0 oy
1,260 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İstanbul 2 sır yer sallanıyor şuan yerde yatıyorum acabami dedim ama ikisindede hissettim korkuyorum offf

19 Cevaplar

+6 oy
(331 puan) tarafından
Yeterin ya insanlara boş korku vermeyin artık!!
tarafından
Olmadı deprem İstanbul'da nerden çıktı bu
(6,681 puan) tarafından
++++aynen katiliyorum..kim nerden kimden ne duysa hemen yaziyo bir araştirin doğrumu değilmi ögrenin sora digerlerinide bilgilendirin
-Reklam-
0 oy
(101 puan) tarafından
Esma korkutmasana ya uf cildircam
tarafından
Derlimeme ramak kaldı
(101 puan) tarafından
Ben delirdim kafayı yedik taa allahim sabir
(1,351 puan) tarafından
Kızlar inşirah süresini okuyun bu şekilde depremden değilde kalpten öleceksiniz yapmayın sakin olun bak çocuklar da sizden etkilenir
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Ben hissetmedim. Başakşehirdeyim
tarafından
İlkinde oğlan ayaktaydi omu yaptı dedim ama ikincide oturuyordu delircem herhalde
tarafından
Bende başakşehirdeyim Esma ne zaman oldu
(3,181 puan) tarafından
Psikolojik olabilir bende durmadan avize ye bakıyom
tarafından
Ama kızlar hissedende olmuş hissetmeyende
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Neee yaaa ciddi misin korkuyorum uyangim depremin oldu
tarafından
Ya ilkinde dedim huseyinmi acaba diye sonra o yerinde oturuyor du 2. De saklandım ama
(13,821 puan) tarafından
Nette yok Allah'ım sen koru ya Esma vallahi kalbim carpiyor
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Başka bişey olmuş olabilrmi rasathanede yok 
tarafından
Bilmiyorumki bende hemen rasathanehe baktim
(176 puan) tarafından
Düzce oldu sakaryayla onın etkisi
(1,578 puan) tarafından
Bende gebzedeym mesela İstanbul'dan dha yakın ama hissetmedim ben belki psikolojik dir diye diyorm
(176 puan) tarafından
Duzce oldu 2.9
0 oy
tarafından

Kimse hissetmemiş sanırım psikolojikmen hissetmişsin:(

(13,821 puan) tarafından
Rabbim yaşatmasın vallahi zaten kotuydum şu postla hepten kötü oldum kalbim carpiyor istemsizce günlerdir zaten
tarafından
Htcmm bizimde öyle çok ses geliyor ama hep vardı bu sesler çünkü köydeyim ayı kurt falan iniyor milletin büyükbaş küçükbaş hayvanlari var onları korumak için öyle yapıyorlarmiş eşim öyle diyor bende çok korkuyordum ilk geldiğim zamanlar gece çok aşırı havlarlar bu saatlerde hele
(11,074 puan) tarafından
Ben merkezi sayılabilecek bi yerdeyim ama ha,yvan falan yok. Eskiden böyle köpek de yoktu bu sene başladı. Ama gece havlamaları normal diyorsan içim rahatladı
tarafından
Yani bence normal canım havlamaları farklı bir köpek geliyor yeri geliyor bir kedi bile görünce çıldırıyorlar eşim sürekli diyor ki uluması iyi değil hakketen bizim bir köpeğimiz vardı ne zaman ulusaydi ertesi gün ya kötü bir şey oluyordu ya da biri vefat ediyordu Rabbım beterinden korusun inşallah
(11,074 puan) tarafından
Amin amin amin
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Sana öyle geldi herhalde ben bir şey hissetmedim AFAD sitesinde en son depremlerde konya yazıyor 
0 oy
(65 puan) tarafından
İstanbul da değilim ama ailem İstanbul'a yakın korkuyorum bende azıcık uyku vardı oda gitti:((
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Ya inşallah olmaz eşim orda biz ztn kaç gündür depremin sarsintisindan mahvolduk dha fazla korkmak istmyrm 
0 oy
(554 puan) tarafından
İzmit'teyim yataktan fırladım aynı vakit senle sallandığımı hissettim deprem diye bagırdım ay esım baktı yok olmamış diyor deliricem emın olamıyorum
(395 puan) tarafından
Saat kac gibi sallandiginizi hissettinuz bende gece sallandigimi hissettim gebzedeyim gece 5 gibiydi galiba.uyandim hemen baktim internete goremedim deprem falan
(554 puan) tarafından
4 falandı canım sanırım çok etkisinde kaldık her şeyin. Eşimı uyandırdım hemen hıssetmedım ben dedı. Tv'ye baktık telefona Baktık dışarı baktik benden başka hisseden olmamış
0 oy
(202 puan) tarafından
Burada da köpekler havlamaya başladı hayiridr insallah
(1,351 puan) tarafından
Elifpe ben gunani arkadaşa dedim canım onun adida elif
(1,351 puan) tarafından
Hani sakinlessin diye arkadas
(202 puan) tarafından
Yanlış anlamisim
(1,351 puan) tarafından
Olsun canım sorun değil ❤️
(13,821 puan) tarafından
♥️Allah razı olsun canım benim okuyorum ya istemsizce kalbim carpiyor
0 oy
(671 puan) tarafından
Deprem olsaydı son dakika haberine düşerdi psikolojik olabilir senlnkisi 
0 oy
(1,090 puan) tarafından
Düzce'de depremler oluyor her ne kadar şiddeti çok büyük olmasa bile hissedilebilir. Depremi hissetmiş yasamis biri olarak bunların psikolojik olduğunu düşünmüyorum. Hissettiysrniz doğrudur (tabi günlerce uykusuz kaldiysaniz bilinçaltının sizle oyun oynuyor olabilir ,ama uykusuz kalmadiysaniz hissettikleriniz doğrudur. ) Kimisi komple sallanmayi deprem sayabilir kimisi hafif sallantılıy8 titreşimi hissedebilir . Ben uyuyordum hissetmedim ama hissedenler olmuş. 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Kalp çarpıntısı olmuştur canım ibadet yap korku şeytandan Allah var gam yok bak 15o saat olmuş bebek cikiyo canli
0 oy
(399 puan) tarafından
Piskolojik etkilendiğin den olabilir canım ben Afyon'da oturuyorum gece sabaha kadar her uyandığımda sallaniyor gibi oldum yattigim yerde lambaya baktım her seferinde birşey yoktu  piskolojik etkilendiği mizdan dolayı galiba 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Birisi 2 büyüklüğünde birisi 1 büyüklüğünde bunları hissetmek büyük şans canim hissedilmez bunlar nasıl hissettin bence psikolojik seninki ama allahim korusun heryerde oluyor küçük küçük de olsa buyur diye korkuyorum bende
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Olmamış ama gece rüyamda deprem olmuş kendi kendime uyan uyan diye bağıryorum ama baktım deprem olmamış hepsi korkudan psikolojimiz iyi değil.
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Rasathane de istanbul için baktım bilgi yok . Psikolojik olabilir benim bi haftadır resmen psikolojim bozuldu gözum avizede uykularim rüyalarım deprem görüyorum sabah olunca gün ışığını görünce şükür ediyorum bu gunede ulaştık diye. En ufak seste ödüm kopuyor 
0 oy
(8,911 puan) tarafından
Böyle giderse ülkece ölümümüz depremden değil korkudan olcak 
tarafından
Çok korkuyorum ☹️
(8,911 puan) tarafından
Öncelikle korkmayı bırak biliyorum dile kolay sana söylüyorum ama ben korkmuyor muyum sanki önce tedbirini al deprem cantan powerbank düdük vs herseyini hazırla gün içinde yanından ayırma ikide Bi sallandık deprem mi diye dusunme kötüyü çağırma oğlunda senden etkileniyor oda huzursuz oluyor sürekli depremi düşünme kısacası korkmakta haklısın sadece düşünmemeye çalış

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 900 göst.
9 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 193 göst.
6 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Aycelennn-12 (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 116 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Aysemm (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 423 göst.