0 oy
167 göst.
Diğer kategorisinde (267 puan) tarafından
Çok üzgün m çok 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kimi malını kimi canını kaybetti kimi de ölmediği hâlde gömüldü bende bunun için cok üzgünüm;((
(267 puan) tarafından
Çok acı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu deprem herkesin hayatını çok fena etkiledi hemde öyle böyle herkese travma oldu şimdi istanbul depremi bekleniyor diyorlar çok korkuyorum:( tüm ailem orada hatırladıkça tüylerim diken diken oluyor:((
(267 puan) tarafından
Allah ım tekrar yaşatmasın böyle Bi afeti çok acı çok çok biz hala atamıyoruz üstümüzden inan ki diken üstünde uyuyoruz
tarafından
Valla bende yatamıyorum bebeğimi direk yatağımın dibinde yatiriyorum her an depreme hazırlıklı yatıyorum gündüz bile olsa bebeğim yatarken  hep yanında olmaya çalışıyorum;(
(267 puan) tarafından
Aynen bende vallahi
0 oy
(6,919 puan) tarafından
  Giden ev olsun Rabbim sana da güzelini nasip etsin inşallah
(267 puan) tarafından
Allah razı olsun anılar gitti ama yitip giden canlar herşey çok acı geçmiyor
0 oy
(247 puan) tarafından
Daha güzel anıların olacak bacım sabret sabır zordur ama meyvesi tatlıdır rabbim sevdiklerini sana bağışlasın o felaketi yaşayan on bir ilden biri olan Elazığ yazıyorum hem sizin hemde kendimiz için ağladık halende ağlıyoruz rabbim hepinizin yaralarını en güzel şekilde sarsın 
(267 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah anılar herşey gitti canımız sağ çok şükür ne canlar gitti asla psikolojimiz düzelmiyor düzelmiyor hala tedirgin duruyor durduğumuz yerde ufak da olsa oluyor arada uyurken diken üstünde uyuyoruz hiç bileyim tadı yok
(247 puan) tarafından
Bizde öyleyiz Malatya halen beşik gibi Bingöl bekleniyor yedinin üstü korkuyla yatıyoruz kokuyla kalkıyorum eşim gidince ödüm kopuyor evde ne bilim kuzum ya Rabbim bir daha vermesin
(267 puan) tarafından
Amin inşallah çok zor atamayız zaten üstümüzden inşallah olmaz hiç bi yerde bidaha
(247 puan) tarafından
Amin amin tek dileğim açınız acımız oldu korkunuz korkumuz oldu ne diyim güzel kardesim diyecek sözde bulamiyorum Allah'tan tek temmennim bir an önce sağlam güvenilir evlere geçmeniz bizim burda da yapılacak kiralık çok yüksek TOKİ sahipleri dört buçuk yedi buçuk istiyor evlere dört gözle uygun kiralık bekliyorum bulsam gececem bende bu evimden çok korkuyorum Beter sallandı yattı kalktı resmen
0 oy
tarafından
Sabret canım herşeyin en güzeli en iyisi eski evinden daha güzeli senin ve nice depremzede insanlarımızin olsun inşallah ♥️ sıkma canını yaşadığın için daha iyi bilirsin canına bişey olmamış ya eşya hepsi yerine gelir
(267 puan) tarafından
Allah Razi olsun inşallah tabiki de canımız sağ benim çocuklarımın eşimin annemin babamın kardeşimin giden canlara çok ağladık çok üzüldük hala atamadık üzerimizden
tarafından
Çok zor canım benimde eşimin teyzesi ve eniştesi depremde vefat etti
(267 puan) tarafından
Bizimde akrabalarımızdan vefat eden var Allahım rahmet eylesin bütün vefat edenler e sabırlar versin çok üzücü

İlgili sorular

+3 oy
29 cevap 1,017 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (807 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 333 göst.
30 Kasım 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Elif aydmeir (682 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 362 göst.
2 Eylül 2022 Aile kategorisinde Beratcinar (2,475 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 328 göst.
22 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,605 soru

11,363,823 cevap

34,840 kullanıcı

...