+3 oy
379 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Rabbim o kıyametten sağ kalmamiza müsade etti . Bu ikinci şansım şükürler olsun ki aklıma gelen tek şey kilmadigim namazlardi onun hesabını nasıl veririm diye çok korktum başladım namaz ne güzel bir nimetmis şimdi de sallanıyor hala çok korkuyorum ama içim bir ferah abdestli namazını kılıp beklemek olursa böyle olması ne güzel bir hediyeymis . Burda bize dua eden herkesin duacisiyim artık güzel kalbinizden öpüyorum ❤

15 Cevaplar

0 oy
(13,825 puan) tarafından
Rabbim daim etsin tekrar yaşatmasın inşallah☹️
tarafından
Amin bu nasıl geçer onuda bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allahim kabul etsin bir daha yaşatmasın ulkemize dünyamıza dualarımız sizinle
tarafından
Amin inşallah artık biter
0 oy
(209 puan) tarafından
İnşallah daim olur
tarafından
Artik birakmam canım
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Senin adına çok sevindim daim olsun inşallah ❤️ Rabb'im bir daha yaşatmasın böylesini inşallah 
tarafından
Amin kimseye yasatmasin
0 oy
tarafından
Bende 4 gündür kılıyorum o sallantıdan sağ çıktık evimizde bi hasar yok çok şükür Rabbim bi fırsat nasip etti bize şimdiye kadar kılmamamız hattaydı resmen inşallah daim olur  
tarafından
Ne tuhaf değil mi deprem var dediler eve girmiyoruz canımızı kurtarmak için ama cehennem var ölüm var ahiret var diyor biz namaz kilmiyorduk çok kızıyorum kendime
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Ne güzel bir post... Rabb'im kılmayı daim eylesin inşallah 
tarafından
Amin amin öyle guzel hissediyorum ki
0 oy
(202 puan) tarafından
Bende yarın başlıyorum sizin de daim olur insallah
0 oy
(1,351 puan) tarafından
Rabbim daim etsin canım 
tarafından
Cok tesekkur ederim canim
0 oy
(8,955 puan) tarafından
Benim de şimdi tam ihtiyacım olan şey abdest alıp namaz kılmak. Ama lohusayım ve kanamam devam ediyor. O duvarlar üstümüze yıkılırken o evden eşimle evlatlarımla sağ çıktık ya. Allaha ne kadar dua edip yalvarsam az. 
tarafından
Öyle anlıyorum ki seni ben hiç uyanmadm eşim uyandırdı bebeği aldigim gibi karın üstünde yalın ayak gezdim evlat öyle bir emanet ki Rabbimin bize verdiği insan canı pahasına koruyor işte Allah acılarını göstermesin enkazda n çıkana geride kalana dayanma gücü versin
0 oy
(4,988 puan) tarafından

Hamd olsun bugun gördüğüm kaçıncı bu post boyle. :'(

Ne guzel hidayet nasio ediyor size Mevla sizde nasibinizi aliyorsunuz. Ömrünüz boyunca hakkiyla kilanlardan olursunuz insaallah 

tarafından
İnşallah ben ve benim gibi herkes asıl yoluna amacına yönelir unuttuğumx seyeri hatırlarız rabbim aksatmayız
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Zararın neresindne dönersen kardır cnm Rabb'im  hakkıyla kılıp hakkıyla yaşamayı nasip etsin çok doğru ve güzel bir seçim tek kurtulşumuz İslam ondan öte yok 
tarafından
Dua edin de affetsin geçmişler için hepimizi
(2,835 puan) tarafından
Allah affetmeyi sever kullarına çok merhametli ve şafkatlidir içten bir tövbe edersinde Rabb'im affetmez mi  Affı, mağfireti bol olan  gafur Günahları örten ve çok mağfiret eden. Dilediğini günah işlemekten koruyan gaffardır
tarafından
Teşekkür ederim gönlümü ferahlattin
(2,835 puan) tarafından
Rica ederim cnm ❤️
0 oy
(7,744 puan) tarafından
Şükürler olsun bende başladım ama dünden beri kılamıyorum 

Bundan sonra tesettürume de çok dikkat edecem inşaallah 
tarafından
Insallah canım zaten unuttuğumz şeyler için geliyor başımıza binbir musibet
(7,744 puan) tarafından
Aynen öyle valla kendime dedim bir daha asla ama asla birakmayacam boynumum borcu zaten
tarafından
Evet ben de asla bırakmayacağım
0 oy
tarafından
Senin adına sevindim canım Rabbım daim etsin birdaha yaşatmasın inşallah 
tarafından
Çok teşekkür ederim Amin canim
0 oy
(65 puan) tarafından
Allah kabul etsin canım rabbim devamını da getirmeyi nasip etsin inşallah ❣️
0 oy
(3,404 puan) tarafından
Ben de   namaz kılan bir eşle  evlendim   onla evlendiğim günden  beri namaz kılıyorum  çok şükür 
tarafından
Ne güzel vesile olmuş sana
(3,404 puan) tarafından
Evet  bekarken hep rabbime  dua ettim inşallah karşıma namaz kılan biri çıkarda  beni namaza teşvik eder dedim çok şükür öyle  birini çıkardı cnm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 136 göst.
0 oy
12 cevap 219 göst.
0 oy
5 cevap 123 göst.
0 oy
7 cevap 82 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde asllyd (332 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap