0 oy
434 göst.
Diğer kategorisinde (3,794 puan) tarafından
Sokakta bi tombik kedi sevdi bizi devamli kapıma geliyo aliyorum eve yiyo içiyor oynuyor tv izliyor kendini sevdiriyo sıkılınca bida gidiyo hergun geliyo ısınıyor yiyo bide öyle güzelki koca göbekli koca yanaklı boynunu büküyor gözlerini kısip öyle bi bakıyor ki gözlerime. Gündüzleri geldiği için gece olunca özlüyorum resimlerine bakıyorum şimdi.  Belki kimilerine göre abartılı gelebilir ama o da bi can. Günlerdir geliyo asla zarar vermiyor çocuklarıma oturup yanlarına oyun oynuyor.  Ne alaka şimdi bu günlerde derseniz evet alakasız ama içimden geldi şu zor günlerde bu kedi bana terapi gibi geldi

4 Cevaplar

0 oy
(48,668 puan) tarafından
ev kedisidir o
(3,794 puan) tarafından
Yok canım sokaklarda kaliyo bizim burda kedi çok hepside cana yakın hele bu kız tam bi minnos bi görsen yanaklarını gözlerini isirasim geliyo.  Geceleri sokakta kaliyo bazen binanın içinde kaliyo merdiven altında filan
-Reklam-
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Senin adına sevimdim oda can onunda sevgiye ihtiyacı var bir arkadaş bana şunu demişti insanlar hayvani severse insanda sever demişti 
(3,794 puan) tarafından
Bi görsen boncuk gözlü koca yanaklı koca göbekli öyle sevimliki
(1,541 puan) tarafından
Alalh herşeyi güzel yaratıyor canım
(3,794 puan) tarafından
Evet canım.  Allah'ın sessiz dilsiz kullari o masumlar hürmetine Allah'ım bizleri korusun
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Ama çocukların için bu çok riskli alacaksan temelli al dışarıya salma. Çünkü kediler hastalık getirmeye müsait. Ben onlardan **** kaptıktan sonra bu konuda çok dikkatliyim.
(3,794 puan) tarafından
Evde sürekli kalmıyor kiz sıkılınca wc ihtiyacı duyunca gitmek istiyor. Karnını doyurup oyun oynuyor ısınıyor vakit geçiriyor sonra kapıya yöneliyor miyavliyo
0 oy
(962 puan) tarafından
Benimde kedilerim var daha doğrusu mahallenin kedileri ben ne zaman kapıyı açsam çatıdan odunluk tan Bi yerden çıkıp ayaklarıma dolanıyolar... Biri zaten 3 yıldır komşum olmuş mutfak camımdan gitmiyor engelli olanları da var
(3,794 puan) tarafından
Çok severim kedileri aşırı hemde . Alıp sarıp sarmalamak geliyo içimden.  Sesleri gözleri öyle guzellerki
(962 puan) tarafından
Bende çok severim hatta küçükken oda da yalnız yatmaya korktuğumda kediyi yatağıma alırdım o zaman korkularım geçerdi
(3,794 puan) tarafından
Küçükken eve getirdiğim kedilerin hesabı yok . Çok küçükken bi yavru getirmiştim yıllar oldu o yavrunun torunları hâlâ baba evimde  yavrularım çocuklarım diye severim bizimkilerde ben getirdim diye senin torunun bunlar der şaka yaparlar.  Doğum yapsa yada birşey olsa hemen derler bana yada ben sorarım napiyolar nasillar diye
(962 puan) tarafından
Ne kadar güzel baba evindeykrn bizim evimiz de hiç kedisiz kalmazdı. Ailenin Bi parçası. Hiç nankör olduklarını da düşünmedim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 311 göst.
8 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sara.97 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 486 göst.
8 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sara.97 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 942 göst.
29 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 237 göst.