0 oy
418 göst.
Diğer kategorisinde (2,372 puan) tarafından

Ya kızlar Prima aldı başını gidiyo. Malum asgari ücret ile çalışıyor eşim. Hatta bizimki İşkur lu oldugundan 2.145 lira alıyo. Oğlum ilaç da kullaniyo. Yani anlayacağınız maddi durum iyi degil.

Yenidoğan da genellikle hangi bez pişik yapmıyor? 

Karşı komşum da 15 gün önce doğum yaptı sleepy kullanmış bebek pisikten durmiyor dedi..

Prima ve sleepy den başka hangi bezler iyi?

33 Cevaplar

0 oy
(179 puan) tarafından
Ben Molfix kullaniyorum canım 3 aylık olduk kizim da da 2 yaşına kadar Molfix kullandık hep hiç pişik le karsilasmadik çok şükür 
(2,372 puan) tarafından
HM anladım cnm. Trendyol dam baktım da 240 tanesi 78 lira. Uygun geldi bana da
(179 puan) tarafından
Bende trend yol hepsi burada dan alıyorum canım ekonomik çok
-Reklam-
0 oy
(9,946 puan) tarafından
Ben babyme kullaniyorum bayada uygun fiyati 50lisi 22.90 2.bezdede %30 indirim var. 16 tlde 2.bez
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Molfix yeni doğan var beyaz paket 100 lüsü 62 lira iki paketi 80 lira iyi bence ama 1 ve 2 numara olarak al bence alırsan 
0 oy
tarafından
Canım molfix için çok iyi yorumlar okumuştum bir dene istersen bende deniycem doğduktan sonra
0 oy
(12,510 puan) tarafından
İlk kızımda prima kullandım 

İkinci kızıma molfix kullanıyoruz en başından beri Bi sıkıntı olmadı şimdiye dek
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Baby me tek geçerim prima nın slepy nin gerçekten adı var Bi işe yaramıyo bana göre para tuzağı sırf marka diye 
0 oy
(14,017 puan) tarafından
Oğlum 9 aydır bimin bezini kullanıyor hiç sıkıntı yaşamadık günde 2 3 kez pişik kremi de sürdüm önlem olarak 
0 oy
tarafından
BİM'in bezi kullandım pişik falan yapmadı 
0 oy
tarafından
6 aydır sleepy natural kullanıyorum gayet memnunum canm
0 oy
(44,603 puan) tarafından
 Ben iki cocugumdada hep Molfix kullandim ne çok pahalı ne çok ucuz ama kalitesiz bez degil ben begeniyorum 
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Molfix diyorum bende hem göbek bağı oyuntusu falan kullanışlı hemde pişik yapmıyor kesinlikle. 16 aylık oldu oğlum hep molfix kullandık çok kötü ishal olduğu zaman bir iki kez pişik olmuştu o da hemen bir krem sürmeye geçti. Onun dışında hiç pişik olmadı çok şükür 
0 oy
(27,336 puan) tarafından

Bimin bezi bı kaç bez denedim yine bime döndüm

0 oy
(5,679 puan) tarafından
Evy baby cok kullandım canım pişik yapmadı molfix de iyi ama fiyatı prima ya yakın. 
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Ben sleepy kullaniuorum memnunum bebegim 20 gunluk canim bebekten bebege degisiyo bnce
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Bum den al markasını bilmiyorum ama burada alanlar vardı memnunlardı bi de sofia mi ne var A101 de o da baya iyi
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Biz bim bezi de şifa bulduk iki aylıgız oglum piştikten yanıyordu bepantol krem aldım her bezini aldıgım da sürüyom sonra bimin bezini takıym oh mis 
0 oy
tarafından
Primanı yeşil paletinden memnun kalmadım sleeppy çok kokuyor çekmiyor içine can bebe taşırıyor molfixin bezi kendinden kokuyor baby me kullandım idare ederdi hepsini denedim en çok memnun olduğum prima premetüre, prima pure prima pure en yakın en uygunu kalite olarak  goon çok memnun kaldım ben kilot bez ve bantlı bezini kullandım diğer markalardan dedesi aldığı için şuan mecburen kullanıyorum 
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Bence bebeğin vücut yapısıyla alakalı pişik durumu. Eyv baby kullanıyorum kızım doğduğundan beri bi sıkıntı yaşamadık. Ama kimisinde de pişik yapıyor. 
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Sleepy den çoğu konuştuğum kişi memnun bende sleepy aldım 1 paket doğduktan sonra deneyeceğim bakalım ama baby turco da iyi diyorlar 
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Ben eyvi beybi aldm ilk kez prma bitti diye sürekli pisk oluyo krem kullandgm halde elimde bitsn diye bakiyorm prmaya devam 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 110 göst.
11 Şubat 2023 Aile kategorisinde ElaLii (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 291 göst.
25 Ekim 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fundakırğıl (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 733 göst.
27 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Meryem255 (10 puan) tarafından soruldu

378,094 soru

11,316,760 cevap

34,761 kullanıcı

...