0 oy
110 göst.
Aile kategorisinde (234 puan) tarafından
Kizlar ilk gebeligim kasik ve sirtima adet olucam gibi agri girip duruyor karnim taş gibi oldu korkuyorum yaşadigim yalanci sancimi acaba 8 aydan gün aldim galiba artik normalmi

6 Cevaplar

0 oy
(28 puan) tarafından
Evet canim normal yalanci sanci dir .  Kendi sancini anlarsin iste bu gercek sanci diyerek.  Ama rahatsiz edecek kadar siddetliyse mutlaka doktora gorun.  Saglikla al kucagina ❤️
(234 puan) tarafından
Sagol canim randevum 1 hafta sonra ama artarsa giderm acilden ozmn
(28 puan) tarafından
:)  

❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Artarsa gitmen lazım ama artık bunlar başlar.dikkqt etmen gerekn sancılar yatınca geçiyor mu ve zaman araligi siklasiyor mu
(234 puan) tarafından
Uzaniyorum canim suan ztn ama gecmedi yarim saat olcak gece biraz oldu sonra sabah oldu gecti simdi yine oluyor hani surekli karnimi sertleştiriyor ztn kizim cok hareketli gece günduz ayaga kalktm bi yurudm az meyve dogradim geldm uzandm gene simdi durdu mesela 2 dakka oncesi agryordu anlamiyorumki ztn agriyla yatinca  gece ruyamda kanama gordum doguruyordum
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Ben de 7.ayı geçtim benim de oluyor.düzenli olmuyorsa yalancı sancıdır.ben doğum sancılarım ilk basladiginda süre anlamiyordum sonra keskinlesince anladım ne kadar da bir geldigini
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ben sezaryen oldum canım ama dokuz ay boyunca hiç sancı görmedim 

Bünyeden bünyeye fark ediyo demekki
0 oy
(978 puan) tarafından
Dogum sancisi duzenli araliklarla ve siddeti artarak olur diyolar cok aklina takiliyosa git acile icin rahat olsun
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Aynısını yaşadım tek bir farkla. Dinlenmekle geçmiyor. Çok düzenli 6 dakikada birdi. Süre tut çok duzenliyse acile git 
(234 puan) tarafından
Sagolun kizlar gecti agri bi yarim saat sürdu ama suan iyyim demekki yalanci sanciydi bekliycem yarinda boyle olursa acilden gidicem ama riske atmayim allah koruusn ben kendimde prematüreyim bu arada 8 aylik dogmusm ama gelişmemism 1200 kilo falan

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 420 göst.
7 Ocak 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,372 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 291 göst.
25 Ekim 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fundakırğıl (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 734 göst.
27 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
10 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,360 soru

11,325,185 cevap

34,777 kullanıcı

...