0 oy
236 göst.
Diğer kategorisinde (663 puan) tarafından
Kızım göksümğ tutmadı sütümü biberonla istedi sütüm ben hasta düştüm üstüne miğren aile sorunları derken 2 ay zorla sağa sağa verdim genellikle ilaçlar kesti her tür manayı denedim içmiyor kızım günde 2 biberon zorla içirir oldum oda 60 cc ye kadar şimdi 4 aylık oldu ama çok zayıf ishalde oldu 3 aydan beri diş kaşıyo toparlıyo annem bana dedi sen küçükken hiç bir manayı tutmuyodun zehirli amel olmuştun ölür diyorduk sana göksünü de tutmuyodun o zaman sağmayı da pek  beceremiyoduk Bi ben pirinç unu yapardı suya karıştırır Bi onu içerdim denemediği süt bana kalmamıştı annelerin mecbur bu yola başvurdular sadece pirinç unu suyla karışımı içmişim sonra kilo almışım ek gıdaya da geçince toparlanmış ım şimdi bende kızıma veriyorum ishali durdu sütü de içiyo ama içim hiç rahat değil ben ama mamaya pirinç ununu karıştırıyorum öyle içiyo yoksa hiç süt içmiyor 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Neden bir çocuk doktorundan destek almıyorsunuz bunları anlatıp?

Özel mamalar var belki onlardan yazar 
(663 puan) tarafından
Doktor her türlü mamayı yazdı içmiyo
tarafından
Söylediniz mı peki
Ne diyor çocuk doktoru nasıl yonlendirdi
(663 puan) tarafından
Tekrar gitmedim daha bugünlerde gitmeyi düşünüyorum söyledik özel mamalar verdi şişe olanı falan bize özel süt üretecekler değil daha tekrar gidicem bugünlerde fırsat bulsam evi ev sahibi satıldığı çıkardı bakmaya geliyolar
tarafından
Bazı doktorlar özel durumlarda ek gıdaya erken başlatabiliyor bi uzman  görüşü al derim canım
(663 puan) tarafından
Bakim gidicem daha
-Reklam-
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Canım zaten anne sütü almayan bebekler 4. ayda ek gıdaya başlıyo sağlık ocağında ebeye sor sende başla
(663 puan) tarafından
Tek anne sütü değil mama da sevmiyor
0 oy
(111 puan) tarafından
Canım benim kızımda bivereon tutmuyordu ama ben kaşıkla besliyorum 4 ayda pirinç ununa geçtim şükür şuan kızım çok iyi anne sütü sadece 1 ay aldı her bebek farklı oluyo keşke yesede ama kismet
(663 puan) tarafından
Biberon tutuyo ama sütü içmiyo su koysam içiyo süt içmiyo

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,359 göst.
0 oy
3 cevap 69 göst.
25 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde sweetlady (610 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 216 göst.

378,992 soru

11,344,518 cevap

34,808 kullanıcı

...