0 oy
877 göst.
Diğer kategorisinde (1,278 puan) tarafından
Gece uyurken çocuklarınızla aynı odada uyuyun koyun koyuna uyuyun onları yalnız başka odada uyutmayin ben o esnada kacagimda yatan bebeğimi ellerimin arasından kaçırdım ben onu tutup kendime çekiyorum depremin sarsinsıtıyla ellerimden kayıyordu başka tarafa atıyordu resmen o sarsıntı çok çok kötü bir durum yaşayan bilir çok korkunçtu çok hala da sallanıyoruz çocuklarımı gözümün önünden ayiramiyorum çok dikkat edin lütfen...

9 Cevaplar

+1 oy
(2,194 puan) tarafından
Oncelikle geçmiş olsun hepimiz kahrolduk. Çözüm yaninda yatirmak degilki canim. Kaç yaşına kadar yatacaklar. Allah bilinçli yaşamayı nasip etsin. Hepimize kader güzelliği versin
(1,278 puan) tarafından
Amin canım bilmiyorum hiç birşeyi düşünemiyorum aklım fikrim düşüncelerim çok değişti
(2,194 puan) tarafından
Cok normal ,acılar gecmez ama zamanla yine yaşama donmeye alisicaz
-Reklam-
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Geçmiş olsun Allah bidaha yasatmasin hiç değilse yanında sağsalim ya bunada şükür 
(1,278 puan) tarafından
Elhamdülillah Allah daha beterinden korusun burda çocuklarıyla kucak kucağa ölen var donan var o enkazın altında
(8,937 puan) tarafından
Görmez olaydım
0 oy
(9,648 puan) tarafından
Deprem olduğundan beri yanımda yatırıyorum 8 aylık hamileyimde ne sağa ne sola dönebiliyorum beni tekmeliyor heryerim ağrıyor kaç gündür napıcam bilmiyoeum kendi de alışmış yatağına rahatına düşkün. Arkadaşım dediği gibi yanımda ne zamana kadar yatıcak oda var napıcam bilmiyorum 
(9,648 puan) tarafından
Çok geçmiş  olsun bu arada Allah o günleri bidaha yaşatmasın inşallah :(
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Öncelikle geçmiş olsun rabbim bı daha yaşatmasın inşallah

Çocukları yanimdam ayıramiyorum zaten gecede hep birlikte uyuyoruz onlara bişey olmasın beni de çocuklarımdan ayırmasın rabbim 
0 oy
(3,894 puan) tarafından
Çok gecmiş olsun. Ben de ilk 2 3 gun yanında yattım sonra dedim yakında oğlum olucak allah ızın verırse. ikisiyle borlıkte nasıl yatcam. Gece olucagı bıle belli değil allah korusun 
0 oy
(17,874 puan) tarafından
Geçmiş olsun biz hep öyle uyuyoruz ben rüyamda gördüm deprem oluyodu ve ben eşime çağırıyodm aynısı gibi çıktı sallandık ben uyandım bir arada yatıyoduk o günde ve çocuklarımıza sarıldık bekledik Allah sizlere çok sabır ve güç versin çok zor ben hiç gözyaşımı tutamıyorm çocuklarım ağlamama üzülüyo ama elimde değil çok perişan ve zor bi süreç kışın ortasında enkazda halen bi sürü insan ölen yakınlarına ağlayan ve onları poşetle gömen mezar taşında ismi bile yazmayan din kardeşlerim Allah şehadetine erdiler bununla teselli oluyoruz :(
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Yan yana odalarımız öyle bir sarsıntıyla uyandım ki eşime kalk diye bağırdım üstümüzdeki yorganı açmadan gitmişiz çocukları aldık ve kilere sığındık üstümüze kutular düştü kapı kapanıp kpanıp açılıyordu  o kadar uzun sürdü ki ölüyoruz sandım. Tam sarsıntı durdu aşagıya indik bir daha deprem oldu bina üstümüze yıkılır diye kendimizi caddeye attık allah kimseye göstermesin hala şoktayız 
(3,649 puan) tarafından
Kimse ikinci depremden bahsetmiyor asıl o daha siddetliymis bir kaç dakika içinde iki deprem olmuş doğrumu
(1,210 puan) tarafından
Evet doğru ama biz birincisini daha çok hissettik ikincisinde dışarda arabadaydik belki de ondan daha az hissettik
(2,266 puan) tarafından
Evet doğru 10 dk arayla oldu sanırım çünkü evim 5.kat montları alıp aşagıya indik ikinci oldu. Gidecek yer bulamadık eşimin iş yerine fabrikaya geldik öğlen yine sallandı korktuk dışarıya çıktık ama hava çok soğuk arabada yakıt bitti bitecek petroller yakıt vermiyor donduk resmen mecbur tekrar fabrikaya geldik yerlere ince halı serdiler orda yattık 5 gün, şimdi nevşehire geldik
(3,649 puan) tarafından
Rabbim yardımcınız olsun Rabbim Aziz Türk milletine İnşirah ferahlığı versin
0 oy
(352 puan) tarafından
Bilemezsin benim bebiş benimle uyuyor hep ama deprem bu yeri saati zamanı belli degilki
0 oy
(970 puan) tarafından
İki çocuğumla hep aynı oda da yatıyoz.. Rabbim normal hayata en kısa zamanda dönmeyi nasip etsin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 169 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 419 göst.
11 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Selma1632 (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 455 göst.
25 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 388 göst.