ikisi de aynı hareketleri sergiliyor
(268 puan) tarafından
Bende ogretmenim alt katimda ve yan dairemde ogretemen ve hepizin evinde cok ses var canm kimse sikayetci degil.ust katimda gece 1 de bile supurge calisir ama asla sikayet etmedim olabilir insanlik hali trmizligi seviyor demekki diye.meslekle ilgili degil insanlik meselesi
0 oy
(2,829 puan) tarafından
Valla insanlar çocuklu evlere rahat rahat nasıl şikayete gidiyorlar anlamış değilim. Çocuk yani yapacak bişey yok tamam bir söylersin iki söylersin belki ama ne biliyim çocuk var ya napabilir annesi..

Benim alt katımda beni isyan ettirecek derecede birileri oturuyor sabahın 6sından gecenin 2 3 üne kadar bangır bangır müzik çalıyor yine de çalamıyorum kapısını ya. 
0 oy
(12,995 puan) tarafından
Kusura bakmasın anlayışlı olmak zorunda keyfinden bebeler ses yapmıyor herhalde
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Tabiki ses olucak memnun değilse gitsin müstakil eve yerleşsin 
0 oy
(119,270 puan) tarafından
kiz sacalama daha 9 ay var ustelik korkma umursama hatta
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Bazen çok saçma şeyi dert ediyorsunuz.

Yahu bu insanların hicmi çocuğu yok hicmi aglama sesi duymamışlar.

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 673 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Berfinnn (237 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 379 göst.
0 oy
0 cevap 202 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 20002003 (196 puan) tarafından soruldu

379,440 soru

11,358,010 cevap

34,833 kullanıcı